O tai kaip žinot, kad gausi tikrai merginą? Juk ne visus įtariu taip lengva atpažinti . Ar čia niekas tavęs apgauti ir įkišti ne tokią prekę, kurios nori nebando? Tiesiog savą klientūrą turi tiek vienas, tiek kitas produktas?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Kelionė po Aziją 2011: Kuala Lumpūras, Šendženas, Guangdžou, Makao, Bankokas
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Parašė enigma Rodyti pranešimąKas stebino ir stebina, tai pigaus, greito ir, svarbiausio sveiko maisto, pasiūla tiesiog gatvėje. Gal tai tik Rytų šalių bruožas? Ir kaip kokybė, John? Neteko nusivilti ar apsinuodyti? Vistik karšta...
Comment
-
Parašė JohnŠiaip vienas svarbesnių valgymo ypatumų Azijoje, kad maisto racione duona ir jos produktai užima palyginti nesvarbią vietą t.y. duona nėra "rišamasis" (staple) maistas. Jos vietą užima ryžiai, kas iš principo yra sveikiau ir ne taip augina riebalus. Taip pat nėra Vakarams būdingų sumuštinių ir burgerių valgymo kultūros.
Comment
-
Parašė JohnNežinau, kaip tiksliai yra, nes neturėjau galimybės pabūti pas ką nors namie. Visgi sprendžiant iš vaizdelio gatvėse, žmonės ne namie ten valgo kur kas dažniau, nei pas mus ar likusioje Europoje. Vakarais gatvės tiesiog lūžta nuo valgančių žmonių ir tam panaudojami net šaligatviai, kur pristatoma kėdžių ir stalų. Dieną irgi susidaro įspūdis, kad gatvėje valgo net skurdesni žmonės (statybų darbininkai-imigrantai ir pan.). Gal iš dalies tai lemia ir klimatas, nes tropinėje juostoje visus metus karšta ir žmonės apskritai daugiau laiko praleidžia lauke, dėl ko ir poreikis valgyti ne namie yra didesnis. Dėl to maisto pasiūla gerokai didesnė, kas reiškia mažesnius gaminimo kaštus, didesnę konkurenciją ir mažesnį kainos skirtumą tarp gaminimosi namie ir valgymo lauke.
Beje, kokiame Singapūre ar Honkonge lygiai tas pats. Maisto pasiūla labai gera ir visa valgymo "infrastruktūra" labai gerai išvystyta nuo prabangių restoranų iki pigiausių gatvės kioskelių ir valgyklėlių ant visų kampų. Aišku, kainos irgi labai konkurencingos. Paskaičiavus sugaištamą laiką produktų pirkimui ir ruošimui, manyčiau daugeliu atveju valgyti namie ten tiesiog nelabai apsimoka.______________
The Division Bell
Comment
-
Parašė enigma Rodyti pranešimąAr nekyla pakundų ten persikelti gyventi?Parašė JohnKyla, bet yra kalbos barjeras ir, be abejo, imigracijos formalumai. Nors, aišku, kas žino, kaip ten bus. Gal kada ir susiklostys tinkamos aplinkybės. Bent kelis metus pagyventi ten reiktų. Nebūtinai Bankoke, bet apskritai kur nors Azijoje.
Comment
-
Parašė JohnJo, grįžus, labiausiai pasiilgstu paprasto, greito ir nebrangaus maisto. Nors grįžus į Angliją apskritai iš bet kur turbūt galioja tas pats, nes valgymo kultūra čia labai nekokia. Greitas pavalgymas čia suprantamas kaip sumuštinis arba burgeris su coca-cola (nors šiais laikais jau galima gauti ir sulčių ar vandens).
Comment
-
Parašė tadasLT Rodyti pranešimąSlykstus dalykas tas kapitalizmas
Comment
-
Skonio dalykas kas ką mėgsta. Aš ir Lietuvoje gyvendamas spėjau atprasti nuo cepelinų ir visokių riebių blynų, kai pradėjau sportuoti ir valgyti daugiau daržovių ir lengvai virškinamą baltymingą maistą. Žymiai lengvesnė savijauta, o nuo tų visų cepelinų jautiesi kaip prarijęs plytą ir apskritai jausmas pošlykštis, nesinori nieko veikti, jautiesi nejudrus. Kažkodėl lietuviai turi pomėgį lėtai žudyti save šakute - toks maistas, plius nejudrus gyvenimo būdas, yra tiesus kelias į širdies ir kraujagyslių ligas, pagrindinę mirštamumo priežastį Lietuvoje. Kiek nuotraukose mačiau tailandietiško maisto - tokį drąsiai galima vartoti. O ryžiai iš tiesų labai lengvai virškinami, gal juose kalorijų ir nėra mažai, bet sunkumo jausmo po jų nebūna. Be to, priklauso ir nuo to kaip jie paruošti, jeigu kaip pavyzdį imti lietuvišką riebų plovą su mėsos gabalais, o riebalų tiek kad jie net susikaupia lėkštės apačioje - aišku, nieko gero iš tokiu būdu paruoštų ryžių. Bet apskritai, už bulves jie lengvesni.
Beje, tailandietės iš tiesų gražios, man patinka jų smulkus sudėjimas. Tik gal ne visai patinka būdai, kaip kai kurios užsidirba ipodams Suprantu - jeigu būtų skurdas, neturėjimas iš ko gyventi ir t. t. Bet dėl ipodo ar gražesnių šmutkių stovėti gatvėje, ką aš žinau... Bet tai jau matyt absoliučiai kitokios kultūros apraiškos. Negi tokios merginos visuomenėje nesusilaukia absoliučiai jokio pasmerkimo?Snowflakes will attack U <3
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąSutinku, kad lietuviškas maistas nėra labai sveikas ir jį stengiuosi vartoti rečiau. Bet greitas maistas pat pat greitai susivirškina ir nėra sunkumo jausmo kaip po cepelinų kokių nors. Apskritai stengiuosi vartoti maistą, kuriame daugiau baltymų, mažiau angliavandenių ir riebalų. Taip pat daug daržovių ir nesaldžių vaisių. Nes taip maitintis nurodo beveik visi sveikos mitybos specialistai ir portalai. Kalbant apie ryžius, tai nėra jau jie toks ,,vanduo'' kaip daug kam atrodo, pasižiūrėk kiek sudėtyje yra kalorijų ir angliavandenių, daugiau nei aliejuje keptose bulvėse. Taip, kad valgant ryžius su riebia mėsa ir visokiais kaloringais padažais sunku tilpti į dienos normą 3000 kcal
Comment
-
Parašė JohnNe vien kepto. Galima rinktis iš apkepto (t.y. kepto labai trumpai), virto, troškinto, džiovinto, rūkyto, rauginto, sūdyto, šviežaus ir visokio kitokio maisto, koks tik yra . Beje, keptas keptam nelygu. Galima kepti aliejuje, bet galima kepti ir ant grotelių išvis be riebalų. Tavo valia, ką valgysi. Svarbiausia, kad gali rinktis.
Šiaip vienas svarbesnių valgymo ypatumų Azijoje, kad maisto racione duona ir jos produktai užima palyginti nesvarbią vietą t.y. duona nėra "rišamasis" (staple) maistas. Jos vietą užima ryžiai, kas iš principo yra sveikiau ir ne taip augina riebalus. Taip pat nėra Vakarams būdingų sumuštinių ir burgerių valgymo kultūros.
Comment
-
Su cepelinais labai paprasta,- visa esme padaze. Kaip zinome padazas buna arba is pieno su lasinukais arba grietine su keptais lasinukais. Tai kaip jusu manymu pienas su lasiniais + bulves dera? Valgant cepelinus be padazo butu zymiai lengviau skrand., bet taip niekas nevalgo. Virtos bulves savaime yra gana lengvas maistas. Jos nera net labai koloringas.
Comment
Comment