Matant kokiais standartais kiniečiai viską stato ir kokiu greičiu jie vystosi, aš nematau būdų kaip ši šalis galėtų neprisivyti vakarų. Tai tiesiog yra neįmanoma! Visą tai, ką matome (o matome mes mažą visko dalį), jie pastatė per kelis dešimtmečius nuo nulio tuo pačiu metu kaupdami trilijonų vertės rezervus. Vertės grandine (value chain) jie kopia precendento neturinčiais greičiais! Toks jų vystymasis yra puikus dalykas visam pasauliui, nes geros alternatyvos vakarų dominavimui reikėjo jau seniai.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Kelionė po Aziją 2011: Kuala Lumpūras, Šendženas, Guangdžou, Makao, Bankokas
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Parašė dolfis Rodyti pranešimąJohn jeigu ne paslaptis, gal gali atskleisti koks buvo visos kelionės biudžetas?
Comment
-
Parašė blitz Rodyti pranešimąMatant kokiais standartais kiniečiai viską stato ir kokiu greičiu jie vystosi, aš nematau būdų kaip ši šalis galėtų neprisivyti vakarų. Tai tiesiog yra neįmanoma! Visą tai, ką matome (o matome mes mažą visko dalį), jie pastatė per kelis dešimtmečius nuo nulio tuo pačiu metu kaupdami trilijonų vertės rezervus. Vertės grandine (value chain) jie kopia precendento neturinčiais greičiais! Toks jų vystymasis yra puikus dalykas visam pasauliui, nes geros alternatyvos vakarų dominavimui reikėjo jau seniai.
Comment
-
Įdomus faktas apie Kiniją:
Eight Out Of China’s Top Nine Government Officials Are Scientists
"Did you know that the president of China is a scientist? President Hu Jintao was trained as a hydraulic engineer. Likewise his Premier, Wen Jiabao, is a geomechanical engineer. In fact, 8 out of China’s top 9 government officials are scientists."
http://singularityhub.com/2011/05/17...re-scientists/“The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner
Comment
-
/\
O JAV kongrese pagrinde teisininkai, kiek teko girdėti Mes irgi turim Kubilių fiziką
Andriaus Kubiliaus disertacija buvo apie amorfinius puslaidininkius, darbo rezultatus jis taip pat spausdino tarptautiniuose mokslo žurnaluose anglų kalba.Paskutinis taisė andyour; 2011.05.19, 16:31.
Comment
-
Seniau nebuvau žiūrėjęs daug nuotraukų iš Guangdžou, bet atrodo miestas iš ties įspūdingai, Šanchajaus gal ir neperspjauna, bet su Pekinu lygiaverčiai varžosi. Įdomu, kodėl turistų mažai? Galėtų juk pabandyti padaryti su turizmo sektoriumi kažką panašaus ką bando padaryti Dubajus.
Dėl perėjų, tai labai logiška taisyklė. Centre dar suprantu, bet kokioje gatvėje kur greitis 70-80km/h tos perėjos atrodo nesaugiai, ir žmogui tikrai lengviau pastebėti ir praleisti transporto priemonę, galų gale taip patogiau visiems.Paskutinis taisė Lettered; 2011.05.20, 01:40.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąDėl perėjų, tai labai logiška taisyklė. Centre dar suprantu, bet kokioje gatvėje kur greitis 70-80km/h tos perėjos atrodo nesaugiai, ir žmogui tikrai lengviau pastebėti ir praleisti transporto priemonę, galų gale taip patogiau visiems.
Comment
-
Parašė JohnGal gali pateikti tokios info šaltinį? Nors naudojantis tokiomis perėjomis išties gali susidaryti toks įspūdis, nes niekas tikriausiai nesustos
Comment
-
Nuostabūs reportažai, puikios nuotraukos, ypač naktinės žavi..
Va, atkreipiau dėmesį, kad gaivaus melsvo dangaus beveik niekur nėra.. ar tai dėl smogo, ar su oru nepasisekė?
P.S. kokią naktinę įdėk į konkursą )*******
Miestai.net Fb
Comment
-
O tie "nelabai aukšti daugiabučiai" kažkuo primena sovietinius komiblokus Gal žinote, gal jie ir statyti maždaug prieš 20-30 metų?
Beje įdomu, ar Guandžou yra vargingųjų kvartalų? Juk daugelyje besivystančių šalių miestų šalia modernių dangoraižių ir autostradų tokių ne ypač malonių elementų būna.
Comment
Comment