Ne didmiesciai ir ne kurortai siuose vaizduose... Ne pyragai, ne pyragai ten zmonems, o ypac ziema. Vytaucai, Fabijoniskes ar 200km nuo Maskvos. Ka renkates gyvenimui? Juokais klausiu, juokais atsakykite.
Išėjęs į pensiją būčiau visai neprieš įsikurti namuke ant Okos kranto, šalia draustinio, kad pro langus matytųsi miškai, apleista cerkvė tolumoj ir upė... Lietuvoje tokius vaizdus vargu ar įpirksių...
Jonai, gyvendamas UK turėtum žinoti, kad pensininkai linkę išvažiuoti iš Ūkanotojo Albiono ten kur gyventi pigiau- Ispaniją, pietų Prancūziją ir pan. Tikiu, kad ir pas mus bus panašiai
Man siurpas ima apie tai vien pagalvojus
As visai rimtai apsvarstyciau galimybe senatveje gyventi kur nors Malaizijoje ar kitoje pigioje salyje Azijoje, kur saugu, silta ir yra jura
Kiekvienam savo- aš jūros nemėgstu, man geriau ežeras (arba upė) ir miškas
Nelabai iseitu su lietuviska pensija pakaraliauti:
"По средней пенсии за прошлый год Беларусь солидно опережает соседнюю Украину. Белорусские пенсионеры в 2005-м в среднем получали 93 доллара, а украинские - 65,7. С российскими пенсионерами наши почти на равных: у тех пенсия около 91 доллара.
А вот соседним странам Евросоюза братья-славяне могут только позавидовать. В Латвии средняя пенсия за прошлый год на 40 долларов выше белорусской, а в Литве - на 56".
Pensijos kaip ir lygios.
O nuotraukos geros; pastatai primine netoli nuo tu vietu esanti Podolska.
Cia ir ne visai i tema vytauc, bet galiu parekomenduoti saita, kur megejai deda nuotraukas is ivairiu Rusijos miestu, daugiausia provincijos. Vaizdu galima prisiziureti paciu ivairiausiu, komentaru taip pat, o pats adresas zemiau:
This is a particularly fine thread in your series, Vytauk!
I'm just blown away by the beautifully detailed and intricate woodwork in the houses, and also by the colors. The churches are -- may I say it -- charming, and the winter landscapes, particularly the green house overlooking the snowy valley and the rise beyond, incredibly poetic.
Ir iš Ivangorodo (buvusio Jaanilinn) pačiame pasienyje, šalia Narvos upės ir miesto, yra ta pačia proga estų reportažas (galit pažiūrėti bent nuotraukų galeriją ir trumpus video).
100 лет назад (2 февраля 1920 года) был заключен Тартуский мирный договор, согласно которому от России к Эстонии отошли Ивангород (Яанилинн) и Печорский район. Эти земли принадлежали Эстонии до 1945 года. Корреспонденты RusDelfi и Eesti Päevaleht решили узнать: как сегодня живут люди на этой территории и хотят ли они вернуться обратно — в состав Эстонии? - DELFI
Comment