Apie tai kad jei vyks siauliuose toks renginys, bus daug sveciu ivairiuose miesto rajonuose, parkuose ir t.t. Ir garantuoju kad ne vienas bus primustas, apiplestas kokiu nors snargliu gauju. Puikus pavyzdys su NATO kariais.
Aisku, sauguma stiprins, taciau siame reikale teks labai pasistengti.
Apie tai kad jei vyks siauliuose toks renginys, bus daug sveciu ivairiuose miesto rajonuose, parkuose ir t.t. Ir garantuoju kad ne vienas bus primustas, apiplestas kokiu nors snargliu gauju. Puikus pavyzdys su NATO kariais.
Aisku, sauguma stiprins, taciau siame reikale teks labai pasistengti.
keisk poziuri, ziurek konstruktyviai, o ne destruktyviai
Vietoi buvusios „Šiaulių duonos“ kepyklos - septynių aukštų centras
Po kilusio triukšmo dėl galimo amfiteatro užstatymo Šiaulių miesto savivaldybė bijo net ir aido, kai verslininkai prabyla apie statybas miesto centre, prijungiant valstybės žemės, ypač jei siūloma savivaldybei už tam tikrą mokestį naudotis naujuoju statiniu.
Buvusios „Šiaulių duonos" kepyklos vietoje verslininkai mato septynių aukštų centrą, kurio siena ir požeminė aikštelė būtų bendra su savivaldybe.
Senos duonos kepyklos vietoje Trakų gatvėje „Šiaulių duonos" ir „Šiaulių grūdų" pagrindinis akcininkas Algimantas Mazaras savivaldybei siūlo bendrą projektą - grandiozinį verslo centrą, kurio viena dalis iškiltų iki trisdešimties metrų, o viena siena ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė būtų bendra su savivaldybe. Jei savivaldybė neturi pinigų, verslininkai patys viską statytų mainais į valstybinės žemės sklypą ar nuomą. Miesto meras sako, kad tai - tolima ateitis ir kol kas tik vieno verslininko noras, o koncesija būtų nuostolinga.
Anot Šiaulių miesto mero Genadijaus Mikšio, visuomenė turi būti supažindinta su porojektu. Po to tik bus galima galvoti, ar mums čia naudinga. Mes nežinome sąlygų: jei savivaldybei teks nuomotis patalpas, turint savo patalpas, tai aišku, finansiškai savivaldybei yra net nenaudinga.
Verslininkas Algimantas Mazaras aiškina, kad būtų sutvarkyta apleista dalis centre, gyventojai nepatogumo dėl mašinų srauto neturėtų jausti, nes iškart jos leistųsi į požeminę aikštelę, o septynių aukštų pastatas neva nekonkuruotų su katedra.
Kaip teigė verslininkas Algimantas Mazaras - kepyklos sklypo savininkas, toje teritorijoje negalima statyti aukštesnio nei 4-5 aukštų pastato, kad 30 metrų aukščio pastatas neužgožtų bažnyčios.
Miestui priimtinas tik vienas verslininko sumanymas - bendra mašinų aikštelė, kurioje pagal projektą tilptų beveik 200 automobilių.
Nuo skubėjimo savivaldybę šįkart gelbsti vėluojantis miesto bendrasis planas. Nes, kol nėra nustatyta, kokio aukščio ir tankumo statyba galima miesto centre, neišduodamos net sąlygos planavimui.
Informuojame, kad 2008 m. kovo 13 dieną, 13 val., Šiaulių miesto savivaldybės (Vasario 16-osios g. 62) 116 salėje, bus pristatomi Šiaulių miesto bendrojo plano sprendiniai.
Visuomenė kviečiama aktyviai dalyvauti, pareikšti savo nuomonę bei pastabas. Atvyksta bendrojo plano rengėjai UAB "Urbanistika".
Gal kas nors iš šiauliečių galėtų nueiti į pristatymą ir padaryti kokį mini reportažą su keliom nuotraukom. Nueičiau ir pats, bet šiuo metu esu ne Šiauliuose.
Šiaulius pasiekė teritorijų tankinimo vajus (41) Šiaulių apskrities televizija 2008 m. kovo 12 d. 17:47 Kad Šiauliuose prasidėjo teritorijų sutankinimas ir atsiranda netikėta mažaaukščių bei daugiaaukščių kaimynystė, kol kas pastebi tik atokios Grafo Zubovo gatvės gyventojai ir netolimi jų kaimynai - dešimtmečius gyvenę individualių namų mikrorajone žmonės sužinojo, kad netrukus pro langus matys ne kaimynų sodą ir gatvę, o daugiaaukščio langus ir sienas, kylančias viršun, gal net 7 aukštus.
Baigtoje rengti „Menų fabriko" galimybių studijoje - „Elnio" teritorijoje menininkų dirbtuvės, šalimais viešbučiai, restoranai, konferencijų salės, kitame Talkšos ežero krante - sporto bazė, aktyvaus poilsio trasos, o labiausiai optimistiška atrodo idėja palei kompleksą iškasti ežero įlanką iki pat Vilniaus gatvės.
Apleisti odų fabriko „Elnias" pastatų kompleksai įgaus naują paskirtį, jei parengta galimybių studija pasirodys verta Europos sąjungos struktūrinių fondų finansavimo.
Keturis milijonus litų būtų galima gauti „Menų fabriko" projektui. Pagal jį vieną iš „Elnio" statinių verslininkai atiduotų miestui. Netipiškos erdvės virstų menininkų dirbtuvėmis: dailininkų ,amatininkų, video ir šiuolaikinės, alternatyvios muzikos buveine, parodų salėmis. Idėją pasiūlė patys pastatus valdantys verslininkai.
Kaip teigė Arūnas Šulcas - vienas iš „Elnio" pastatų savininkų, tame projekte tiek ir dalyvaujame, kad mes atiduodame savo patalpas, o patys darome verslą šalia esančiuose pastatuose: viešbutį, maitinimą, kitas pramogas.
Atvažiavusiems pažiūrėti parodos „Menų fabrike" po to bus galima užeiti papietauti, ar netgi apsigyventi viešbutyje.
Ne tik „Menų fabriko" bet visos Talšos ežero teritorijos galimybių studiją rengę architektai tolimai ateičiai siūlo dar ambicingesnę viziją - jei privačių sklypų ir pastatų savininkai sutiktų, iškasti Talkšos ežero įlanką iki pat Vilniaus gatvės, tuomet visas atgyjantis kompleksas turėtų pakrantę. Galimybių studijoje žiūrima plačiau -aplink visą Talkšos ežerą, o ne tik į „Menų fabriką".
Visa tai - ne vieno dešimtmečio darbai ir milijoninių lėšų paieškos. Pradiniame etape svarbu sutarti, kad 34 „Elnio" teritorijos savininkai pasirašytų bendrą sutarimą dėl rekreacinės plėtros ir atsisakytų gamybos ar sandėliavimo ežero pakrantėje.
labai šaunu, kad tokios įdėjos pasiekė Šiaulius. o kas gausis priklausys nuo investicijų, nes paminėti 4 milijonai vargu ar leis įgyvendint ką nors ambicingesnio.
Savivaldybė skelbia viešojo pirkimo konkursą Centrinio stadiono švieslentei įsigyti. Manoma, kad šis įrenginys gali kainuoti apie 70— 80 tūkstančių litų.
Įrengus švieslentę, kitais metais dar reikia sumontuoti modernų stadiono apšvietimą, nes dabar vakarais rungtynių negali filmuoti televizija.
Kiek anksčiau stadione buvo sutvarkytos tribūnos, įrengtos pagalbinės patalpos. Baigus darbus, stadionas atitiks tarptautinius reikalavimus.
gal zinot ka stato prie viaduko architektu gatveje?
man irgi butu idomu suzinoti bet is konstrukciju panasu i kazkoki angara, yra variantas kad tai bus koks auto aptarnavimu servisas, kazkas panasaus i pramones gatveje kur Renault aptarnauja.
man irgi butu idomu suzinoti bet is konstrukciju panasu i kazkoki angara, yra variantas kad tai bus koks auto aptarnavimu servisas, kazkas panasaus i pramones gatveje kur Renault aptarnauja.
Comment