Parašė Meier
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Azija 2012 (CN, MY, SG, TH, VN)
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Parašė JohnO kodėl neaktualu? Šiais laikais vis daugiau kompanijų siunčia savo darbuotojus įvairiais reikalais į Kiniją ir jie dažnai perka būtent biznio klasės bilietus. Sakykim, penktadienį turi susitikimą Šanchajuje 14:00. Lėktuvas ryte 9:00. Turi būti išmiegojęs, pavalgęs ir šiaip geroje formoje. Prieš tai apturėti ekonominės klasės džiaugsmus gali sau leisti nebent turistai (kaip aš), bet žmogus, kuris ten važiuoja porai dienų į svarbų susitikimą, visų pirma galvos apie tai, kaip būti geroje formoje ir laiku, o ne kaip sutaupyti pinigų (kitu atveju, išvis ten nevažiuotų). Tai tiesiog skirtingi segmentai skirtingiems klientams.
Comment
-
Parašė JohnDrįsčiau galvoti, kad į Kiniją skraidančių forumiečių nuošimtis, kuriems aktuali biznio klasė, yra kiek didesnis, nei 1-2%. Aišku, tokių niekada nebus labai daug, bet tai nereiškia, kad tai nėra svarbu.
Comment
-
Parašė JohnDrįsčiau galvoti, kad į Kiniją skraidančių forumiečių nuošimtis, kuriems aktuali biznio klasė, yra kiek didesnis, nei 1-2%. Aišku, tokių niekada nebus labai daug, bet tai nereiškia, kad tai nėra svarbu.
Comment
-
Parašė JohnBe abejo. Bet kompanijos irgi žiūri į kainą. Tiesiog jos ieško pigiesnės verslo klasės, dėl ko verslo klasių kainos irgi yra labai svarbios.
Siulau netesti sios beprasmes diskusijos.
Comment
-
Parašė JohnNa aš turėjau omeny tik tą restoraną, kurį lyginčiau su panašaus lygio restoranais Vilniuje. Tiesiog Šanchajuje yra kur kas platesnis spektras nuo labai labai pigių vietų tiesiog gatvėje ar kokiam turguje (kokių Vilniuje išvis nėra) iki super prabangių hi-endinių barų ir restoranų, kokių Vilniuje vėlgi nėra turbūt kad nė vieno (na ok, dabar jau gal yra šiek tiek tikrai aukšto lygio restoranų, bet barų ar naktinių klubų tai kaip ir nelabai). Su prasisukimu pigiau irgi reikia atsargiai. Aišku, galima sėkmingai prasimaitinti visą dieną su 10Lt kišenėje, bet kai matai visą tą prabangą ir rooftop-barus su drinkais po 40Lt, tai labai sunku susilaikyti ir nepabūti "ponu" ir užsukti į vieną kitą vietą, kur paprastai negalėtum sau leisti. Žiūrėk ir nebeturi 200Lt.
Dėl aukšto lygio restoranų nereikia stebėtis. Nei Rytų Europje, nei Šiaurės Europoje nėra tokių didelių galimybių plėtoti panašią restoranų kultūrą kaip kad dabar yra darom Šanchajuje. Dėl šios priežasties vis labiau orientuojamasi ( ar bandoma daryti; tas pats ir Lietuvoje) į vadinamąją šiaurietišką virtuvę.
Comment
-
Parašė D.P Rodyti pranešimąO gal teko lankytis naktiniuose klubuose ir gal galėtum palyginti su analogais pvz Londone? Na, nebūtinai naktiniai klubai, gabūt kokie lounge bar. Tiesiog kokie įspūdžiai - ar iš esmės jie panašūs, niekuo nenusileidžiantys, ar juose (pvz interjere) dominuoja tradicinis rytietiškas motyvas ir pan.?. Tiesiog įdomu, nes pastaruoju metu, atrodo, Kinija laikosi stipriai paėmus šias vadžias į rankas ir įdomų ar einame tuo pačiu jau pramintu keliu, ar apsitelkiamas didesnis kurybiškuams.
Dėl aukšto lygio restoranų nereikia stebėtis. Nei Rytų Europje, nei Šiaurės Europoje nėra tokių didelių galimybių plėtoti panašią restoranų kultūrą kaip kad dabar yra darom Šanchajuje. Dėl šios priežasties vis labiau orientuojamasi ( ar bandoma daryti; tas pats ir Lietuvoje) į vadinamąją šiaurietišką virtuvę.
Klubai Bunde yra patys prabangiausi. Įėjimas savaitgalį kainuotų apie 100 CNY (45 LTL). Mažas alaus butelis kainuotų apie 60 CNY (27 LTL). Bet viską atperka gera atmosfera ir Pudongo vaizdai Baruose alkoholis pigesnis, o įėjimas aišku, kad nemokamas
Klubai, kurie randasi French Concession yra pigesni. Barai - brangesni, ypač aplink JAV konsulatą. Ten laiką leidžia expatai (ne tik amerikiečiai), kuriems pinigų nestinga. Na grįžtant prie klubų, tai prisigėrimas čia tikrai nebūtų problema Už ~100 CNY mokestį gauni apyrankę kuri suteikia naudotis OpenBar paslaugomis Kitaip tariant gerk kiek nori. Vienintelė problema yra ta, kad šiose vietose besilankantiems kinams trūksta normalių manierų.
Na o klubai Wujiaochang yra truputis egzotikos Viskas kainuoja dar pigiau, tik kad vietinė publika elgiasi dar labiau "wild". Nors verta pamatyti. Plius, viename tokiame klube gavome gėrimus nemokamai, vien dėl to, kad buvome europiečiai Gal ir jums nusišypsos laimė考纳斯, 立陶宛
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąTas "vos" 5000Lt nemanau, kad daug kam is forumo aktualu, visgi turbut tada geriau nuskrist 2 kartus i ta pacia Azija po 2000Lt, nei karta uz 5000Lt.
Noriu atkreipti dar dėmesį į kitą detalę. Kitamet LOT skraidins į Pekiną su 787. Tiesą sakant manau, jog skrendant į Aziją tai galėtų būti net vienas kelionės akcentų :-)
Bet šiaip bendruoju atveju sutinku, atostogauti skristi racionaliau ekonomine klase - jei <190cm ūgio, ekonominė klasė daug problemų nekelia. Taip pat, jeigu yra galimybė atskridus išsimiegot (paskutinį kartą atskridęs nusileidau 6:30am Pekine, ir turėjau susitikimus nuo ryto iki 6pm vakaro, kai pasavau vakarienę ir ėjau miegoti), tai netgi labai ir to nuovargio nesijaučia. Žinoma, labiausiai nuovargis jaučiasi skrendant į rytus - tenka skristi per naktį.
Per paskutinius 12 mėn. Europa-Kinija suskraidžiau 6 kartus, tai turbūt nuo 3 karto tos 8 valandos prabėga visiškai nejučia - 1-2 valandos maistas (du roundai), 4 valandos filmai, valanda pamiegot ir žiūri, kad jau leidžiasi.
Comment
-
O geras, Best Buy yra Kinijoje, galvojau, kad už Šiaurės Amerikos ribų jų niekur nėra daugiau .
Kalbant apie vakarietišką Fast-food'ą Kinijoj. Turi jie ten kečiupą ar ne? Nes mano patirtis iš Malaizijos ir Tailando, kad jie ten neturi tokio dalyko. Kažkokia panaši substancija yra, bet skoniu atžvilgiu labai jau stipriai skiriasi nuo to ką mes vadinam kečiupu . Tiesa Macdonalduose jeigu paprašydavai atskirai, ištraukdavo kažkur iš po prekystalio ir made in usa, maišeliuose, o KFC tik tą kažkokį keistą darinį turėjo ir nieko kito .
Comment
-
Nuotraukos tai stulbinančios ir įdomios. Tačiau tos merginų nuotraukos iš nugaros sudaro įspūdį, kad fotografuojantis žmogus atrodo daugmaž taip
Gal tiesiog kitus kartus paprašyk papozuoti baltaodžiui jaunikaičiuiPaskutinis taisė bebop; 2012.11.28, 12:17.Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.
Comment
-
Parašė JohnSu white balance viskas ok. Apsiniaukusiam orui reikia šiek tiek šiltesnių spalvų, nes kitaip viskas pernelyg pilka.
Comment
-
Norėčiau palyginti dvi nuotraukas. Esu tikras, jog realybė buvo panašesnė į apatinį variantą - nebent ten apokalipsinė saulė buvo, raudona raudona.
Bet šiaip lenkiuos žemai už visas nuotraukas, kiek laiko pradėjo, o vis dar turime galimybę pasigrožėti. (ok, man Kinija nieko naujo, bet Vietnamas laaaabai įdomu)
Comment
-
Man atrodo, jog John nespės visų 2012 m. kelionės nuotraukų išpublikuoti, ir reiks jau 2013 m. įspūdžiais dalintis
Kas dėl nuotraukos, manau realybėje buvo tarpinis variantas, bet šiaip šiltos nuotraukos visada geriau žiūrisi. Geriausia, kai fotografuota ryte arba vakare, kada natūraliai tas šiltumas egzistuoja, bet, jei dieną, galima šiek tiek pafotošopintiPaskutinis taisė Lettered; 2012.11.28, 17:55.
Comment
-
Parašė JohnNa nuotraukų su merginomis aš turiu ir ne iš nugaros, tik gal čia būtų nevisai tam tinkama temaPaskutinis taisė enigma; 2012.11.28, 19:28.______________
The Division Bell
Comment
-
Ačiū Jonui už milijoną nuotraukų, buvo labai smagu, daug nematytų ir netikėtų miestų kampų!
Beje, galiu tik pritarti Jonui, patirtis su Maglev yra visiškai visiškai nereali. Kiek kartų buvau Šanchajuje, visada su maglevu važiavau ir galiu pasakyti, jog skriejimas maglevu viršijus 350 kph greitį yra visiškai unikali patirtis, kelianti šiurpuliukus ir su niekuo nepalyginama. Must atrakcija kiekvienam, besidominčiam urbanistika.
Comment
Comment