Žurnalistai jau nebežino kaip pritraukti skaitytoją, kad parašė "neatpažinsite"
O šiaip kiek supratau tai pagrinde viskas lauke keisis, kiek įžiūriu lauko prekyba bus po stogu - panašiai kaip ir Halė
Man įdomu, ar darant rekonstrukciją bus sprendžiamos automobilių parkavimo problemos? Dabar savaitgaliais tenka ne vieną ratą apsukt aplink turgų kol randu kur prisiparkuot.
Straipsniuose paminėta: aikštelė bus praplėsta iki 160 vietų. Be to, šalia yra didžiulė mokama aikštelė, dažniausiai būna pustuštė. Taigi - vietos užtektinai.
Mane suerzino tas paskutinis nameliūkštis kur pardavinėja kokias tai statybines prekes ar kažką tokio. Kaip suprantu, nesusitarė su jo savininku. Tai dabar tie statomi paviljonai eina iki to namo ir baigias nei šiaip nei taip..
Paviljonai palei gatvę jau baigti ir ten jau įsikūrusios parduotuvėlės. Atrodo visai civilizuotai beje.
Statybinių prekių parduotuvę matyt paveikė tas faktas, kad aplinka tvarkosi ir patys jie susitvarkė to nameliūkščio apdailą, aptinkavo, nudažė ir net stogelį uždėjo. Tvarkinga aplinka skatina žmones irgi tvarkytis
Kalvarijų turgaus rekonstrukcija prasidėjo praėjusių metų pabaigoje. Rekonstrukcijos darbai prasidėjo nuo prekybos paviljono ties Turgaus gatve. Per metus buvo renovuoti du prekybos paviljonai, atnaujinta Turgaus gatvė, įrengta 160 vietų automobilių stovėjimo aikštelė vietoj buvusių 64.
Tiesa, pusė dabartinės automobilių stovėjimo aikštelės užima čia laikinai perkelti drabužių ir batų pardavėjai, nes jų senosios vietos išraustos ekskavatorių – čia vyksta atnaujinimo darbai.
Turgų valdančios bendrovės KTVG direktoriaus pavaduotoja Ingrida Talžūnienė DELFI sakė, kad šiemet pradėtas antrasis statybų etapas, kurio metu planuojama rekonstruoti Rūkytų gaminių paviljoną bei atnaujinti prekybos zonos, esančios tarp automobilių stovėjimo aikštelės ir centrinio pastato „Okeano“ (žuvies paviljono), infrastruktūrą įrengiant 164 naujus prekybos paviljonus skirtus smulkiesiems verslininkams, kurie prekiauja drabužiais, galanterija, pramoninėmis prekėmis.
Šiuo metu į turgavietės rekonstrukciją investuota per 1.88 mln. eurų. Planuojama, kad antro statybų etapo investicijos sieks 2,6 mln. eurų.
Numatoma, kad per ketverius metus turgaus valdytoja bendrovė „Kalvarijų turgaus vystymo grupė“(KTVG) į atsinaujinimą investuos per 25 mln. Lt (7,2 mln. eurų).
Kažkaip nesuvokiu, kokie turi būti mokesčiai už prekybos vietą, kad kada nors apskritai atsipirktų tie 25Mln? O gal vistik statys ir kažką papildomo ir labiau atsiperkančio?
Kažkaip nesuvokiu, kokie turi būti mokesčiai už prekybos vietą, kad kada nors apskritai atsipirktų tie 25Mln? O gal vistik statys ir kažką papildomo ir labiau atsiperkančio?
Tai laukia tų į paveldą įtrauktų pastatų restauracija, bet čia panašu bus paskutinis etapas.
Kažkaip nesuvokiu, kokie turi būti mokesčiai už prekybos vietą, kad kada nors apskritai atsipirktų tie 25Mln? O gal vistik statys ir kažką papildomo ir labiau atsiperkančio?
Straipsnyje bent rašo:
Jis tvirtino už vieną metrą prekystalio per mėnesį mokąs 84 eurus.
Per keturis metus turgavietę nuomos pagrindu valdanti bendrovė „KVTG“ darbams skirs 25,57 mln. litų. Be to, pagal sutartį, bendrovė Vilniaus miesto savivaldybės biudžetą kasmet papildo didesniu nei 1,22 mln. litų nuomos mokesčiu.
O tuo pačiu rašo, kad 2013 m sezono metu buvo 1100 prekeivių
Man atrodo žmonės jau išauga iš tokio tipo turgaus - murzinas, pikti žmonės, prekės iš tų pačių šaltinių kaip ir parduotuvėse. Bet visgi kuomet vyksta ūkininkų turgus, tiek prie Akropolio ar kitur, ten žmonių netrūksta. Turgus turėtų grįžti prie panašaus modelio, kuomet žmonės pardavinėja savo produkciją. Ir ne tik ten poros lysvių tetos. O labiau kai didelis ūkis teikia maistą ir parduotuvėms plius dar ir pardavinėja turguje galbūt pigiau arba šviežiau. O tas sovietinio turgaus modelis manau po truputį išnyks.
Comment