Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Pagal projektą su langais 21-28 aukštai, paskutinis 29 aukštas - techninis, be langų.
    Ar galite patikslinti kurį projektą? Tą kuris dabar galioja? Realiai jei bus >24 aukštų - bus staigmena.

    Comment


      Jokių naujesnių renderių po to frankešteinizuoto 29 aukštų projekto viešai skelbta nebuvo.



      Straipsniuose paminėta, kad projektas turi pasiekti numatytą aukštį. Būtų keista, kad statytojai tuo nepasinaudotų, kai yra ir projektas ir statybų leidimai.

      Comment


        /\ Beje fone vizualizacijos beveik pataikė nupiešt Quadrumo fasadą gana tiksliai

        Comment


          Parašė Insane Rodyti pranešimą
          Ar galite patikslinti kurį projektą? Tą kuris dabar galioja? Realiai jei bus >24 aukštų - bus staigmena.
          Tą, pagal kurį išduotas statybos leidimas.

          Comment


            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
            Tą, pagal kurį išduotas statybos leidimas.
            Klausimas ar kels visus 29, ar 5 aukštus paliks kaip perspektyvinius

            Comment


              Parašė Insane Rodyti pranešimą
              Klausimas ar kels visus 29, ar 5 aukštus paliks kaip perspektyvinius
              Dėl penkių aukštų po to nuomoti kraną? Nejuokaukit. Juk kraną pastatė tokį, kokio reikės max aukščiui. Čia aukščiau foto yra įmesta, kur matosi dar viena krano dalis atvežta. Aukštins. Reiškias eis iki maksimumo.

              Comment


                Panašiai toks turėtų atrodyti galutinis aukštis.

                [/IMG]
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  /\ Būtent, labai daug šiuo atveju priklausys kaip atrodys fasadas. Aš išvis būčiau užtai, kad ir jau seniai stovinti dalis būtų vientisa kartu su naująja. ir pritarčiau, kad daug geriau atrodytų tamsesnis stiklas.
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    Ar tikrai jis bus toks aukštas? Be to, antra iš kairės dalis dar paaugs. Kad kvailai atrodys tai faktas, bet gal nebus tokie atsilupę ir tokios visiškai nesąmonės nedarys.

                    Comment


                      Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                      Ar tikrai jis bus toks aukštas?
                      Taip.
                      Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                      Be to, antra iš kairės dalis dar paaugs.
                      Nedaug.
                      Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                      Kad kvailai atrodys tai faktas
                      Taip.
                      Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                      bet gal nebus tokie atsilupę ir tokios visiškai nesąmonės nedarys.
                      Darys.

                      Comment


                        Na, stiklo bus, kaip suprantu, vienu aukštu mažiau. Paskutinis aukštas - visi agregatai. Gal tai kažkiek padės vizualiai sumažinti tą "sieną"?

                        Kita vertus dangoraižių juk visi šitame forume nori

                        Comment


                          Privalumas tik tas, nes galėsim reklamuotis, kad turim vieną keisčiausių dangoraižių.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Kai įstiklins, nebebumbėsit Šedevras nebus, bet atrodys normaliai. Tamsiai mėlyni stiklai būtų gražiau, jei visas pastatas būtų taip stiklinamas, bet ne dabar marginamas.

                            Comment


                              Aš turiu nuojautą, kad šitas namas dar bus ne kartą paminėtas visokiuose užsienio iš serijos 'top-weirdest buildings' topuose.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Aš turiu nuojautą, kad šitas namas dar bus ne kartą paminėtas visokiuose užsienio iš serijos 'top-weirdest buildings' topuose.
                                Man primena senesnius biausaus dizaino Šanchajaus dangoraižius, o čia kaip tik mūsų Šanchajus , tai gal viskas logiška?

                                Comment


                                  Aš galvojau, kad čia atrodo, kaip tie 90's Kinijos ir kitų Azijos (įskaitant visų Centrinės Azijos -istanų) dangoraižius. Bet po to pagalvojau, kad tokių sudarkytų ir nevientisų projektų ten nebuvo net 90's.

                                  Comment


                                    Vidurinė Azija. Reikia tik tikėtis, kad aplink jį viskas su laiku bus užstatyta ir jo nesimatys.
                                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                    Comment


                                      Apie Arfą žiūriu viskas diskutuojam tik emocijomis Seniau buvo toks pašiepiantis plepius apie nieką posakis - kaip dizainerius dizaineriui tau pasakysiu - dabar panašu reikia perdaryti į - kaip architektas architektui tau pasakysiu
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                        Apie Arfą žiūriu viskas diskutuojam tik emocijomis Seniau buvo toks pašiepiantis plepius apie nieką posakis - kaip dizainerius dizaineriui tau pasakysiu - dabar panašu reikia perdaryti į - kaip architektas architektui tau pasakysiu
                                        Aš irgi nesuprantu, kodėl ta Arfa tiek kliūva... ypač, kai dar nepabaigta ji
                                        Tas sovietinis griozdas šalia Arfos daug žiauriau atrodo.

                                        Comment


                                          Kad ir kaip baisi ta Arfa kai kam atrodytų, ji vistiek nepermuš monolito ir VKK bendrabučio baisumo.
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X