Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Quack
    Va va. Čia kaip su merginom būna: iš galo lygtai nieko atrodo, o atsisuka -
    Tikesimės galutinis variantas pakenčiamai atrodys, nors kuo toliau, tuo labiau imu abejot
    Man jis toks pasirode nuo Gariunu link Gelezinio Vilko (nu ir pavadinimas) ziedo vaziuojant
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė liutass
      Man jis toks pasirode nuo Gariunu link Gelezinio Vilko (nu ir pavadinimas) ziedo vaziuojant
      Tai vadinasi tą merginą iškart iš priekio pamatei

      Comment


        Parašė liutass
        Gelezinio Vilko (nu ir pavadinimas)
        Kuo blogas pavadinimas? Jei nezinai Vilniaus ikurimo legendos, tai prasau:
        Kitados Didysis Lietuvos Kunigaikštis Gediminas medžiojo Šventaragio slėnio šventose giriose. Pavargęs po visą dieną trukusios sėkmingos medžioklės Didysis Kunigaikštis ten pat ir apsinakvojo. Kietai užmigęs, sapne jis išvydo kalno viršūnėje stovintį didžiulį geležinį vilką, kurio viduje per visus aplinkinius laukus ir girias skardeno šimtas kitų vilkų. Pabudęs Kunigaikštis paprašė krivių krivaičio Lizdeikos atskleisti sapno paslaptį. O šis paaiškino esą, „Kas valdovui ir Lietuvos valstybei dievų lemta, tegu ir įvyksta: geležinis vilkas reiškiąs pilį ir miestą, kurį valdovas šioje vietoje įkursiąs. Tas miestas būsiąs lietuvių žemių sostinė, buveinė valdovų, kurių žygių šlovė skambėsianti po visą pasaulį.“

        Comment


          Legenda zinau, bet pavadinimas vistiek keistas...
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Pasistengsiu ištaikyt progą dar šią savaitę, bet, spėju, laiko turėsiu tik tarpušvenčiu
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Pats vakar gyvai maciau, gaila, kad tik is tos "negraziosios" puses
              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

              Comment


                Kelios naujos nuotraukos. Kokybe nekokia, nes buvo blogos oro salygos (snigo).








                Virsuje matosi "nugaros" apdaila, nes jau nulupineja apsaugas:




                Kazkokia statula:


                Comment


                  Ta nugaros apdaila man atrodo kaip plikas betonas
                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                  Comment


                    Tai galine apdaila tokia pat kaip ir to apatinio pastato, kuris man atrodo labai neblogai, bet negaliu to pasakyt apie Helios boksta . Aciu uz atnaujinima Edd.

                    Comment


                      Turiu omeny Helios galine apdaila...

                      Comment


                        Visai gera ta apdaila, bent jau man ji pasirode visai normali. Galbut todel, kad tikejausi kazko labai blogo, kai prisiklausiau eiliniu verkslenimu siame forume. Man si apdaila daug kartu labiau patiko nei Rangos IV daugiabucio Konstitucijos prospekte nugaros apdaila - turiu omeny ta oranzine slykstyne.
                        Be abejo viskas cia priklauso nuo skonio, pvz., as nelabai "virskinu" oranzine spalva, o tuo tarpu saltos spalvos - melynos, pilkos man patinka.

                        Comment


                          Ka gi, kalbos apie graziausia dangoraizi Vilniuje, manau, subliusko.

                          Comment



                            Is nuotrauku to nepasakyciau

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Parašė Edd
                              Visai gera ta apdaila, bent jau man ji pasirode visai normali. Galbut todel, kad tikejausi kazko labai blogo, kai prisiklausiau eiliniu verkslenimu siame forume. Man si apdaila daug kartu labiau patiko nei Rangos IV daugiabucio Konstitucijos prospekte nugaros apdaila - turiu omeny ta oranzine slykstyne.
                              Be abejo viskas cia priklauso nuo skonio, pvz., as nelabai "virskinu" oranzine spalva, o tuo tarpu saltos spalvos - melynos, pilkos man patinka.

                              Apdaila tai normali, bet kazko geresnio noretusi, uztai as nelabai dziaugiuosi su sita kuria jie naudoja.

                              Comment


                                Parašė jozikas

                                Is nuotrauku to nepasakyciau
                                O as butent is nuotrauku, tai ir teigiu

                                Comment


                                  Grazu labai grazu...
                                  "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                  Comment


                                    Mano galva, helios bokštas - tikrai pats gražiausias Vilniaus pastatas dėkui, Edd, už foto
                                    Westside is the best ! :jura:

                                    Comment


                                      Na blogiau galejo buti tik banguota skarda apdailinus nors nedaug kuo skiriasi

                                      Comment


                                        Nu nepaisant oranzines spalveles man visvien geriausias EA, poto Helios, ET

                                        Comment


                                          Siaip jis realybeje atrodo geriau nei nuotraukose. Jei lyginti su kitais Vilniaus daugiaauksciais tai sitas atrodo ko gero geriausiai, tik nelabai savo vietoje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X