O gal Pramonės parką?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Panevėžio projektai
Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
-
Parašė enigma Rodyti pranešimąĮdomu, koks ten administracinis pastatas palnuojamas Katedros g. 3. Ar tik ne Bažnyčia ruošiasi kažką statyti?Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.
Comment
-
Parašė panevezynys Rodyti pranešimąTai kad ten jau pastatytas tas pastatas seniai.Anksciau ten is ,,Panevezio Balsas'' kazkas buvo.O gal ten dar jis yra.______________
The Division Bell
Comment
-
Parašė enigma Rodyti pranešimąApie kokį pastatą kalbi?Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.
Comment
-
http://panevezys.lt/lt/naujienos/ami...ijos-g69j.html
„Amilinoje“ planuojamos investicijos ir naujos darbo vietos
2012.02.20
Šiandien Panevėžio meras Vitalijus Satkevičius lankėsi vienoje iš moderniausių Panevėžio įmonių AB „Amilina“. Kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPPAR) vadovais miesto meras susipažino su bendrovės artimiausiais planais.
„Amilinos“ valdybos pirmininkas dr. Danas Tvarijonavičius ir generalinis direktorius Mindaugas Gedvilas svečius supažindino su krakmolo, glitimo, pašarų gamybos procesais, pasidalino perspektyva. Iki kitų metų įmonė pastatys sirupo gamyklą, biokuro katilinę, kur bus sukurta apie 80 naujų darbo vietų. Po šių darbų „Amilinos“ investicijos per visą gyvavimo laikotarpį nuo 2005 m. sieks apie 400 mln. Lt.
„Tai ne tik paprasti skaičiai. Didelė dalis šių investicijų per darbus, paslaugas liko Panevėžyje, mūsų miesto įmonėms. Kiekviena nauja investicija – tai ne tik gamybos ar kitoks pastatas, bet ir darbas bei pajamos panevėžiečiams“, - sako Panevėžio meras V.Satkevičius.
D.Tvarijonavičius tvirtina, kad yra du pagrindiniai kriterijai, lemiantys, kur statyti fabrikus – žaliavos ir rinkų atstumas.
„Šiuo atveju Panevėžys mums yra puiki vieta. Čia istoriškai susiklostė, kad šis kraštas yra garsus žemdirbyste, mums visiškai užtenka čia superkamų kviečių. Mūsų rinkos – Vakarų Europa – irgi yra sąlyginai netoli Panevėžio. Be to, atsižvelgiant į logistiką, miestas yra puikioje vietoje“, - sako „Amilinos“ valdybos pirmininkas.
M.Gedvilas teigia Panevėžį tinkamoms investicijoms pristatantis ir savo klientams, todėl visiškai įmanoma, kad, verslui bendradarbiaujant su miesto valdžia, čia gali įsikurti ir daugiau investuotojų.
PPPAR prezidentas ir miesto mero visuomeninis patarėjas Sigitas Gailiūnas pabrėžė, kad geri verslo ir miesto valdžios santykiai taip pat satiną naujų investicijų ir darbo vietų sukūrimą.
„Džiugu, kad meras, miesto valdžia domisi verslo gyvenimu. Taip sukuriamas bendras tikslas, galų gale virstantis ekonominiu efektu“, - sakė prezidentas. Jis pabrėžė, kad „Amilinos“ pasiekimai kovo mėnesį bus įvertinti ir Lietuvos Respublikos Vyriausybėje, kur bendrovei bus įteiktas „Lietuvos eksporto prizas 2011“ už nuolatinį ir spartų gamybos didinimą bei eksporto plėtrą.
Pernai bendrovės pardavimai ūgtelėjo 63 proc., o eksportas padidėjo 63 nuošimčiais. Įmonėje šiuo metu dirba apie 340 darbuotojų.
Nuo 2011 m. beveik 50 proc. „Amilinos“ akcijų valdo Prancūziško kapitalo kompanija „Roquette“, Europoje pirmaujanti krakmolo ir kitų produktų gamintoja, kurios metinė apyvarta viršija 7,9 mlrd. Lt (2,3 mlrd. EUR).
Darius Simėnas
Panevėžio miesto mero patarėjas
Comment
-
http://www.delfi.lt/news/daily/educa...goryID=1861703 Gerai tai ar ne.Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.
Comment
-
Parašė panevezynys Rodyti pranešimąhttp://www.delfi.lt/news/daily/educa...goryID=1861703 Gerai tai ar ne.______________
The Division Bell
Comment
-
Parašė Mažas Rodyti pranešimąĮdomu, ką jie jau čia pastatys už šiuos pinigus. Gal rangovai žinomi?
Iki kitų metų įmonė pastatys sirupo gamyklą, biokuro katilinę, kur bus sukurta apie 80 naujų darbo vietų. Po šių darbų „Amilinos“ investicijos per visą gyvavimo laikotarpį nuo 2005 m. sieks apie 400 mln. Lt.
Iki šiol daug ką statė "PST", montavo "Montuotojas".Paskutinis taisė Panevezietis; 2012.03.01, 18:39.
Comment
-
http://www.norfa.lt/lt/naujienos/akt...ujinta_norfa_/
Panevėžyje atvėrė duris atnaujinta „Norfa“
Penktadienį, kovo mėn. 2 d. buvo atidarytas atnaujintas „Norfos“ prekybos centras, įsikūręs J. Basanavičiaus g. 7. Jaukios krautuvės stiliaus „Norfos“ formatas iš L pasikeitė į XL. Parduotuvė tapo erdvesnė. Atnaujinta ir jos įranga – apšvietimas, šaldytuvai, lentynos ir kt. Parduotuvėje lauks didesnis prekių asortimentas. Atnaujintoje „Norfoje“ dirbs 10 darbuotojų (sukurtos dvi naujos darbo vietos). Į prekybos centro rekonstrukciją buvo investuota apie 200 tūkst. litų.Paskutinis taisė Xedos; 2015.04.08, 10:36.Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.
Comment
-
Netikėtos žinios apie štai tokį projektą:
Prie Panevėžio dailės galerijos išdygs kiaušinio formos pastatas
http://www.lrytas.lt/-13311248141328...s-pastatas.htm
Deja architektūra nustebino visiškai nemaloniai.
Comment
-
Parašė toshas Rodyti pranešimąNetikėtos žinios apie štai tokį projektą:
Prie Panevėžio dailės galerijos išdygs kiaušinio formos pastatas
http://www.lrytas.lt/-13311248141328...s-pastatas.htm
Deja architektūra nustebino visiškai nemaloniai.
Įdomų, kaip jiems, greičiausia PST, statybininkams, pavyks susidoroti su tokiu nelengvu projektu.______________
The Division Bell
Comment
-
Parašė toshas Rodyti pranešimąnetikėtos žinios apie štai tokį projektą:
Prie panevėžio dailės galerijos išdygs kiaušinio formos pastatas
http://www.lrytas.lt/-13311248141328...s-pastatas.htm
deja architektūra nustebino visiškai nemaloniai.
Comment
-
http://www.sekunde.lt/panevezio-nauj...mines-perejos/
Panevėžio įvaizdį kels fontanai ir požeminės perėjos
Ko panevėžiečiai labiau norėtų – dainuojančių fontanų Senvagėje, Laisvės ir Nepriklausomybės aikštes jungiančios požeminės perėjos ir prestižinio miesto centro ar toliau nuo jo esančiuose mikrorajonuose sutvarkytų šaligatvių, užlopytų gatvių ir jaukių parkų? Galvosūkį pateikė Vidaus reikalų mini-sterijos penkiems didiesiems šalies miestams užduoti namų darbai – sugalvoti, kur išleistų po 200 mln. Lt.
Pelenė auksinėmis kurpaitėmis
Panevėžio įvaizdžiui neabejingus politikus ir už miestą pasiekiančias investicijas atsakingus Savivaldybės specialistus sukiršinusį galvosūkį uždavė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) penkiems didiesiems šalies miestams pateikti namų darbai. Vakar baigėsi savivaldybėms duotas terminas pasiūlymams, ką jos pageidautų nuveikti per 2014–2020 metus už Europos Sąjungos finansinę paramą. Panevėžiui tektų preliminariai 200 mln. Lt.
Savivaldybė norėtų už šiuos pinigus sutvarkyti miesto centrą taip, kad Aukštaitijos sostinei nebūtų gėda net prieš Vilnių.
Tą išgirdę valdančiajai daugumai nepriklausantys politikai griebėsi už galvų. Pelenės, avinčios auksinėmis kurpaitėmis, miestui brukamas įvaizdis jiems atrodo komiškas ir netgi nusikalstamas. Kai kurie siūlo ne svaičioti apie prabangų centrą, o už europinius pinigus imtis tvarkyti apleistų mikrorajonų.
Daugiausia problemų centre
ES paramos lėšas, maždaug milijardą litų, VRM ir Europos Komisija siūlo panaudoti penkiuose didžiuosiuose miestuose – už juos sutvarkyti problemines teritorijas. Iki šiol tokios paramos sulaukė 14 šalies savivaldybių – Šalčininkai, Rokiškis, Akmenė ir kitos, taip pat septyni regionų ekonomikos augimo centrai – Mažeikiai, Utena, Alytus ir kt.
Savo eilės sulaukusios ir didžiosios savivaldybės privalėjo iki vakar pateikti ministerijai miestų dalis, kuriose susiduriama su didžiausiomis socialinėmis problemomis, yra apleistų pramoninių teritorijų. Taip pat parengti siūlymus, kaip jas atgaivinti.
Panevėžio savivaldybei problemiškiausia miesto vieta pasirodė jo centras.
Rekonstruotų ir aikštę, ir Savivaldybę
Už europinę paramą pageidaujama sutvarkyti Laisvės aikštę. Nors šios rekonstrukcija baigta vos prieš penketą metų – 2007-aisiais, tačiau ministerijai pateiktame pasiūlyme Savivaldybė nurodė norinti pakeisti aikštės ir šaligatvių dangą, rekonstruoti jos apšvietimą, sutvarkyti želdinius, atnaujinti Savivaldybės, Teismo rūmų, Turizmo informacijos centro fasadus. Siūlymų sąraše minimas ir fontanų sutvarkymas, dviračių stovų bei laikrodžio įrengimas.
Į rekonstrukcijos laukiančių pastatų eilę įtrauktas Muzikinis teatras ir jo prieigos, už europines lėšas Savivaldybė norėtų sutvarkyti Švč. Trejybės bažnyčią, jos aplinką, apšviesti maldos namų pastatą. Tokio pat miesto vadovų dėmesio sulaukė centre įkurtos kultūros įstaigos – teatras „Menas“, kino teatras „Garsas“, Kraštotyros muziejus ir netgi Santuokų rūmai, dėl kurių likimo vis dar nėra apsispręsta – griauti ar palikti.
ES paramą Savivaldybė norėtų panaudoti ir miesto centre išsidėsčiusioms mažoms gatvelėms – Birutės, J.Urbšio, Vasario 16-osios, Kranto – sutvarkyti.
Dėmesio nusipelnė ir seniausias mieste Skaistakalnio parkas bei jame bebaigiantis griūti poeto J.Čerkeso-Besparnio namas.
Susirūpino miesto veidu
Tokį siūlymų sąrašą rengė net dvi darbo grupės. Jį pradėjo vadovaujama Savivaldybės administracijos direktorės Kristinos Vareikienės, o nuo kovo 1-osios prisijungė ir mero Vitalijaus Satkevičiaus surinkta politikų komanda.
(…)
Tai straipsnio įžanga. Visą Ingos KONTRIMAVIČIŪTĖS straipsnį skaitykite kovo 8 d. „Sekundėje“.
Comment
-
Parašė LC. Rodyti pranešimąAr jie išprotėjo? Panevėžio centras ir taip yra gana jaukus ir neprastai atrodantis. Geriau ištrupėjusias gatves prie pat įvažiavimo į miestą atnaujintų.
Jie ten tikrą kiaušinį panaudojo kurdami vizualizaciją?Brangiausi yra tie pinigai, kuriuos reikia grąžinti.
Comment
-
Parašė Panevezietis Rodyti pranešimąhttp://www.sekunde.lt/panevezio-nauj...mines-perejos/
Panevėžio įvaizdį kels fontanai ir požeminės perėjos
Ko panevėžiečiai labiau norėtų – dainuojančių fontanų Senvagėje, Laisvės ir Nepriklausomybės aikštes jungiančios požeminės perėjos ir prestižinio miesto centro ar toliau nuo jo esančiuose mikrorajonuose sutvarkytų šaligatvių, užlopytų gatvių ir jaukių parkų? Galvosūkį pateikė Vidaus reikalų mini-sterijos penkiems didiesiems šalies miestams užduoti namų darbai – sugalvoti, kur išleistų po 200 mln. Lt.
Pelenė auksinėmis kurpaitėmis
Panevėžio įvaizdžiui neabejingus politikus ir už miestą pasiekiančias investicijas atsakingus Savivaldybės specialistus sukiršinusį galvosūkį uždavė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) penkiems didiesiems šalies miestams pateikti namų darbai. Vakar baigėsi savivaldybėms duotas terminas pasiūlymams, ką jos pageidautų nuveikti per 2014–2020 metus už Europos Sąjungos finansinę paramą. Panevėžiui tektų preliminariai 200 mln. Lt.
Savivaldybė norėtų už šiuos pinigus sutvarkyti miesto centrą taip, kad Aukštaitijos sostinei nebūtų gėda net prieš Vilnių.
Tą išgirdę valdančiajai daugumai nepriklausantys politikai griebėsi už galvų. Pelenės, avinčios auksinėmis kurpaitėmis, miestui brukamas įvaizdis jiems atrodo komiškas ir netgi nusikalstamas. Kai kurie siūlo ne svaičioti apie prabangų centrą, o už europinius pinigus imtis tvarkyti apleistų mikrorajonų.
Daugiausia problemų centre
ES paramos lėšas, maždaug milijardą litų, VRM ir Europos Komisija siūlo panaudoti penkiuose didžiuosiuose miestuose – už juos sutvarkyti problemines teritorijas. Iki šiol tokios paramos sulaukė 14 šalies savivaldybių – Šalčininkai, Rokiškis, Akmenė ir kitos, taip pat septyni regionų ekonomikos augimo centrai – Mažeikiai, Utena, Alytus ir kt.
Savo eilės sulaukusios ir didžiosios savivaldybės privalėjo iki vakar pateikti ministerijai miestų dalis, kuriose susiduriama su didžiausiomis socialinėmis problemomis, yra apleistų pramoninių teritorijų. Taip pat parengti siūlymus, kaip jas atgaivinti.
Panevėžio savivaldybei problemiškiausia miesto vieta pasirodė jo centras.
Rekonstruotų ir aikštę, ir Savivaldybę
Už europinę paramą pageidaujama sutvarkyti Laisvės aikštę. Nors šios rekonstrukcija baigta vos prieš penketą metų – 2007-aisiais, tačiau ministerijai pateiktame pasiūlyme Savivaldybė nurodė norinti pakeisti aikštės ir šaligatvių dangą, rekonstruoti jos apšvietimą, sutvarkyti želdinius, atnaujinti Savivaldybės, Teismo rūmų, Turizmo informacijos centro fasadus. Siūlymų sąraše minimas ir fontanų sutvarkymas, dviračių stovų bei laikrodžio įrengimas.
Į rekonstrukcijos laukiančių pastatų eilę įtrauktas Muzikinis teatras ir jo prieigos, už europines lėšas Savivaldybė norėtų sutvarkyti Švč. Trejybės bažnyčią, jos aplinką, apšviesti maldos namų pastatą. Tokio pat miesto vadovų dėmesio sulaukė centre įkurtos kultūros įstaigos – teatras „Menas“, kino teatras „Garsas“, Kraštotyros muziejus ir netgi Santuokų rūmai, dėl kurių likimo vis dar nėra apsispręsta – griauti ar palikti.
ES paramą Savivaldybė norėtų panaudoti ir miesto centre išsidėsčiusioms mažoms gatvelėms – Birutės, J.Urbšio, Vasario 16-osios, Kranto – sutvarkyti.
Dėmesio nusipelnė ir seniausias mieste Skaistakalnio parkas bei jame bebaigiantis griūti poeto J.Čerkeso-Besparnio namas.
Susirūpino miesto veidu
Tokį siūlymų sąrašą rengė net dvi darbo grupės. Jį pradėjo vadovaujama Savivaldybės administracijos direktorės Kristinos Vareikienės, o nuo kovo 1-osios prisijungė ir mero Vitalijaus Satkevičiaus surinkta politikų komanda.
(…)
Tai straipsnio įžanga. Visą Ingos KONTRIMAVIČIŪTĖS straipsnį skaitykite kovo 8 d. „Sekundėje“.
Planai tiesiog IDIJOTIŠKI.. aišku "svarbiausia" suremontuoti savivaldybę, naujas trinkeles pakeisti, kad klerkeliams į darbą būtų maloniau eiti, o kad atvažiavus iš vilniaus ar kauno nuo duobių kiekio ratus gali pamesti ir prisižiūrėti įvairių griūbėsių iki soties mažai kam rūpi, o taip pat ir daugelis kitų žymiai problematiškesnių vietų
Comment
-
Tikra nesąmonė vėl iš naujo rekonstruoti Laisvės aikštę, ar Švč. Trejybės bažnyčią atnaujinti. Viskas ir taip geros būklės. Pinigų švaistymas. Griūva Konservų fabrikas, dar keli objektai.
Ai, dar statykim fabriką pinigams plauti.Paskutinis taisė enigma; 2012.03.08, 22:52.______________
The Division Bell
Comment
Comment