Puikiai įsivaizduojuprantu pas mus vis dar vyraujančią pajamų nelygybę, šiam namui labai tiktų klasikinė batų alegorija, kai geri, tvirtos odos batai, kuriuos galima aveti neperslampant koju, ilgus metus kainuoja 99 eurus, o palaikiai, dirbtines odos batai, vos istempiantys sezona kainuoja 79 eurus. Beda tame, kad tas paprastas zmogus turi 80 eurų. Kad sutaupytu geriesiems batams trukstamus pinigus jam tektu pora menesiu vaikscioti basomis. Tikrai ne kiekvienas yra tam pasiryzes.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Daugiabučių renovacija Vilniuje
Collapse
X
-
Gal pradėkim nuo to, kad namas atstatomas dalinai draudimo lėšomis, dalinai viešais pinigais - draudimas kompensuoja atstatymą į buvusią padėtį, o ne pagerinimą, viešais pinigais taip pat nereikėtų svetimo turto gerinti. Jei gyventojai turėtų pinigų ir noro - galėtų nusigriauti ir pastatyti naują statinį. Deja, nei noro, nei pinigų nėr
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Kodėl tada Avulis planuoja griauti savo sąlyginai neseną pastatą? Su žiguliu gal irgi labiau "apsimoka" važinėti nei nauja Toyota, bet klausimas, ar žigulys atitinka šiuolaikinius standartus?
Comment
-
Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimąKrokuvos gatvės stalinas. Baltas tinko sienos, raudonos skardos stogas. Kolkas panašu, kad renovuoja tik puse namo, tai tikiuosi nepaliks taip.
- 2 patinka
Comment
-
Parašė Globalus Rodyti pranešimąTuskulėnų 25
- 2 patinka
Comment
-
Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimąNa tos paliktos laiptiniu seifo durys jaukumo neprideda. Zinovai, pasakykit, kokia prasme deti tuos 5 cm aukscio plastikinius rusio langus vietoj to kad tas skyles tiesiog uzdengti?
- 2 patinka
Comment
-
Su tom durim tai čia toks, sakyčiau, visuomenės bendras supratimas. Va google vaizdų paieška "laiptinės durys": laiptinės durys - „Google“ paieška
Comment
-
Pristatomos naujos Daugiabučių modernizacijos architektūros gairės: visuomenė kviečiama teikti siūlymus
Vilniaus miesto savivaldybė kartu su daugiabučių renovacijos projektus administruojančia įstaiga „Atnaujinkime miestą“ ir „2XJ“ architektais pristato Daugiabučių modernizacijos architektūros gaires. Tikimasi, kad architektų ir renovacijos ekspertų parengta studija ateityje padės užtikrinti kokybišką ir estetišką namų atnaujinimą.
Spalio 14 d. 15 val. renovacijos proceso dalyviai ir visi, kurie domisi daugiabučių atnaujinimu, kviečiami atvykti į renginį Vilniaus miesto savivaldybėje. Renginio metu kūrėjų komanda išsamiai papasakos apie Daugiabučių modernizacijos gaires ir supažindins su pagrindiniais principais. Renginį bus galima stebėti ir internetu – „Atnaujinkime miestą“ feisbuko platformoje. Ketinančius dalyvauti kviečiame registruotis https://forms.office.com/e/YCUjxzJSv5
Kviečiame susipažinti su studija (I dalis ir II dalis) ir jos santrauka. Pasiūlymus Daugiabučių modernizacijos gairėms kviečiame teikti el. paštu info@amiestas.lt iki 2024 m spalio 31 d.
Padaryta gana nemaža standartinių daugiabučių analizė, paruoštos nemažos apimties ir gana smulkios rekomendacijos, labai verta paskaityt visą apimtį:
1 dalis https://vilnius.lt/wp-content/upload...8-atvartai.pdf
2 dalis https://vilnius.lt/wp-content/upload...8-atvartai.pdf
Santrauka: https://vilnius.lt/wp-content/upload...atvartai-1.pdf
- 17 patinka
Comment
-
Parašė justinas adam Rodyti pranešimąTokios gairės jau prieš 15 metų turėjo būti sukurtos. Apskritai duotų gyventojams katalogą ir tegul renkasi galutinį produktą, o ne kaip dabar - vienas šaukia noriu geltono balkono, kitas balto.
Ir paskui stebimės, kad pasirinkta kas yra elementariai pigiausia, o apie kažkokią estetiką nieks net nebuvo galvojęs
Nežinau ar tą ir turėjot omeny rašydamas "galutinį produktą", bet sakyčiau reiktų katalogo, kuriame tiesiog kiekvienai daugiabučių serijai būtų po kokius 5 skirtingus dizaino variantus ir nebūtų galimybės keisti projektų.
- 11 patinka
Comment
-
Net estetikos nereikia, kuri, sakyčiau, nėra prioritetas (nors ji man yra svarbi). Prioritetu turėtų būti kokybiškas visos šildymos sistemos (š. punktas, vamzdynai, radiatoriai) atnaujinimas. To nesiruošiant daryti, aš net siūlyčiau renovacijos iš vis nedaryti, nors esu didelis renovacijos entuziastas ir labai ją palaikau. Tai vat, kokia dalis iš minėtų žmonių aukščiau tai supranta, žino?... Net jei APVA techninio skyriaus vadovas, ar vienas jų, man telefonu aiškino, kad tokia šildymo sistema, kurią įsirengėme savo daugiabutyje, neegzistuoja... Aš nejuokauju jei ką : ) - taip sakė.
Mačiau ne vieną renovuotą daugiabutį Vilniuje kur daug kas atnaujinta: fasadai, stogas etc., bet šildymo vamzdynai, nors ir pakeisti, bet kaip kerta butą keliose vietose, taip kerta - ir matosi tie siaubingi du vertikalūs vamzdžiai kambariuose. O juos galima lengvai pašalinti už maždaug tokią pačią kainą tik kitokio techninio sprendimo. Taip pat pristatyta daliklių, kurie išvis turėtų būti uždrausti (galėčiau paaiškinti kodėl). Arba yra variantų kur išvis šildymo sistema sena palikta...Paskutinis taisė spekas; 2024.10.05, 16:28.
- 2 patinka
Comment
Comment