Tikrai nebloga arena. Ta kritika dėl interjero man atrodo visai be reikalo, viskas ten gerai, bent jau nuotraukose :-)
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Šiaulių Arena
Collapse
X
-
Parašė Vertical Rodyti pranešimąNu baras tai "sausas". Nejaukesnio baro dar kogero reiktu paieskot...
Patinka vaizdas, kurį matau čia. Jauki arena:
http://images.anonserv.com/out.php/i12213_IMGP8136.JPG
Dėl to minimalistinio interjero (vamzdžiai ir t.t.), man atrodo, kad tai nėra visai gerai. Sutinku, kad minimalizmas gali būti naudojamas kaip architektūrinė detalė, bet kas per daug, tas nesveika, tai galioja ir minimalizmui. Todėl nesutikčiau ir su anksčiau čia skaityta ironija dėl „rožinių tapetų“ ir t.t.. Sunku realiai vertinti matant tik nuotraukas ir tik tas arenos dalis, kurias kažkas parinko. Tikiuosi, kad persistengta nebuvo
Parašė Jeffas Rodyti pranešimąPasirenkime didžiulei Rubicono pijaro dozeiArena juk unikali ne tik Europoje, bet ir pasaulyje bei visoje visatoje - kitais metais čia vyks tarpgalaktinis šaškių čempionatas!
(beje, jokio pavydo Šiaulių arenai - sveikinimai miestui pasistačius savęs vertą areną! Tiesa, Kaune norėčiau kažko geriau)
Tik man ypač nepatinka tas Kauno prikišimas pabaigoje. To tikrai nereikia. Sakau tai, kad to daryti nereikėtų kuriam nors šiauliečiuiPaskutinis taisė Aš; 2007.07.20, 00:17.
Comment
-
Parašė Karolis! Rodyti pranešimąŠiauliuose baigta statyti unikali sporto arena
Pagaliau baigtos unikalios Europoje Šiaulių arenos statybos. Ketvirtadienį ekspertai multifunkcinį kompleksą leido eksploatuoti.
Comment
-
Parašė Jeffas Rodyti pranešimąPasirenkime didžiulei Rubicono pijaro dozeiArena juk unikali ne tik Europoje, bet ir pasaulyje bei visoje visatoje - kitais metais čia vyks tarpgalaktinis šaškių čempionatas!
(beje, jokio pavydo Šiaulių arenai - sveikinimai miestui pasistačius savęs vertą areną! Tiesa, Kaune norėčiau kažko geriau)
jei siauliu arena niera unikali tai pasakyk man dar bent viena arena ar pastata kurio visas fasadas butuis holografinio stiklo... pasakyk man... o del saves vertos arenos...
tai jau statotes su prancuzais
tai dar ol neturit renos i nevarykit
Comment
-
http://images.anonserv.com/out.php/i12213_IMGP8136.JPG
o tai kaip jie zais krepsini ,kai kubikas taip zemai nuleistas?
Comment
-
Parašė kukaracha Rodyti pranešimąSu tuo stiklu tai prasom nesipusti pasaulis apie jus tikrai nesneka ir nesnekes juolab jog toks stiklas sudetas tik vietoms del pinigu stokos o is pradziu buvo suplanuotas visas fasadas toks tada gal ir butu kas nors ipatingo bet dabar tai per daug puciasi.?????? nu ce tai gers jei da nezinojai, tai visa arena yra is to stiklo., isskyrus 1auksta
Comment
-
Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimąhttp://images.anonserv.com/out.php/i12213_IMGP8136.JPG
o tai kaip jie zais krepsini ,kai kubikas taip zemai nuleistas?
Comment
-
Parašė kukaracha Rodyti pranešimąSu tuo stiklu tai prasom nesipusti pasaulis apie jus tikrai nesneka ir nesnekes juolab jog toks stiklas sudetas tik vietoms del pinigu stokos o is pradziu buvo suplanuotas visas fasadas toks tada gal ir butu kas nors ipatingo bet dabar tai per daug puciasi.
Comment
-
Parašė kaunaz Rodyti pranešimągal kas zinot ar turi arena savo interneto puslapi?
Comment
-
Parašė igariuoksce matos ka kaunieciu prisirinke kurie tur sava darzine ir tik mok ant kitu varyt
Parašė Aš Rodyti pranešimąSutinku, kad kartais mėgstama „pasūdyt“ ir pačiam kartais panašios frazės kelia šypseną. Tačiau manau, kad Šiauliai, žvelgiant į investicijų dydį, pasiekė tikrai puikų rezultatą. Sveikintinas ir originalus arenos fasado sprendimas.
Tik man ypač nepatinka tas Kauno prikišimas pabaigoje. To tikrai nereikia. Sakau tai, kad to daryti nereikėtų kuriam nors šiauliečiui
Grįžkim prie Šiaulių arenos ir pamirškim kauniečius ir visus kitus -iečiusPaskutinis taisė Aš; 2007.07.21, 16:33.
Comment
-
Buvau atsivertes www.siauliuarena.lt.....Tokiu nesamoniu....Subrangovai ne visi surasyti, konferensiju sale su poilsio zona issikele is 4 auksto i 3 auksta.......ir dar, ir dar, ir dar....
Comment
-
Atvažiuoja dešimt delegacijų
Į Šiaulių arenos atidarymą trečiadienį pakvietos dešimties valstybių miestų, su kuriais bendradarbiauja Šiauliai, delegacijos. Tikimasi, kad atvyks apie trys dešimtys šių miestų atstovų.
Savivaldybė išsiuntinėjo 860 „porinių“ kvietimų ir Lietuvoje. Pasak Rimundo Domarko, Savivaldybės administracijos direktoriaus, į iškilmes žada atvažiuoti Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas ir premjeras Gediminas Kirkilas.
Arenos atidarymo iškilmės — koncertas, banketas, svečių išlaikymas Savivaldybei kainuos 120 tūkstančių litų.
Comment
-
na ka, siandien arena jau bus oficialiai atidarytabeje koncerta tiesiogiai transliuos splius televizija
na o ryt ir poryt jau galesiu jau pats pabuvot arenoi... Beje man tai kaskaip idomiai ziurisi tas siauliu arenos uzrasas ant pastato
gal kas zino ar tas uzrasas ten svieciantis ar tik ne?
Comment
-
Šventė ir garbioms personoms, ir plebėjams
Šiandien iškilmingu ceremonialu ir koncertu atidaryta Šiaulių arena
Ypatingai svarbūs asmenys (VIP), kurių pakviesta per pusantro tūkstančio, į areną važiavo nuo 16 valandos. Jiems parodyta kompozicija Antikos motyvais, pasakyta nemažai kalbų, arena pašventinta. Surengta ekskursija ir furšetas. Paprastesni miestiečiai į areną rinkosi nuo 19 valandos ir stebėjo kelių valandų koncertą.
Senosios Graikijos dvasia
Besirenkančius kviestinius svečius pasitinka dideli fakelai ir dailus stalas vienoje arenos pusėje, padengtas gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais. Fone skamba muzika iš filmo „Gladiatorius“. Videokūbe rodomi antikinių kovų ir modernios Šiaulių arenos statybos vaizdai.
Į sceną pakyla antikinėmis togomis pasipuošusios fakelais nešinos merginos. Staiga ramią muziką keičia kariška ir energinga. Šešiuose ekranuose demonstruojami žiaurūs gladiatorių kovų vaizdai, „kova“ užverda ir scenoje, kol pasirodo ceremonijos vedėjai Arūnas Valinskas ir Inga Jankauskaitė, skelbdami oficialiąją arenos atidarymo dalį.
Pasakojama Senovės Graikijos istorija, kad svečiams būtų aiški sukurtos senovinės aplinkos sąsaja su dabartimi, su arena. „Arenose vykdavo ir tautų susirinkimai, ir varžybos, ir gladiatorių kovos“, — sako A. Valinskas.
Suspėjo tik šiauliečiai
Į arenos atidarymą atvyko kadenciją baigęs Prezidentas Algirdas Brazauskas, Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas, daug Seimo narių, kai kurių ministerijų vadovai, statybininkai, daug valdininkų ir verslininkų.
Tarp susirinkusiųjų ir trys Šiaulių merai — Visa Stasiūnaitė, iškėlusi arenos idėją, Vytautas Juškus, įsukęs visus darbus, ir Genadijus Mikšys, baigęs statyti areną.
Apžvelgęs trumpą, bet kartais ir dramatišką arenos statybos istoriją, meras įteikė daug padėkų įvairių statybos organizacijų atstovams.
Sveikindamas šiauliečius, V. Muntianas pažymėjo, jog Šiauliai uždegė ir kitus miestus. Prasidėjo statyba Panevėžyje, projektuojama arena Klaipėdoje, „pagaliau sukruto ir Kaunas — baigti begalinius ginčus“.
„Vieni džiaugiasi, kiti pavydi. Mes Lietuvoje ir vėl kažką pastatėme“, — žaismingai kalbėjo premjeras ir dideliam būriui arenos statytojų, kūrėjų įteikė apdovanojimus. Dovaną iš G. Kirkilo atsiimdamas architektų grupės vadovas Eugenijus Miliūnas tribūnų buvo sutiktas ilgais audringais plojimais.
„Suspėjo tik vieni šiauliečiai. Mieli panevėžiečiai, klaipėdiečiai, kauniečiai, o kur jūs?“ — klausė A. Brazauskas. “Prašom greitai susiimti“.
Pasak eksmero V. Juškaus, šiauliečiai pirmieji ir vieninteliai įsėdo į pirmąjį europinės finansinės paramos skirstymo traukinį. Kiti nesuspėjo, nors norėjo spėti visi, ir Lietuvoje rengti ne 2011, bet 2007 metų Europos krepšinio čempionatą.
Arena pašventinta
Pasibaigus prakalboms, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis pašventino areną ir palinkėjo sėkmės joje sportuosiantiems ir pramogausiantiems šiauliečiams. Buvo perkirpta įkurtuvių juostelė, įteiktas simbolinis raktas.
Po to svečiai buvo pakviesti apžiūrėti visas komplekso patalpas, pasivaišinti ir pažiūrėti koncertą.
Po 17 valandos prie arenos pradėjo būriuotis koncerto žiūrovai, nors apsaugininkai jų į rūmus neleido, kol nesibaigė atidarymo renginys.
Šiauliečiai pirmi ir vieninteliai suspėjo įsėsti į pirmąjį ES finansinės paramos traukinį ir pasistatė unikalų rūmą — daugiafunkcinę areną.
www.skrastas.lt
Comment
Comment