Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Andrr Rodyti pranešimą
    Butu smagu isvysti siu objektu foto, imeskit jei turi siu naujienu.
    Na manau pirmai progai pasitaikius tai igyvendinsim :-) o kas liecia bubiu krypti, tai ten gigantai prekybos centrai irgi svieciasi :-) kadangi siauliu pletros plane yra numatyta siaulius plesti link bubiu, ir link kursenu, tai nenuostabu kad jau sklypeliai tirpsta :-D
    Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

    Comment


      Tai vat, pabandysiu trumpai aprašyti visai įdomu projektėlį, kuris gali visiškai pakeisti Šiauliu centro įvaizdį ir atverti naują statybų "era" mūsų mieste, gal ir šalyje (nežinau ar tokio tipo projektai yra įgyvendimai kituose miestuose)
      Visame pasaulyje vėl grįžta vadinamųjų „pent-house” namų („namas ant namo”) mada. Tai idealus variantas tiems, kurie norėtų gyventi miesto centre, tačiau tuo pat metu svajoja apie nuosavą namą. Pasirodo, kartais tereikia pasitelkus vaizduotę įdėmiai apsižvalgyti ir paaiškės, kad neišvaizdus namas yra puikia vieta, kur galima įsikurti. Kas gyvenate, ar bent jau dažnai lankotės Šiaulių mieste, manau žinote kur yra kavinė-baras "Kapitonas Morganas". (Aišku, "jie" nuomoja patalpas, į mėnesį moka 7000-9000lt nuomos, bet tai visai ne į temą.) Taigi kur aš čia dabar baigiau, ai, joa.. Tai vat dabar vyksta derinamieji planai, architektai atlieka įvairius skaičiavimus ir manau metų bėgyje ant šito namo išvysime nuosavą gyvenamąjį namą Manau, tai dar kažkiek pagyvins centrinio bulvaro išvaizdą (nors jis jau ir taip pranoksta daugelį Lietuvos miestų)...
      Taigi trumpai apie tai, kaip aš supratau, kaip bus statomas šis Pent-House:
      1. Visų pirma bus sutvirtinamas senasis namas, nes manau išlaikyti papildomas kelis šimtus tonų yra jau šis tas
      2. Toliau ant senojo namo bus pastatyta atitinkamo dydžio platforma - pamatai, ant kurių bus statomas namas, įrenginėjamas kiemas, sodinamas vienas kitas medelis, bei auginamos gėlės.
      3. Pradedama pati namo statyba. (Tik nelabai supratau kaip ant stogo bus užkeltos statybinės medžiagos?) Gal bus statomas koks kranas šalia senojo namo? O gal ant jau pastatytosios platformos.. Neaišku.
      Dar man kilo keli klausimai, iš kur savininkai gavo visus leidimus statyti šitokį statinį miesto centre? Juk tai kažkiek užgoš patį bulvara, o gal ne? Na nežinau... pastatys bus matyti..
      Tai vat šiam kartui tiekm gal kas žinot ką daugiau? O gal tokia tema jau buvo? Tik per jusu piktžodžiavimus vienas ant kito (bereikalingus) nebeįmanoma rasti normalios, apie naujus projektus susijusios informacijos.. ex..

      Comment


        Gerai butu rytoj pafotografuoti toje vietoje

        Comment


          Parašė Andas Rodyti pranešimą
          Tai vat, pabandysiu trumpai aprašyti visai įdomu projektėlį, kuris gali visiškai pakeisti Šiauliu centro įvaizdį ir atverti naują statybų "era" mūsų mieste, gal ir šalyje (nežinau ar tokio tipo projektai yra įgyvendimai kituose miestuose)
          Visame pasaulyje vėl grįžta vadinamųjų „pent-house” namų („namas ant namo”) mada. Tai idealus variantas tiems, kurie norėtų gyventi miesto centre, tačiau tuo pat metu svajoja apie nuosavą namą. Pasirodo, kartais tereikia pasitelkus vaizduotę įdėmiai apsižvalgyti ir paaiškės, kad neišvaizdus namas yra puikia vieta, kur galima įsikurti. Kas gyvenate, ar bent jau dažnai lankotės Šiaulių mieste, manau žinote kur yra kavinė-baras "Kapitonas Morganas". (Aišku, "jie" nuomoja patalpas, į mėnesį moka 7000-9000lt nuomos, bet tai visai ne į temą.) Taigi kur aš čia dabar baigiau, ai, joa.. Tai vat dabar vyksta derinamieji planai, architektai atlieka įvairius skaičiavimus ir manau metų bėgyje ant šito namo išvysime nuosavą gyvenamąjį namą Manau, tai dar kažkiek pagyvins centrinio bulvaro išvaizdą (nors jis jau ir taip pranoksta daugelį Lietuvos miestų)...
          Taigi trumpai apie tai, kaip aš supratau, kaip bus statomas šis Pent-House:
          1. Visų pirma bus sutvirtinamas senasis namas, nes manau išlaikyti papildomas kelis šimtus tonų yra jau šis tas
          2. Toliau ant senojo namo bus pastatyta atitinkamo dydžio platforma - pamatai, ant kurių bus statomas namas, įrenginėjamas kiemas, sodinamas vienas kitas medelis, bei auginamos gėlės.
          3. Pradedama pati namo statyba. (Tik nelabai supratau kaip ant stogo bus užkeltos statybinės medžiagos?) Gal bus statomas koks kranas šalia senojo namo? O gal ant jau pastatytosios platformos.. Neaišku.
          Dar man kilo keli klausimai, iš kur savininkai gavo visus leidimus statyti šitokį statinį miesto centre? Juk tai kažkiek užgoš patį bulvara, o gal ne? Na nežinau... pastatys bus matyti..
          Tai vat šiam kartui tiekm gal kas žinot ką daugiau? O gal tokia tema jau buvo? Tik per jusu piktžodžiavimus vienas ant kito (bereikalingus) nebeįmanoma rasti normalios, apie naujus projektus susijusios informacijos.. ex..
          O kazkas idomaus, labai intriguojanciai skamba sis projektas. Ar jis realus?

          Comment


            Na, savo akimis nemaciau ar ten kas vyksta, kazkaip pro sali praeini, ir akiu nekeli i dangu

            Comment


              Tik aš gyventi ant stogo centre nenorėčiau. Ypač tada kai toks pastatas vienintelis mieste. Visi tik žiūri...

              Comment


                Joo.. teko girdeti apie tokius namus. Bulvare turetu atrodyti gana idomiai ir tuo paciu ispudingai. Galbut tai butu pavizdys kitiems, nors dauguma pagyvenusiu zmoniu sakys, kad tai visiska nesamone.. Zmones neturi proto.. Bet reikia naujoviu.. verkiant reikia..

                Comment


                  Parašė FruityLoopsas Rodyti pranešimą
                  Manau verta nes daugumoje ju ar bent daugumos daugumoje vakaru amziaus cenzas yra 21 metai :-) jei tai butu klubas nuo 18 metu... tada sakyciau perpektyviau :-) ir efektyviau konkurencingumo atzvilgiu :-)
                  Jo.. Bet siaip kai aptarinejome visas idejas, tai man irode, kodel reikalingas tas amziaus cenzas. Bet yra ir gyvas pavyzdys.. Neopolis. Apsilankeme praita savaite ketvirtadieni. Zmoniu buvo tiek, kad rubineje nebebuvo kur pasikabinti rubu. Mat paprastomis dienomis isskyrus penktadieni - ijejimas nuo 18 metu. Kitomis dienomis jaunesniems patekti i kluba gana problematiska Kadangi apsauginius pazystu, tai sake, kad paprastomis dienomis, konkreciai ketvirtadieni, yra didziausias kosmaras ir didziausias lankytoju antpludis. Bet pinigine prasme toks jaunimas yra neparankus klubams, todel amziaus cenzas egzistuoja daugumoje klubu. Tie pazystami isvyko i savo vakaru europa ir ten galutinai apgalvos viska. Nes siaip investiciju reikia labai dideliu.. ir siaip atsiperkamumas ir t.t.

                  Comment


                    Parašė FLSHS Rodyti pranešimą
                    Jo.. Bet siaip kai aptarinejome visas idejas, tai man irode, kodel reikalingas tas amziaus cenzas. Bet yra ir gyvas pavyzdys.. Neopolis. Apsilankeme praita savaite ketvirtadieni. Zmoniu buvo tiek, kad rubineje nebebuvo kur pasikabinti rubu. Mat paprastomis dienomis isskyrus penktadieni - ijejimas nuo 18 metu. Kitomis dienomis jaunesniems patekti i kluba gana problematiska Kadangi apsauginius pazystu, tai sake, kad paprastomis dienomis, konkreciai ketvirtadieni, yra didziausias kosmaras ir didziausias lankytoju antpludis. Bet pinigine prasme toks jaunimas yra neparankus klubams, todel amziaus cenzas egzistuoja daugumoje klubu. Tie pazystami isvyko i savo vakaru europa ir ten galutinai apgalvos viska. Nes siaip investiciju reikia labai dideliu.. ir siaip atsiperkamumas ir t.t.
                    Nors man ir 19 metu Ir niekur neileidzia, taciau visishkai pritariu, kad i klubus "jaunimas" butu ileidziamas nuo 21 metu Visgi zmones suauge i prota, ir ishauge is to dirbtiniu "ereliu" amziaus Tad kaip nors jau tuos 2 metelius istversiu
                    O siaip paneles galetu ileisti nuo 19

                    Comment


                      Parašė FLSHS Rodyti pranešimą
                      Jo.. Bet siaip kai aptarinejome visas idejas, tai man irode, kodel reikalingas tas amziaus cenzas. Bet yra ir gyvas pavyzdys.. Neopolis. Apsilankeme praita savaite ketvirtadieni. Zmoniu buvo tiek, kad rubineje nebebuvo kur pasikabinti rubu. Mat paprastomis dienomis isskyrus penktadieni - ijejimas nuo 18 metu. Kitomis dienomis jaunesniems patekti i kluba gana problematiska Kadangi apsauginius pazystu, tai sake, kad paprastomis dienomis, konkreciai ketvirtadieni, yra didziausias kosmaras ir didziausias lankytoju antpludis. Bet pinigine prasme toks jaunimas yra neparankus klubams, todel amziaus cenzas egzistuoja daugumoje klubu. Tie pazystami isvyko i savo vakaru europa ir ten galutinai apgalvos viska. Nes siaip investiciju reikia labai dideliu.. ir siaip atsiperkamumas ir t.t.
                      Na del klubu pelno nesigincysiu... bet kalbu apie tai kaip pritraukt zmoniu... kol konkurentai su 21 metais nores pelno... visi 18 - ikiniai vieses naujajam klube... be to jei kosmaras tai greiciausiai del to kad yra paklausa nera pasiulos... nebeitelpa norintys i galimas vietas
                      Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                      Comment


                        14 stebėjimo kamerų Šiauliuose

                        Miestiečius stebės kameros
                        2006 m. Spalio 24 d.
                        Šiaulių gatvėse atsiras stebėjimo kameros. Savivaldybė paskelbė rangovo ir techninio projekto ruošimo konkursą stebėjimo kameroms miesto centre įrengti. Iš Europos Sąjungos fondų gauta 1,7 milijono litų, už kuriuos Vilniaus gatvėje ir skvere prie Savivaldybės bus įrengta 14 stebėjimo kamerų, stebėjimo pultai policijoje ir Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje Gaisrininkų gatvėje. Be to, dalis lėšų skiriama Greitosios pagalbos įrangai pirkti ir automobilių stoginei pastatyti. ...

                        P>S. is siauliukrasto laikrascio..

                        Gal kas zinote kokie dalyviai siam projekte..?
                        Kas ruosia techninius projektus siam uzsakymui....?

                        Kiek girdejau tik centre planuoja kameras statyti, kazi ar jie masto kameru ispletima ateiciai...
                        Jusu pamastymai...bulvarines nuogirdos...pasijunkite i diskusija..
                        ar tai reikalinga...ar ne per mazai kameru...ar ne suniveliuojama kameru statyma su greitosios pagalbos irangos pirkimu ir stogines statymu...man atrodo ,kad sie dalykai turetu buti atskirti, nes kiekvienas suinteresuotas asmuo/imone lenks pinigus i savo interesu pirmumui ir reikalingumui...
                        Kazi kokia dalis kam...?????
                        Kas turi atsakyma??? nors ir nelabai tikslu, bet visdelto butu idomu isgirsti...
                        Jei kazkuriai daliai truks pinigu , tai gali buti nevisavertis projektas?...ypac vaizdo stebejimui...juokinga kai tokiam mieste numatoma tik 14 stac.kameru, kai reiktu maziausia ~70 nusikaltimu prevencijai,eismo saugumo pazeidejams isaiskinti ir t.t.

                        pirmyn......

                        Comment


                          dar vienas pamastymas ,kodel valdzia nebando pajungti verslininku, kad jie statytu savo reikalingose vietose kameras ir jos butu pajungtos i bendra pulta uz tam tikra mokesti + privaciu bendriju/namu vaizdo stebejima prijungti uz abonentini mokesti,
                          taip sprestusi klausimas aptarnavimo ir ir ilgalaikio atsiperkamumo ir nebutu kaip klaipedoje neberadus pinigu taisymui, operatoriaus vietai jos numire

                          ar valdzia masto...ar tik nori isleisti pinigus...jei tik pinigus ,tai mes jiems padesim

                          Comment


                            Jokios būtinybės toms kameroms nėra. Apskritai tuos 1,7 mln. galėjo ivestuoti svarbesniems dalykams. Dabar toks jausmas, kad neturi kur pinigų dėti.
                            Paskutinis taisė Xedos; 2015.02.15, 22:54.

                            Comment


                              >100k už kiekvieną kamerą? Gal tos kameros HDTV, kad tokios sumos?

                              Šiaip pritariu stebėjimo kamerų statymui, nes, mano nuomone, tai tikrai veiksminga priemonė mažinti nusikalstamumui, tačiau 1,7M už 14 kamerų + porą stebėjimo postų atrodo tikrai labai labai per daug...

                              Comment


                                Nors man ir 19 metu Ir niekur neileidzia, taciau visishkai pritariu, kad i klubus "jaunimas" butu ileidziamas nuo 21 metu Visgi zmones suauge i prota, ir ishauge is to dirbtiniu "ereliu" amziaus Tad kaip nors jau tuos 2 metelius istversiu
                                O siaip paneles galetu ileisti nuo 19
                                Man paciam dar nera 21 )))))) Bet nepatogumu del to patiriu labai retai
                                Paneles galetu ileisti, ir siaip jas ileidzia dazniausiai nuo 18 , o bachuram amziaus cenzas yra butinai reikalingas. bet is kitos puses reikia tiems 18 - 21 irgi kazkur tusintis.. Todel Visi tokie ereliukai renkasi "Arklius" ir t.t. Kazkada buvau uzsukes ir supratau, kad ten normalus zmones neturi ka veikti
                                Tai atlek i Neopoli koki Ketvirtadieni Ikalsim po alaus bokala.. pamatysi kame reples

                                Comment


                                  Neradau tinkamos temos, tai čia parašysiu. Kelios nuotraukos iš Pietiniame rajone esančio LYROS PC priestato. Nežinau kieno užsakymu virš "Senukų" parduotuvės iškilo dar vienas aukštas bei priestatas. Manau tikrai gera idėja, nes vieta labai palanki prekybai, o jos aplink kaip ir nebelabai yra. Kažkada girdėjau, kad ar tai VP Market norėjo nupirkti visas LYROS patalpas, bet nepardavė šeimininkai, nes jiems čia oj dideli pinigų srautai teka. Tai va, dabar galvoju, kas trečiame aukšte galėtų būti, pirma mintis šauna, kad galėtų būti maisto turgus - artimiausias sakyčiau toli, o aplink kaip ir artimesnių nėra, tad įrengti čia turgų būtų labai pelninga. Antras variantas, kad "Senukai" nutarė praplėst savo patalpas. Taip pat, ir antras aukštas atrodo yra įrenginėjamas iš naujo ir ten dabar siūloma nuomotis patalpas prekybai. Paskutinėm dienom iš trečio aukšto vis siurbiamos šiukšlės, vidus vis dar įrenginėjamas. Gan lėtai ten viskas juda, bet juda. Taip pat neseniai buvo praplėsta, aptvarkyta auto aikštelė prie tų pačių "Senukų". Tiek apie šį "remontą":









                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    atrodo kaip autoservisas arba koksnors sandelys is isvaizdos

                                    Comment


                                      Spalvos tai "Velkam tu Polska" serijos

                                      Comment


                                        Parašė oxygens Rodyti pranešimą
                                        atrodo kaip autoservisas arba koksnors sandelys is isvaizdos
                                        O ko tu tikiesi, čia juk priestatą pastatė, aukštą vieną padidino, nebekeis viso PC centro stiliaus, kuris statytas seniausiai
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Autoserviso Karaliaučiaus gatvėje statybos:

                                          Raudonai apibrėžta autoserviso vieta.




                                          Plane atrodo gan gražiai.










                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X