Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Reiktų išpirkti tas medines triobas (atvažiuojant iš vln, kns pusės) ar kokiais krūmais užsodinti.
    O kitus klausimus spręsti kaip Latvijoje, pasikvietus atstovą iš šio forumo.

    Comment


      Kitos žiniasklaidos straipsnis su valdininkų komentarais:

      http://www.panskliautas.lt/panevezio...su-valstybes-i

      Panevėžio valdininkų galvose painiojosi ir robotų laboratorijos, ir net privati kišenė su valstybės iždu


      Konservatorius V.Trofimovas (kairėje) vis dažniau kritikuoja partijos kolegą Panevėžio merą V.Satkevičių. A.Švelnos nuotr.

      Panevėžio miesto vadovų paskubomis parengti investicinių projektų pasiūlymai europinėmis lėšomis rekonstruoti net komercinės paskirties privačius pastatus kai kam vos neįvarė šoko. Tačiau po straipsnio „Panevėžio ryte“ miesto savivaldybėje kilęs triukšmas privertė šio sąrašo sudarytojus išbraukti absurdiškus siūlymus.

      Valdininkai atsibudo tik po straipsnio

      Apie skandalingą projektų istoriją „Panevėžio rytas“ rašė antradienį straipsnyje „Pažadintų politikų darbai primena sapnus“.

      Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė žinojo apie būtinybę pateikti ministerijai siūlymus dėl investicijų į miesto plėtrą, tačiau laiku to nepadarė. Tada teko skubiai sudarinėti komisijas. Apie pramiegotus darbus direktorei priminė vicemeras Petras Narkevičius ir opozicijoje esantis liberalsąjūdietis Gintaras Šileikis.

      Tada valdininkai puolė siūlyti, kas ką žinojo ar girdėjo, nes nieko ministerijai nepasiūlius finansavimo Panevėžys visai nebūtų gavęs. Taip rašte atsirado tokių nesąmonių, kad dėl jų ne juokais įsiuto ir valdančiųjų daugumoje esantys politikai. Kai kurie jų manė, kad miesto vadovai pademonstravo labai atsainų požiūrį į investicijų pritraukimą.

      Po „Panevėžio ryto“ straipsnio buvo skubiai sušauktas pasitarimas ir nesąmonės iš pasiūlymų sąrašo buvo išbrauktos.

      Kolegija robotais neužsiima

      Pagal mero Vitalijaus Satkevičiaus sudarytos darbo grupės parengtą pirminį projektų sąrašą, buvo numatyta rekonstruoti bankui priklausantį konservų fabriko pastatą Kranto gatvėje, taip pat sutvarkyti aplinką bei įrengti automobilių stovėjimo aikšteles.

      Į rekonstruoti numatytų objektų sąrašą buvo įtrauktas ir Kranto bei Vasario 16-osios gatvių sankirtoje esantis viešasis tualetas, taip pat priklausantis privačiam asmeniui.

      Miesto vadovai taip pat nusprendė, kad laikas pakeisti ir maždaug prieš dešimt metų kapitališkai sutvarkytos Laisvės aikštės dangą, rekonstruoti civilinės metrikacijos pastatą, nors anksčiau santuokos rūmus buvo svarstoma perkelti į Apylinkės teismo pastatą.

      Kažkam net šovė į galvą Panevėžio kolegijoje įrengti patalpas robotų laboratorijai, tačiau šios mokymo įstaigos direktorius Egidijus Žukauskas apie tai nieko nežinojo.

      „Mes robotais neužsiimame, prašėme pinigų atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo programai rengti. Tiesiog suklydo ir supainiojo mus su kita aukštąja mokykla – Kauno technologijos universiteto Panevėžio institutu, nes jie užsiima robotais“, – sakė E.Žukauskas.

      Siūlo tvarkyti mikrorajonus

      Miesto tarybos narys liberalsąjūdietis Gintaras Šileikis teigia kalbėjęs su Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos specialistais, šie esą patvirtino, kad privačių objektų Europos Sąjungos lėšomis rekonstruoti tikrai nebus galima ir griežtai nurodė išbraukti juos iš sąrašo.

      Pasak G.Šileikio, prioritetas turėtų būti skiriamas ne miesto centrui, o mikrorajonams. Esą būtų galima atnaujinti Vilties gatvės rajono infrastruktūrą, taip pat vieną iš seniausių Statybininkų gatvės kvartalą, įtraukiant ir Parko gatvę, visą miesto parką, moksleivių namus, sutvarkyti šaligatvius prie daugiabučių, įrengti geras vaikų žaidimo aikšteles.

      „Tuos projektų pasiūlymus dar tikrai privalėsime koreguoti, nes tai, kas dabar pateikiama, tai daugiau nei skandalinga. Tai tik parodo, kad miesto administracija nežino tikros miesto mikrorajonų padėties“, – sakė G.Šileikis.

      Liberalsąjūdiečio nuomone, įtraukdami į sąrašą privačius objektus valdininkai pademonstravo absoliutų nesuvokimą, ko iš jų reikalaujama, nes lėšos skiriamos ne privatiems pastatams rekonstruoti.

      „Susidaro įspūdis, kad miesto administracija tiesiog susirinko, kas ką iš gandų žinojo, tą ir surašė. Toks lengvabūdiškas bandymas suktis iš padėties parodo, kad į miesto problemas neįsigilinama“, – teigė G.Šileikis.

      Konservų fabriką išbraukė

      Miesto meras V.Satkevičius taip pat tvirtino, kad jokie privatūs pastatai į rekonstruoti numatytų objektų aprašą negali būti įtraukti. Tačiau jie buvo įrašyti.

      V.Satkevičius užtikrino, kad trečiadienį į Vidaus reikalų ministeriją išsiųstame sąraše nebeliko nei konservų fabriko pastato, nei tualeto Kranto ir Vasario 16-osios gatvių sankirtoje.

      „Šiandien buvau pakvietęs investicinių projektų atrankos grupės narius, galėjo ateiti ir tarybos nariai, bet atėjo tik verslininkų asociacijos atstovai Sigitas Gailiūnas su Juozu Bečeliu, politikų šį kartą buvo nedaug. Dar kartą pasvarstėme, Ūkio ir aplinkosaugos komitetas dar paprašė pasižiūrėti aprašą, jie dar pateiks savo pasiūlymus, paskui pasirašysiu ir išsiųsime“, – trečiadienį sakė miesto galva.

      V.Satkevičius teigė antradienį kalbėjęs su Vidaus reikalų ministerijos specialistu, šis jam pasakęs, kad ir kituose didžiuosiuose šalies miestuose projektų pasiūlymai buvo svarstomi administracijos lygyje, niekas iki svarstymų taryboje nepriėjo.

      Lauks ministerijos sprendimo

      Meras vėl prakalbo apie būtinybę kompleksiškai sutvarkyti miesto centrinę dalį.

      „Pas mus didžiausia yra nedarbo problema, jeigu pagražinsime miesto centrą, padidės trauka, padaugės žmonių, atsigaus kavinės, smulkusis verslas. Be to, ir miestas pagražės“, – sakė V.Satkevičius

      Paklaustas, kodėl būtina keisti visai gerai atrodančią Laisvės aikštės dangą, meras siūlė nekreipti į tai dėmesio, viskas esą bus pavadinta vienu vardu – infrastruktūros sutvarkymas.

      „Dabar mes talkiname Vidaus reikalų ministerijai parengti aprašą, argi iš to reikia pūsti burbulą. Kai ministerija rengs aprašą parašys, ką galima tvarkyti, o kurie darbai negalimi, ir jų tiesiog nebeliks tame apraše. Pasiūlymus teiks ir kiti miestai, galbūt mums tiks koks nors Kauno pasiūlymas arba mūsų – Vilniui.

      Kai bus pateiktas ministerijos aprašas, tada jį atsakingai svarstys visi komitetai, klausimas ateis ir iki tarybos, nes pinigai didžiuliai – 200 milijonų litų. Miestui taip pat reikės prisidėti – 5 procentus ar daugiau, o savivaldybė ir dabar turi didžiulę skolų naštą. Kai paaiškės, kam bus skiriamos lėšos, vyks tikrai labai dideli svarstymai“, – teigė V.Satkevičius.

      Juodraštinis variantas

      Investicijų skyriaus vedėja Diana Bajorūnė teigė, kad prieš tai parengtas numatomų darbų sąrašas viso labo buvo juodraštinis variantas, o ne projektų siūlymai.

      Trečiadienį į Vidaus reikalų ministeriją išsiųstame rašte, anot D.Bajorūnės, nėra išvardyta jokių konkrečių objektų ar pastatų, tik įrašytos trys pagrindinės kryptys, iš jų prioritetinė – miesto centrinės dalies sutvarkymas.

      Comment


        Siūlo net nepasidomėję esama situacija, net juokinga skaityt. Pati geriausia investicija greičiausiai būtų apšvietimo, gatvių ir griuvėsių tvarkymas. Visa kita, o ypač centras, investicijų kaip ir neprašo.

        „Pas mus didžiausia yra nedarbo problema, jeigu pagražinsime miesto centrą, padidės trauka, padaugės žmonių, atsigaus kavinės, smulkusis verslas. Be to, ir miestas pagražės“, – sakė V.Satkevičius
        Ir dar porą maximų prie to paties pastačius pačiame centre tikrai smulkusis verslas atsigaus.

        Comment


          Parašė panevezynys
          Isvis geriausia rekonstruoti abi savivaldybes,pabaigti prie Klevo ta parku tampanti kompleksa,rekonstruoti stadiona,pabaigti Kranto g. esancio konservu fabriko kompleksa.

          Cia taip as isleisciau tuos pinigus.Nu aisku tik tai,kad stadionui tikrai pritruktu pinigu.
          jei neklystu, prie Klevo teritorija privati, konservų fabrikas privatus. Tai siūlymas yra privačias teritorijas tvarkyti?
          P.

          Comment


            Parašė vap Rodyti pranešimą
            jei neklystu, prie Klevo teritorija privati, konservų fabrikas privatus. Tai siūlymas yra privačias teritorijas tvarkyti?
            Buvusios "SEMOS" ir Konservų fabriko teritorijos yra privati valda.

            Matyt neapskaičiavo savo galimybių, ypač "SEMA", griauti ir statyti. Griaut greit nugriovė, o dabar liko parko dydžio plotas. O apie Konservų fabriką išvis patyliu. Amžini griūvėsiai. Bent jau kol kas...
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Priestatas prie maniežo ir babilono gyvenvietės nameliai. Priestatą vos pastebėjau.
              Attached Files

              Comment


                Turbut nebrangus tokie namukai?

                Comment


                  Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
                  Turbut nebrangus tokie namukai?
                  Kaip atrodo tokia ir kaina...

                  Comment


                    Noreciau suzinoti,ar ka nors daro Margirio g. vietoj duju degalines.
                    Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.

                    Comment


                      Kiek girdėjau, tai jie ten vos ne popieriniai, pats asmeniškai nepirkčiau ir kitiem nepatariu
                      "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                      Comment


                        http://www.babilonogyvenviete.lt/apie_gyvenviete.html
                        Čia tos gyvenvietės svetainė (buvom berods seniau šioje temoje kalbėję). Kam įdomu rasite projektus, mazgus, kontaktus. Galerijoje yra nuotraukos.
                        Neatrodo popieriniai. Su tais namais aš nesusijęs, nereklamuoju.
                        Kainų nerašo, gal reikės kokį laišką parašyti.

                        Comment


                          Gyvenvietė

                          Babilono gyvenvietė kuriasi šalia Šermuto upelio, Kniaudiškių ir K. Naruševičiaus gatvių sankryžos. Iš vienos pusės gyvenvietę skiria ką tik pasodintas, visus metus žaliuojantis pušynėlis, kitoje pusėje planuojamas sodinti parkas.
                          Būsimiems gyventojams siūlomi vieno bei dviejų aukštų, nuo 54 iki 120 kv.m. gyvenamieji namai, sklypų plotas nuo 4,5 aro. Prie namo, pagal kliento poreikius, gali būti įrengta lauko terasa, pastogė automobiliui ar uždaras garažas. Gyvenamieji namai suprojektuoti tikslingai, ekonomiškai, išnaudojant visą pastato plotą, kad neliktų mažai eksploatuojamų patalpų.


                          Privalumai

                          Suderinta gyvenimo mieste ir kaime kokybė;
                          Rami ir saugi vieta, dviračių bei pasivaikščiojimo takai, graži aplinka;
                          Arti miesto centras (3 km), iki A. Lipniūno ir Šaltinio pagrindinių m-klų, ,,Minties“ gimnazijos ir darželių tik 15 min. kelio;
                          Patogus susisiekimas nuosavu ir visuomeniniu transportu, puiki socialinė aplinka (Babilonas, Forum Cinemas, Maxima su Ermitažu (2012 m) Bauhof, automobilių aptarnavimo centrai ir t.t.
                          Galimybė rinktis iš keleto projektų, dalyvavimas projekto detalizavime;
                          Įsigijimas be tarpininkų, galimybė išvengti rūpesčių derinant projektus, ieškant rangovų statyboms vykdyti, tvarkant dokumentus;
                          Tarpininkaujam teikiant paskolas, suteikiame nuolaidas įsigyjant baldus, namų interjero bei apyvokos prekes;
                          Palankios apmokėjimo sąlygos;
                          Visa gyvenvietė pagal kraštovaizdžio projektą apželdinta pušimis, įrengtos žalios vejos, vidiniai keliai dengti asfaltbetonio danga;
                          Įrengti šaligatviai, suprojektuoti įvažiavimai, įrengti modernūs apšvietimo stulpai;
                          Gyvenvietėje bus įrengtos vaikų žaidimo bei sporto aikštelės, pasodintas parkas, pastatyti suoliukai;
                          Organizuotas šiukšlių išvežimas, įrengti ryšių tinklai bei elektros apskaita su dviejų tarifų skaitikliu;
                          Vandentiekis, buitinės bei lietaus nuotekos, dujotiekio tinklai prijungti prie miesto magistralinių tinklų.

                          Vis dar neaisku del Maximos su Ermitazu.Zinau tik tiek,kad siemet sio PC tikrai nebus.
                          Paskutinis taisė panevezynys; 2012.03.11, 16:42.
                          Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.

                          Comment


                            Ermitažas 2008 m. ieškojo darbuotojų (tebekaba skelbimas internete). projektas paruoštas, pamatai padaryti, bet bet.
                            Jau dabar ten stovi Bauhof, Moki-veži, o jei dar Ermitažas ... Maximų toje gatvėje 2, babilonas su Norfa, Sanitex. Gal nebereikia ten parduotuvių

                            Comment


                              Parduotuvių nebūna per daug, tik per mažai būna pinigų

                              Nors dažnai, kaip toje patarlėje - turgus didelis, nėra ką pirkti...
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment


                                Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                http://www.babilonogyvenviete.lt/apie_gyvenviete.html
                                Čia tos gyvenvietės svetainė (buvom berods seniau šioje temoje kalbėję). Kam įdomu rasite projektus, mazgus, kontaktus. Galerijoje yra nuotraukos.
                                Neatrodo popieriniai. Su tais namais aš nesusijęs, nereklamuoju.
                                Kainų nerašo, gal reikės kokį laišką parašyti.
                                Bet tai aisku neatsispyre pagundai pafotosopinti gyvenvietes plana. Garazu masyvo vietoje grazu net zalia Aiskiai galima iziureti, kad uzlopyta zoles vaizdais is gretimu plotu

                                Comment


                                  Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                                  Kiek girdėjau, tai jie ten vos ne popieriniai, pats asmeniškai nepirkčiau ir kitiem nepatariu
                                  Gal galite man kas nors paaiškinti ką reiškia liaudyje naudojama sąvoka "popieriniai namai"?

                                  Comment


                                    Parašė represser Rodyti pranešimą
                                    Gal galite man kas nors paaiškinti ką reiškia liaudyje naudojama sąvoka "popieriniai namai"?
                                    Gali reiksti daug ka. Bet is esmes savoka apima lengvas konstrukcijas, i kurias musuose dar vis ziurima itariai . Pvz.: medinio karkaso su polistirolo uzpildu, is isores dengta cemento drozliu plokstemis, o is vidaus gipskartoniu... Tokia konstrukcija ir as pavadinciau popierine. Cia gi matome normalias murines isorines sienas. Tik viduje gausiai naudojamas gipskartonis.

                                    Comment


                                      Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                      Ermitažas 2008 m. ieškojo darbuotojų (tebekaba skelbimas internete). projektas paruoštas, pamatai padaryti, bet bet.
                                      Jau dabar ten stovi Bauhof, Moki-veži, o jei dar Ermitažas ... Maximų toje gatvėje 2, babilonas su Norfa, Sanitex. Gal nebereikia ten parduotuvių
                                      Jei atidarys dar viena Maxima,tai Klaipedos g. taps vienintele Lietuvoje gatve,kurioj net 3 Maximos.
                                      Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.

                                      Comment


                                        Parašė panevezynys Rodyti pranešimą
                                        Jei atidarys dar viena Maxima,tai Klaipedos g. taps vienintele Lietuvoje gatve,kurioj net 3 Maximos.
                                        Pasvajok. Klaipėdoje, Taikos prospekte net 4 maximos, Šilutės plente - 3
                                        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                        Comment


                                          http://www.panevezieciai.lt/lt/nauji...s-seninaitijas

                                          Panevėžys dalijamas į seniūnaitijas

                                          Panevėžio miesto savivaldybė suskirstys miesto teritoriją seniūnaitijomis ir patvirtins jų ribas.

                                          „Tai bus visiškai naujas dalykas kompaktiškam miestui. Tikimės, kad seniūnaitijos taps postūmiu susivienyti atskirų rajonų gyventojams, padės jiems įgyvendinti įvairius projektus. Dar vienas itin svarbus dalykas – tai, kad

                                          seniūnaitijos leis Savivaldybei efektyviau bendrauti ir bendradarbiauti su gyventojais“, - sako administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

                                          Panevėžio miesto teritoriją siūloma padalyti į 10 seniūnaitijų: Rožyno, Nevėžio, Senvagės, Katedros, Skaistakalnio, Pilėnų-Stetiškių, Sodų, Kniaudiškių-Molainių, Parko ir Pramonės.

                                          Rožyno seniūnaitija būtų į šiaurę nuo geležinkelio, vakaruose ribojama Katkų gatvės. Pramonės – į kitą pusę nuo Katkų gatvės, abipus geležinkelio iki Nevėžio upės. Nevėžio – į pietus nuo geležinkelio (nuo Pušaloto gatvės žiedo iki Nevėžio upės, su „Ekrano“ mariomis. Parko seniūnaitija – nuo Nevėžio upės iki Klaipėdos ir Nemuno gatvių. Kniaudiškių-Molainių – nuo Klaipėdos gatvės iki buvusių Molainių filtracijos laukų ir J.Tilvyčio bei Nemuno gatvių. Sodų seniūnija apims „Klevo“, „Ąžuolo“ ir „Šermuto“ sodų bendrijas su likusiu Molainių individualių namų rajonu. Pilėnų-Stetiškių seniūnaitija – pietinė miesto dalis nuo sodų iki Ramygalos, J.Basanavičiaus, Nemuno, J.Tilvyčio gatvių. Skaistakalnio – į rytus nuo Ramygalos gatvės, apimant Skaistakalnio parką, iki „Ekrano“ marių. Katedros – centrinė miesto dalis, ribojama Nemuno, Klaipėdos gatvių iki J.Basanavičiaus gatvės. Senvagės seniūnaitija – centrinė miesto dalis, ribojama Nemuno, Klaipėdos, J.Basanavičiaus gatvių ir Nevėžio upės.

                                          Miesto skirstymą seniūnaitijomis tvirtins Savivaldybės taryba. Tada prasidės tolesnis procesas – Savivaldybė organizuos seniūnaičių rinkimus. 2 metams renkamas seniūnaitis dirbs visuomeniniais pagrindais. Jis galės atstovauti seniūnaitijos gyventojų interesams Savivaldybėje, spręsti aktualiausias bendruomenės problemas, prižiūrint gyvenamosios vietovės teritoriją, plėtojant ir organizuojant kultūrinį gyvenimą.
                                          Paskutinis taisė Xedos; 2015.04.08, 10:33.
                                          Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X