Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio prekybos ir pramogų centras „BABILONAS“ (RYO)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Koks skirtumas, ir vaizdas kitas, ir darbo bus zmonems

    Comment


      dėl darbo tai taip

      Comment


        Bus, ir gerai. O geriau, kad nebūtų?
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          Na bent mano manymu iš visų ten aplink stovinčių degalinių orlen būtų geriausias pasirinkimas, o ir stovės galima sakyt antro babilono aikštelėje, kas tikrai labai patogu..

          Comment


            Panevėžio „Babilone“ – perversmas
            Inga Smalskienė, „Sekundė“
            2009 lapkričio mėn. 30 d. 00:10


            Panevėžyje traukos centru laikytame prekybos ir pramogų centre „Babilonas“, kuris per krize tapo savotiškais spąstais čia parduotuves atsidariusiems verslininkams, pribrendo permainos. Pirmojo „Babilono“ savininkai – užsienio investicinis fondas, kuriuos verslininkai keikia dėl nepakeliamų nuomos mokesčių ir nenoro juos paleisti, atsisako iki šiol šį prekybos centrą valdžiusios „Ogmios“ grupės paslaugų.

            „Ogmios“ grupės , kuri yra antrojo „Babilono“ šeimininkė, valdybos pirmininkas Arūnas Žemaitis „Sekundei“ neigė, kad tarp užsieniečių ir jo perbėgo juoda katė. Jis taip pat atsakė neigiamai į klausimą, ar pirmojo „Babilono“ savininkams pasirodė per dideli „Ogmios“ valdymo kaštai.

            Pasak jo, iš „Ogmios“ „Babiloną I“ nusipirkęs užsienio investicinis fondas Europoje turi daug prekybos centrų ir dabar optimizuoja jų valdymą, perduodamas jį vienai Latvijoje įsikūrusiai bendrovei.

            „Kiekvieno šeimininko reikalas, ką samdyti. Latviai dabar perima iš mūsų prekybos centro valdymą, bet mes ir toliau bendradarbiausime tiek su savininkais, tiek su valdančia bendrove“, – sakė A.Žemaitis.

            „Ogmios“ grupės valdybos pirmininkas patikino, jog būdama „Babilono I“ valdytoja ji neturėjo įtakos nuomos kainoms. Anot jo, kainas nustato pastato šeimininkai, kurie savo ruožtu turi įsipareigojimų bankams.

            „Valdytojas, nesvarbu, blogas jis ar geras, šiuo atveju niekuo dėtas“, – aiškino A.Žemaitis, praėjusį penktadienį išsamesniam pokalbiui su „Sekunde“ neradęs laiko dėl kelionės į užsienį.
            Beje, nors pirmojo „Babilono“ valdytoja iki šiol buvo bendrovė „Ogmios, nuomininkai sutartis pasirašinėjo su bendrove „Mulga“, kuri atstovavo prekybos centro šeimininkams užsieniečiams Lietuvoje.

            Tikina, kad viskas pagal planą

            Prie „Babilono“ taip ir neprasidėjus planuojamoms gyvenamųjų namų kvartalo statyboms, pasklido kalbos, kad „Ogmios“ grupės išreklamuotas daugiafunkcinės paskirtis projektas „Miestas mieste „Babilonas“ patiria fiasko.

            A.Žemaitis tokias kalbas neigia ir tikina, kad atvirkščiai – viskas eina pagal planą.
            Pasak jo, „Miestas mieste „Babilonas“ plėtojamas 80 hektarų teritorijoje. Vienam savininkui savo lėšomis įgyvendinti tokį milžinišką projektą būtų per sunku, todėl esą normalu, kad yra parduodami jau pastatyti objektai ar žemės sklypai kitiems, o gautos lėšos investuojamos į projekto plėtrą.
            Šį rudenį „Ogmios“ įmonių grupė pardavė komercinės paskirties žemės sklypą bendrovei „Ventus-Nafta“, kuri šalia „Babilonas II“ pastatys degalinę.

            Netrukus įmonė „Sanitex“ iš „Ogmios“ įsigytame sklype atidarys 5,5 tūkstančio kvadratinių metrų didmeninės prekybos centrą.

            „Omgios“ įmonių grupė kartu su partneriais į „Miesto mieste „Babilonas“ projektą investavo daugiau nei 200 milijonų litų.

            „Sekundė“

            Comment


              Gruodžio 18-20 dienomis BABILONE I fiksuotas didžiausias lankytojų srautas per 5-erius metus. Per savaitgalį BABILONE I apsilankė per 70.000 žmonių, - t.y. ne tik daugiau nei per bet kurias Kalėdas, bet ir daugiau nei per 5-erius metus apskritai.

              www.babilonas.net informacija

              Comment


                Parašė Andree Rodyti pranešimą
                Gruodžio 18-20 dienomis BABILONE I fiksuotas didžiausias lankytojų srautas per 5-erius metus. Per savaitgalį BABILONE I apsilankė per 70.000 žmonių, - t.y. ne tik daugiau nei per bet kurias Kalėdas, bet ir daugiau nei per 5-erius metus apskritai.

                www.babilonas.net informacija
                /\ Tokia netikėta informacija, kad net per sunku patikėti. Maniau, "Babilonas" jau kilpą matuojasi...
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  /\ Tokia netikėta informacija, kad net per sunku patikėti. Maniau, "Babilonas" jau kilpą matuojasi...
                  Čia daugiau momentinis antplūdis, šiaip tai gan tuščia...

                  Comment


                    /\
                    PR'inasi, mat atsirado nauji savininkai, tai reikia kažkokių veiksmų imtis Net laikraščiai atsiskyrė, vietoj vieno Babilono atsirado Babilonas I (naujųjų savininkų) ir Babilonas (atstovauja visus likusius objektus, t.y. visus išskyrus Babilonas I). Įdomu ar esant tokiems pykčiams verta tikėtis kažkada projektuoto Babilonų sujungimo?

                    Paskutinis taisė TAUchix; 2010.02.19, 23:25.
                    Visos forumo temos apie Panevėžį:
                    http://www.miestai.net/forumas/tags.php?tag=panevezys

                    Comment


                      O čia naujienos iš didžiojo Babilono:



                      Paskutinis taisė TAUchix; 2010.02.19, 23:26.
                      Visos forumo temos apie Panevėžį:
                      http://www.miestai.net/forumas/tags.php?tag=panevezys

                      Comment


                        Panevėžio savivaldybę verslininkai spaudžia pakratyti kišenes
                        Agnė Baltutytė, "Sekundė"
                        2010 liepos mėn. 31 d. 00:02


                        Skyles biudžete kamšančią Panevėžio savivaldybę verslininkai spaudžia pakratyti kišenes. Projektą „Miestas mieste Babilonas“ Panevėžio pakraštyje plėtojanti bendrovė „Ogmios Real Estate“ jau trečiąkart Savivaldybei teikia prašymą pirkti jos nutiestus geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tinklus.

                        Valdininkai skaičiuoja, kad už tokį pirkinį tektų pakloti ne vieną milijoną litų.
                        Pasak Panevėžio vicemerės Gemos Umbrasienės, teisės aktai numato savivaldybėms galimybę iš privačių rankų išpirkti infrastruktūros tinklus, bet neįpareigoja.

                        „Gerai, kad privatūs subjektai investuoja ir tokius tinklus įrengia, tačiau Savivaldybė visų pirma turi būti tikra, kad tie tinklai reikalingi visuomenės poreikiams, be to, jiems išpirkti reikia turėti ir pinigų“, – teigė G.Umbrasienė.
                        Pasak jos, „Ogmios“ siūlomas pirkinys Savivaldybei atsieitų kelis milijonus litų. Šiuo metu pačios Savivaldybės skola siekia 79 mln. litų.

                        Įžvelgia kainų augimą

                        Nors Savivaldybė iš „Ogmios Real Estate“ sulaukė jau ne vieno raginimo pirkti jos įrengtus tinklus, tačiau verslininkams atverti miesto piniginės neskubama.
                        Vicemerės nuomone, kadangi įsigyti tinklai padidintų „Aukštaitijos vandenų“ įstatinį kapitalą, gali tekti kelti geriamojo vandens kainas.

                        „Išpirktus tinklus reikėtų prižiūrėti. Tai pareikalautų papildomų išlaidų. Jei nupirktas turtas „Aukštaitijos vandenims“ neatneš naujų pajamų, logiška, kad už jį sumokėta kaina vėl kristų ant vandens vartotojų pečių“, – svarstė G.Umbrasienė.

                        Atsargiai verslininkų prašymą vertinanti vicemerė teigia esanti nustebinta geriamojo vandens tiekėjos bendrovės „Aukštaitijos vandenys“ pozicija. Savivaldybei pateiktame rašte ji ragina ieškoti pinigų tinklams iš „Ogmios Real Estate“ pirkti.

                        „Mane stebina šitokie skuboti veiksmai. Mes į verslininkus negalime žiūrėti priešiškai, jie visada rizikuoja savo pinigais. „Ogmios“ rengė inžinerinius tinklus, nes kūrė didžiulį „Babilono“ projektą. Neatmetu, kad Savivaldybė su verslininkais šioje srityje gali tapti partneriais, bet reikia įvertinti dabartinį laikotarpį ir finansines galimybes“, – pripažįsta mero pavaduotoja.

                        Gyventojams gresia troškulys

                        „Aukštaitijos vandenų“ generalinis direktorius Rimantas Liepa tikina, kad verslininkų siūlomas pirkinys Savivaldybei nebūtų neįkandamas.

                        „Įstatymai numato, kad tinklai, kurie reikalingi gyventojams, turi būti išperkami iš bet ko, kieno nuosavybė jie yra. Nieko naujo čia nėra. Dujininkai ir elektrikai seniai tą daro. Iš vienuolikos verslininkų siūlomų pirkti objektų mes išrinkome tik du, reikalingus viešajam interesui. Nereikia gąsdinti žmonių, kad jie milijonus kainuotų. Tarp jų atstumas mažas, vienas nuo kito vos per 200 metrų“, – didelių investicijų neįžvelgia R.Liepa.

                        Kiek iš tiesų atsieis pirkinys, iki rugsėjo turėtų žodį tarti pasamdyti nepriklausomi turto vertintojai.
                        R.Liepos nuomone, dabar nesuradus lėšų pirkiniui, ateityje jis Savivaldybei gali kainuoti kur kas daugiau.

                        Direktoriaus teigimu, neišpirkus iš „Ogmios“ geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo tinklų, „Aukštaitijos vandenys“ turėtų problemų su Europos Sąjungos parama.

                        „Ogmios Real Estate“ neleidus prie savo tinklų prisijungti, mes ten negalėsime tiekti gyventojams vandens. Tuomet priklausysime tik nuo verslininkų geros valios. Jeigu jie savo tinklais vis dėlto mums leis tiekti vandenį, turėsime mokėti nuomą. Vienaip ar kitaip tai kainuos, tik nuoma atsieis dar brangiau“, – mano R.Liepa.

                        Kokių tikslų turi Savivaldybę prašymais atakuojanti bendrovė, iš jos atstovų išgirsti nepavyko. Pažadėjęs telefonu atsakyti į klausimus „Ogmios“ valdybos pirmininkas ir „Ogmios Real Estate“ direktorius Arūnas Žemaitis dingo kaip į vandenį.

                        "Sekundė"

                        Comment


                          Babilonu konkurencija

                          BABILONAS

                          Du prekybos centrai stovi beveik toje pačioje vietoje Panevėžyje, ir pavadinimas toks pat: „Babilonas”. Tačiau pirmasis lyg magnetas traukia žmones, o į antrąjį pirkėjai užsuka gerokai rečiau.
                          Šalia esančių dviejų „Babilonų” veiklos rezultatai – visiškai skirtingi.
                          Panevėžiečiai, savaitgalį atvykę į „Babiloną”, jau nesistebi, jog pirmojo prekybos centro automobilių aikštelė sausakimša, o šalia antrojo pilna laisvų vietų. Antrojoje aikštelėje laisvų vietų pakanka netgi ir nemažai jos daliai tapus kartingo trasa.

                          Neskuba į pigesnes patalpas

                          Pirmajame „Babilone” ir patalpos nuomojamos brangiau negu antrajame.
                          Tačiau tai nenuveja prekybininkų į antrąjį „Babiloną”.
                          „Mūsų tikslas – ne pigiai nuomotis patalpas, bet daryti verslą ir sulaukti kuo daugiau klientų”, – taip kalba prekybininkai.
                          Iš 132 prekybos vietų laisvos tik 4. Bet jau deramasi su 9 galimais nuomininkais.
                          „Į nebeišgalinčių prekiauti arba bankrutuojančių firmų vietą surandame naujų nuomininkų, o su senaisiais gražiai atsisveikiname”, – sakė pirmojo „Babilono” vadovė Jūratė Nekrasovienė.
                          Ji teigė, kad pirmajame „Babilone” pirkėjo krepšelis šiais metais išaugo apie 15 procentų.
                          Antrajame „Babilone” neužimta apie 7 proc. prekybos vietų.

                          Numatyta kitokia paskirtis

                          Anksčiau abu prekybos ir pramogų centrus valdė vienas operatorius – „Ogmios” grupė. Tačiau praėjusių metų pabaigoje pirmąjį, 2005 metais pastatytą „Babiloną” nusipirko britų kompanija „Dawnay Day Carpathian”.

                          Antrojo „Babilono” administratorė Inga Bačkovienė teigė, kad valdant vienam operatoriui abiem prekybos ir pramogų centrams buvo numatyta kitokia paskirtis.

                          Pirmajame žmonės galėjo nusipirkti būtiniausių prekių – maisto, batų, drabužių. Taip pat pavalgyti.

                          Antrajame sutelkta daugiau pramogų. Čia veikia „Forum Cinemas”, suprojektuota ledo arenai ir pramogoms skirta erdvė. Tiesa, ten veikusi ledo arena pernai buvo išmontuota.

                          Antrajame „Babilone” yra daugiau ne pirmojo būtinumo prekių parduotuvių – specializuota vyno, rankdarbių, gyvūnų ėdesio, baldų, užuolaidų.

                          Pirkėjus traukia maisto prekės

                          „Be maisto prekių parduotuvės prekybos centrui sunku išsilaikyti.

                          Maždaug 70 procentų lankytojų sudaro maisto prekių parduotuvės klientai. O antrajame „Babilone” iki šiol nebuvo „maistininko”, – kalbėjo šio prekybos centro vadovas Audrius Žukas.

                          Jis pridūrė, kad į jo vadovaujamą centrą stengiamasi pritraukti žinomais ir populiariais prekių ženklais garsėjančių firmų.

                          Antrajame „Babilone” sujungus keturias mažesnes prekybos erdves, įsikūrė maisto prekių parduotuvė „Tau”. Tikimasi, kad ji padės pritraukti daugiau lankytojų į visą centrą.

                          Skiriasi srautai

                          Šiais metais antrajame „Babilone” kasdien apsilanko 3,5–4 tūkst. žmonių. Pernai šis skaičius buvo šiek tiek didesnis – nuo 3,5 iki 5 tūkst. lankytojų per dieną.

                          Pirmajame „Babilone” pernai lankomumo vidurkis buvo 11,5 tūkst. žmonių per dieną. Šių metų pirmąjį pusmetį – per 12 tūkst.

                          „Antrasis pusmetis paprastai būna geresnis. Nes tuomet daugelis apsiperka prieš mokslo metų pradžią, taip pat Kalėdas”, – prognozavo pirmojo „Babilono” vadovė J.Nekrasovienė.

                          Comment


                            Panevėžyje atidaryta „Tau“ prekybos tinklo parduotuvė
                            2010-08-10 18:09
                            AINA


                            Aukštaitijos sostinėje duris atvėrė viena iš didžiausių „Tau“ prekybos tinklo parduotuvė. Jauki, pačių verslo savininkų prižiūrima vidutinio dydžio prekybos įstaiga ketina išsiskirti dideliu kokybiškų būtiniausių prekių asortimentu ir ypatingais „Tau“ priklausančiuose cechuose pagamintais konditerijos ir mėsos gaminiais. „Tau“ pirkėjams siūlo malonų aptarnavimą ir visada geras prekių kainas. ..........

                            Comment


                              Taip ir nesupratau, ar čia panevėžiečių verslas. Jeigu taip — tai puiku, o jeigu ne — tai anokia čia naujiena.
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Ar maža parduotuvių atidaroma? Geriau tiktų tema "Naujos parduotuvės Panevėžyje". Bet tai jau nieko bendra su šio forumo idėja nebeturi, o būtent - nauji projektai - t.y. statybos, objektai. O kad čia jau kadaise pastatytame PC išnuomojo patalpas parduotuvei - koks čia projektas? Patalpų pakeitimas kitais nuomininkais.
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  Parduodami sklypai kvartale „Babilono dvaras“
                                  Kaina: 90 000 Lt 18 000 Lt / a.
                                  http://www.skelbimai.lt/parduodami-s...s-1933663.html
                                  Paskutinis taisė Romas; 2012.04.25, 19:37. Priežastis: Buvo plika nuoroda

                                  Comment


                                    negi tikrai Panevėžyje tokios kainos???

                                    Comment


                                      18 tūkst. už arą, o mes galvojom kad ten po 3 tūkst. bus
                                      Turbūt įdėta nemažai eurų per piką tvarkant visus projektus, leidimus, darbus plius reikia žmonėms užsidirbti.

                                      Comment


                                        leisiu sau pastebėti, kad dar +PVM, kas reiškia po beveik 22klt už arą. Todėl ir stebiuosi iš kur tokios didmiesčio kainos....

                                        Comment


                                          Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                          18 tūkst. už arą, o mes galvojom kad ten po 3 tūkst. bus
                                          Turbūt įdėta nemažai eurų per piką tvarkant visus projektus, leidimus, darbus plius reikia žmonėms užsidirbti.
                                          Na po tris tukstancius tu gali sode pirkt penkis arus mieste biski daugiau aisku ne 6 kartus daugiau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X