Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tai kas ten tam žemėlapy žaliai apibrėžta?

    Comment


      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
      O tai kas ten tam žemėlapy žaliai apibrėžta?
      Geltonai ir žaliai apibrėžta vieta, kurioje turėtų įsikurti dar vienas didelis PC. Anksčiau apie tai šnekėjom, kad kažkaip nesiriša ta vieta, kai bažnyčios vietoje bus dar didesnis...
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        Parašė vizas Rodyti pranešimą
        Geltonai ir žaliai apibrėžta vieta, kurioje turėtų įsikurti dar vienas didelis PC. Anksčiau apie tai šnekėjom, kad kažkaip nesiriša ta vieta, kai bažnyčios vietoje bus dar didesnis...
        Kodėl tu įvardijai vienu? Argi ne du? Juk skirtingose gatvės pusėse. Visgi ten galėtų įsikurti koks Ermitažas, jei jau vietoj bažnyčios bus Akropolis.

        Beje, man dar įdomu kas su tuo PC kur prie Architektų g. - Gardino g. sankryžos turėjo atsirasti gavosi.

        Comment


          Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
          Kodėl tu įvardijai vienu? Argi ne du? Juk skirtingose gatvės pusėse. Visgi ten galėtų įsikurti koks Ermitažas, jei jau vietoj bažnyčios bus Akropolis.

          Beje, man dar įdomu kas su tuo PC kur prie Architektų g. - Gardino g. sankryžos turėjo atsirasti gavosi.

          Tiksliai kuriame gatvės kampe bus neaišku, arba žaliame, arba geltoname, todėl ir abu pažymėjau. Gal žinai tiksliai kuriame?
          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

          Comment


            Parašė vizas Rodyti pranešimą
            Tiksliai kuriame gatvės kampe bus neaišku, arba žaliame, arba geltoname, todėl ir abu pažymėjau. Gal žinai tiksliai kuriame?
            Ne, bet geltonąjį sklypą pardavinėjo. Buvo skelbimas ir gana ilgai. Kaip dabar - nežinau. Manau, kad geltonajame nebus (nuomonė, ne faktai).

            Comment


              2006-11-15

              Kitąmet Šiauliuose verslininkai planuoja statyti du didžiulius prekybos centrus, kurių vienas bus „Stumbro" gamyklos teritorijoje, kitas priešingoje miesto pusėje - Gegužių - Karaliaučiaus gatvių kampe.
              Bankrutavus „Stumbro" gamyklai, jos vietoje įsikurs didžiulis prekybos centras. Beveik 8 su puse hektarų teritorijoje kitų metų pavasarį planuojama pradėti statybas. Dalis senų pastatų bus nugirtauti. Detalusis planas baigiamas rengti. Per žiemą bus padarytas techninis projektas. Numatytas įvažiavimas į prekybos centrą iš dviejų pusių - Tilžės gatvės ir iš būsimo Sodo gatvės tęsinio. Pavasarį čia turėtų prasidėti statybos. Apie prekybos centro statybas pavasarį planuoja ir islandai, kurie Karaliaučiaus - Gegužių gatvių kampe yra įsigiję apie 6 hektarus žemės.
              Minėtų prekybos centrų salės užims daugiau kaip 10 tūkstančių kvadratinių metrų. Iš viso tokių prekybos centrų pagal Šiauliuose parengtą schemą numatyti 6-ši. Keli jau pastatyti, vienas planuojamas vietoj buvusių „Nuklono" kultūros namų. Architektai sako, kad miestui prekybos centrų nėra per daug, nes jeigu nebūtų pirkėjų, verslininkai neinvestuotų.
              Va ką rašė www.splius.lt neperseniausiai
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                Šeši prekybos centrai. Bruklinas, Saulės miestas, Akropolis (?), Tilžė, Stumbro teritorijoje ir paskutinis toj sankryžoj. O pagal išmatavimus aišku, kas žaliame. Juk geltonojo (jei atmintis neapgauna) plotas - apie 1 ha, tad telpa tik salės be parkingo. Tad kažkaip nesigauna...

                Comment


                  O tai kada tą bažnyčią griauti pradės? Vis laukiu, nesulaukiu.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Aš buvau rašęs į savivaldybę. Iš ten gavau atsakymą, kad darbai ten pajudės 2007 II ketvirtyje. Atrodo, tuomet ir griaus (jei ne anksčiau)

                    Irena Bureikytė
                    kam: man
                    Daugiau parinkčių Spl 31 d.



                    Laba diena,

                    Domėjotės planuojamu statyti prekybos centru Šiauliuose. Šio prekybos centro planuojama statybų pradžia yra 2007 m. II ketvirtis, pabaiga – 2008 m. I ketvirtis. Prekybos centro koncepcija.šiuo metu dar yra svastoma.







                    Pagarbiai,



                    Irena Bureikytė

                    Plėtros skyrius

                    Tel. 204 22 77, 8 659 52286

                    Comment


                      Tai įdomu, ką jie dabar ten bažnyčioj tiek laiko veiks?
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Tai kad daug laiko turėtų užimti mašinų iškeldinimas iš tos aikštelės šalia bažnyčios. Arba ruošiamas projektas, arba žiemą nenori pradėt

                        Comment


                          O ka ten toki nemaza stato salia Baltic Vairo? Vis pravaziuoju, nespeju suziureti kas parasyta.

                          Comment


                            Parašė ramulis Rodyti pranešimą
                            O ka ten toki nemaza stato salia Baltic Vairo? Vis pravaziuoju, nespeju suziureti kas parasyta.
                            Sporto klubą ! Daugiau info čia : http://tinkle.miestai.net/showpost.p...&postcount=362
                            W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                            Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                            Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                            Comment


                              Kažkodėl taip ir maniau, kad kažkas tokio bus Na bet kaip rašoma "iki kalėdų išdygs" tai tikrai neišsipildys Nebent koks kalėdų stebuklas...

                              Comment


                                Parašė ramulis Rodyti pranešimą
                                Kažkodėl taip ir maniau, kad kažkas tokio bus Na bet kaip rašoma "iki kalėdų išdygs" tai tikrai neišsipildys Nebent koks kalėdų stebuklas...
                                Informacija,kurią pateikė rastaman yra truputį pasenusi,nes atidarymas atidėtas,jei neklystu,kovo mėnesiui.
                                Mano darbai deviantart'e

                                Comment


                                  Keleivius pervežančiai bendrovei „Busturas" Šiaulių miesto tarybos nariai leido imti 5,5 milijono litų paskolą. Bendrovė už minėtą sumą įsigytų ir įdiegtų komposteravimo įrangą miesto maršrutiniuose autobusuose. Anot Šiaulių miesto savivaldybės Ekonomikos skyriaus vedėjo Stasio Gurėjevo, naujoji sistema leistų kontroliuoti keleivių pervežimą, kuro sąnaudas, mažinti kaštus, važiuojant trumpesnį maršrutą, sumažinti bilietėlių kainą.
                                  Planuojama, kad naujoji kompostiravimo sistema atsipirks per 7 metus. Šiauliečiai naująja įranga gali pradėti naudotis geriausiu atveju tik 2008 metais. Šiauliuose tokią sistemą planuojama įrengti 106 autobusuose. Panaši kompostiravimo sistema yra įdiegta Taline, daugelyje Europos miestų.
                                  www.splius.lt
                                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                  Comment


                                    Kiek maciau ten ta baznycia jau pradejo griaut. bent jau langai pradeti ardyti, automobiliu jau senokai toj aikstelej nebestovi... laukiam pirmuju buldozeriu
                                    LKA

                                    Comment


                                      Parašė Drag4s Rodyti pranešimą
                                      Kiek maciau ten ta baznycia jau pradejo griaut. bent jau langai pradeti ardyti, automobiliu jau senokai toj aikstelej nebestovi... laukiam pirmuju buldozeriu
                                      Smagu girdėt, galėsiu fotoreportažų padaryti kai darbai įpusės, nes bažnyčia man lengvai pasiekiama
                                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                      Comment


                                        Dėl verslo centro šalia Saulės miesto:





                                        Informacija: Prekybinės-administracinės patalpos labai geroje strateginėje Šiaulių m. vietoje ant Tilžės g. ir P.Cvirkos g. sankryžos, priešais naujai statomo prekybos ir pramogų kompleksą "Saulės miestas", iš kairės kaiminystėje "BMS Megapolis". Aplink pastatą numatyta didelė automobilių parkavimo aikštelė, pastate 2 liftai, dujinis kolektorinis šildymas. 1 aukšto plotas-771kv.m. iš jų "Omnitel" užsiėmė apie 300kv.m., antro aukšto plotas - 800kv.m. iš jų "Omnitel" užsiėmė apie 350kv.m., ir trečio aukšto plotas 802kv.m.-laisvos. Ideali vieta įmonėms ketinančioms plėstis į Šiaulių miestą.
                                        1aukšto kaina - 40-45 Lt./kv.m., 2 aukšto - 30-35 Lt./kv.m ir 3 aukšto - 22-25 Lt./kv.m. į kaina įskaičiuotas GPM. Kainos priklauso nuo nuomos termino ir nuomininko. Mažiausias galimas plotas 150kv.m. Atidarymo data apie 2007m. rugpjūti.

                                        Comment


                                          Dėkui,pauliezaz.Pagaliau sulaukėme tikslios informacijos apie tą paslaptingąjį pastatą.
                                          Mano darbai deviantart'e

                                          Comment

                                          Working...
                                          X