Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni statomi pastatai Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip as nekenciu to kampo Gedimino prospekte... Labai jau nesiderina dvieju skirtingu epochu pastatai sujungti kazkur vidury...

    Comment


      Achemos pastato projektas Kęstučio g.


      Daugiau: http://www.jad.lt/lt.php/galerija/8;1

      Comment


        Maskvos kultūros ir informacijos centro pastatas Juozapavičiaus ir Rinktinės gt. sankirtoje, Vilniuje





        Daugiau: http://www.jad.lt/lt.php/galerija/21;1

        Comment


          O jie nesirengė anksčiau statyti Maskvos kultūros centro dangoraižio?

          Comment


            Dėkui už šiuos vaizdinius
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Tos vizualizacijos sakyciau yra nelabai aktualios. Achemos biuru pastatas jau beveik baigtas ir siame forume yra idetos kelios jo nuotraukos, o "Maskvos kultūros ir informacijos centro" vizualizacija yra pastato, kurio turbut nestatys (konkurso trecia vieta).

              Comment


                Siokia tokia to 8 aukstu biuru pastato, salia hanerio vizualizacija:

                Comment


                  Tiksliai nezinau, bet atrodo, kad "Vilmesta", nors gal klystu. Pastatas bus ne toks ir mazas - tikrai daugiau kaip 7000 m^2. Edit: Arco real estate vien nuomoti siulo 8200 m^2.
                  Dar kelios mazos vizualizacijos:







                  Comment


                    Puikios formos, tikrai gerai žiūrisi Beje, iš kur vaizdinius ištraukei?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantaz
                      Puikios formos, tikrai gerai žiūrisi Beje, iš kur vaizdinius ištraukei?
                      Is www.ober-haus.lt Paieskoj ivedziau koda, kuris matosi tam skelbime (OH57497).

                      Man vienas dalykas nepatinka, jei is tiesu cia "Vilmesta" viska vykdo, tai gali gautis nelabai kas.

                      Comment


                        Atrodys puikiai
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Jei atrodys bent per pusę taip gerai kaip atrodo renderiuose- tikrai džiaugsiuos. Tik klausimas ar statybų eigoj nesugalvos pataupyti "ant stiklų", kaip pas mumi priimta...
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            „L. rytas “, „Sostinė“ 2005.10.20
                            Biurų statytojai verslo perspektyvas regi Savanorių prospekte

                            Vilius Mackonis


                            Verslininkai įrodinėja, kad investuoti į biurų statybą galima nebūtinai miesto centre.
                            Įmonė „Žvaigždžių vartai“ modernų biurų pastatą baigia statyti Savanorių prospekte, buvusioje „Plastos“ gamybinėje teritorijoje.
                            Šio pastato plotas sieks 9 tūkstančius kvadratinių metrų. Trečdalis šio ploto bus administracinės paskirties.
                            Pasak bendrovės „Žvaigždžių vartai“ prezidento Zigmunto Romanovskio, netradicinėje vietoje įkurdinti biurai sėkmingai rado klientų nišą.
                            Pastate jau išnuomotos visos patalpos.
                            Atokiau nuo miesto centro įsikurti panoro bendrovės, dirbančios su klientais visoje Lietuvoje.
                            „Savanorių prospekto privalumas – labai patogus išvažiavimas į Kauną.
                            Turėti biurą miesto centre yra labiau prestižo, nei komforto reikalas.
                            Tos įmonės, kurias verslo reikalai sieja su kitais šalies miestais, mieliau renkasi arčiau Vilniaus pakraščių įrengtus biurus.
                            Tuomet įmonių darbuotojams nebereikia gaišti laiko automobilių spūstyse miesto centrinėje dalyje“, – sakė bendrovės prezidentas Z.Romanovskis.
                            „Žvaigždžių vartų“ kuriamame pastate biurai gerokai pigesni, nei prestižinėse sostinės vietose.
                            Viena didžiausių „Žvaigždžių vartų“ klienčių tapusi įmonė įsikurs visame ketvirtajame pastato aukšte.
                            Ši įmonė atsisakė biuro miesto centre dėl aukštos kainos ir transporto problemų.
                            Z.Romanovskis teigė, kad ateityje Savanorių prospekte administracinių patalpų plėtra gali įgauti didelį pagreitį.
                            „Žemė čia gerokai pigesnė, todėl perspektyvų naujoms statyboms – labai daug“, – tikino Z.Romanovskis.
                            „Žvaigždžių vartų“ kuriamame pastate įsikurs ir parduotuvė „Norfa“ bei salonas „Baldų galerija“, kavinės bei restoranai.
                            Prekybininkai orientuosis į aplinkinių gamyklų darbininkus, kurie anksčiau nerasdavo, kur apsipirkti.
                            Pastato statybą finansuoja „Parex“ bankas. Į projektą „Žvaigždžių vartai“ investuos 14 milijonų litų.
                            Darbus užbaigti planuojama jau po mėnesio.

                            Comment


                              Naujas Litexpo parodų rūmų pavilijonas. Palyginus su buvusiais pavilijonais ir penktuoju atrodo tikrai puikiai.


                              Comment


                                Tai tikrai neblogas

                                Čia dar iš "Šaltinių namų" statybvietės. Kol kas nieko akivaizdesnio ten dar nevyksta, tačiau pakabintas vaizdinys


                                Amatų miestelis prie Maironio gatvės
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Kvartalas senamiestyje






                                  Čia, prie buv. Subačiaus vartų vyksta kažkas įdomesnio. Gal šitas?









                                  Dar "autentikos" Užupyje




                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Dėkui už atnaujinimą, Mantai,

                                    Žydų kvartalo atstatymas bent iš vizualinės pusės pasiteisino- nežinantis žmogus ir nepasakytų, kad tai nauja statyba.

                                    Užupio naujadarams esu abejingas- sunku pasakyti ar toje vietoje statyti "autentiką" ar stilizacijas.

                                    O mano geidžiamiausias projektas Subačiaus gatvėje yra Subačiau vartų atstatymas, Bet jei dabar ten kažkokį viešbutį stato- vartams elementariai nelieka vietos


                                    http://ldmuziejus.mch.mii.lt/Muziejusirpadaliniai/Subvartai.htm
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Na kodėl gi, kiek toliau nuo tų vartų vietos stato.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz
                                        Na kodėl gi, kiek toliau nuo tų vartų vietos stato.
                                        Na gal... Man pasirodė, kad prie pat sienos statybos pradėtos. Tikiuosi, kad kada nors tuos vartus atstatys.

                                        Dar labai norėčiau, kad kada nors atstatytų Pranciškonų vienuolyno varpinę.


                                        http://www.vsaa.lt/dinges_vilnius.htm

                                        Offtopic: gen. gubernatorių Muravjovą savom rankom pasmaugčiau už jo architektūrinius žygdarbius Vilniuje.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Parašė vytauc
                                          Na gal... Man pasirodė, kad prie pat sienos statybos pradėtos. Tikiuosi, kad kada nors tuos vartus atstatys.
                                          Buvo straipsnis neseniai "Sostinėje", kur buvo parašyta, kad Subačiaus vartų nesiruošia atstatinėti. Vietoj to, toje vietoje pastatys informacinį stendą.
                                          Visgi tikiuosi, kad kada nors juos atstatys, nors gal geriau būtų, jei pirmiau atstatytų Pranciškonų vienuolyno varpinę, nes jei neklystu, yra daug daugiau duomenų apie ją.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X