Kas man labiausiai patinka, kad miesto modernūs pastatai yra vienas su kitu puikiai suderinti, taip sukuriant darnią visumą. Moderniosios architektūros pastatai nenuobodūs, kas dažnai būna su moderniaisiais stiklainiais. Architektūra besidominčiam žmogui, čia būtų kur akis paganyti.
Nuotraukos iš Šanchajaus buvo apstulbinę, bet vaizdai iš SG dar įspūdingesni... Ypač patiko nuotraukos nuo Marina Bay Sands viršaus. Singapore Flyer atrodo kaip žaislinis
Beje, kaip situacija su fotografija ten (Marina Bay Sands viršuje)? Dėl trikojo niekas nepyksta?
Ir dar vienas klausimas būtų dėl hostelių - kokios kainos bei sąlygos? Ar turėjai savo atskirą kambarėlį, ar gyvenai dideliame "dorm'e"?
O tai kas tie klientai, tų vyrų su moteriškais drabužiais, nei kiek nepanašių į moteris?
Kiek suprantu, gyvenime yra viskas konkrečiai, arba tau patinka vyrai arba moterys. O čia yra tarsi vyro ir moters hibridas, nors čia vistiek vyras.
Kodėl nepanašios? Panašios. Šiaip ir moterys ten dažnai turi tokių truputį vyriškų bruožų, dėl ko pasakyti, kas yra kas, gali būti tiesiog neįmanoma.
Na, jeigu ten moteris atrodo vyriškai, kuo visai netikiu, tada gal ir taip, nes šias foto kai pamačiau tai net atšokau nuo ekrano.
Vyrų bruožai yra grubesni, jei teisingai išsireiškiau. Vyrų žandikauliai stambesni, galvos labiau stačiakampiškos. Vien akys viską išduoda. Manau, profesionalūs portretų piešėjai galėtų ir daugiau pakomentuoti, būtų įdomu išgirsti.
Apie šituos shemale tai gal nutylėsiu šį kartą, vistiek nuomonė daugeliui yra suprantama ir kartotis nelabai yra reikalo
Bet Bangkokas po Šanchajaus ir Singapūro nuotraukose palieka nekokį įspūdį. Netvarkingas, neypatingai gražus miestas. Gal realiai ir atrodo kitaip, bet nuotraukose skirtumas jaučiasi labai stipriai. Jei reikėtų rinktis, rinkčiausi Šanchajų (Bangkoko naktinės pramogos man kažkaip nėra didelis privalumas).
Įmečiau tą klipą į truputį tinkamesnę jam "Šiaip įdomu" temą Beje, tai ne fantazija, o jis mane kažkada stipriai šokiravo ir prajuokino tuo pačiu (tas keistas jausmas, kai atsisiunti iš Technorocker'io dainą, kuri tau visai patinka, o po to staiga pamatai tos dainos klipą...)
Na, Novosibirske ir aš nebuvau, bet iš tokio palyginimo sprendžiant, lietuviškam įprastam mentalitetui Šanchajuje būtų lengviau prisitaikyti nei Bangkoke su shemale ir kitomis gana savotiškomis įvairenybėmis.
Kas dėl aptarnavimo kultūros ir manierų, tai kapitalistinėje sistemoje klientui reikia liaudiškia tariant "sulįsti be muilo", nes konkurencija milžiniška, o reikia padaryti taip, kad jis pirktų būtent pas tave, valgytų būtent tavo restorane, eitų į tavo klubą ir t. t. Socialistinėje sistemoje, klientas ar šiaip ar taip ateis, niekur nedings. Kas kam geriau - man, pavyzdžiui, kad ir šiuo metu Lietuvoje pastebimas dirbtinis šypsojimasis sukąstais žabtais, saldžiai mandagus vapėjimas užėjus į kokią parduotuvę, piceriją ar kokią kitą vietą, perdėtas "dėmesingumas klientui" kelia šleikštulį. Dirbtinumas yra dirbtinumas, kaip jis gražiai bebūtų parodomas, ir ypač kai žinai kad viso šito mandagumo esmė yra tik ta, kad tu įsigytum siūlomą prekę ar dar geriau - taptum pastoviu klientu.
O kas dėl Saigono, tai ko gero pasijaustų nemažas skirtuma lyginant jį su tikrai komunistiniu Hanojumi. Šiaurės ir Pietų Vietnamas ilgai buvo skirtingose barikadų pusėse.
Vakarinė piko valanda Skytrain'o stotelėje. Pastebėjau vieną įdomų skirtumą tarp to, kaip žmonės elgiasi esant susigrūdimui metro Šanchajuje (Guangzhou, Shenzhene ar netgi Honkonge) ir Bankoke. Šiaip Kinijos miestų metro situacija žmonių elgesio prasme nėra tokia bloga, kaip kai kurie ją apibūdina (bent jau ne tiems, kas iš Lietuvos, kur formalios manieros ir mandagumas irgi neužima svarbios vietos viešojo elgesio kultūroje), bet į vagoną žmonės grūdasi tiek, kiek telpa ir dar vienas kitą stumia vidun, kad įlįstų. Bankoke viskas šiek tiek kitaip. Visi ramiai ir tvarkingai stovi ir paeina į priekį tik tiek, kiek atsilaisvina vietos. Niekas į vagoną net nebando grūstis, jeigu nėra laisvos vietos. Tiesiog laukia kito traukinuko. Toks truputį chilled-out požiūris į viešąjį transportą
Indijoje ir ant vagonų stogų važiuoja. Gal tai kaip nors susiję, kito traukinio sulaukus vėl prisirenka žmonių.
Neskrisciau i Tailanda, nes bijociau susipazint su iskrypeliais tais galvodamas, kad ten mergina. Didesne dalis ju issiskiriai, bet nemaza dalis bent is nuotrauku - net nepagalvociau, kad ten vyrai. Jei karta apsigauciau tai butu labiausiai neigiamai sokiruojantis mano gyvenimo ivykis, geriau nerizikuosiu
/\
Ir be merginų arba ladyboy'ų yra ten ką veikti :-)
Tai as del merginu ten jokiu budu neskrisciau, nes esu normalus zmogus ir baltos man labiau patinka, o del ju niekur skristi nereikia. Taciau as kai esu kelioneje neisvengiamai susipazistu su vietiniais, taip pat butinai lankausi baruose ir klubuose, tiesiog bandau pajust vietini gyvenima. O po triju keturiu alaus jau sunkokai atpazinciau tuos iskrypelius. Tad alaus negaleciau gert, o tai jau butu rimtas keliones minusas
Comment