Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tai kazkas ten zada kazka dar statyti ?

    Comment


      Parašė skunk
      Viskas ten seniai aptverta ir pamatai sudėti tik per tvora niekas nematot
      Taip, ten jau ir kolonos iškeltos. Penktadienį prasukau pro statybvietę, tiek pastebėjau, kad Konarskio gatvėje vienas iš didžiųjų autokranų buvo atvarytas, tačiau dar neiškeltas. Šiandien vėl pasistengsiu pro tą vietą prasukti.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė skunk
        Viskas ten seniai aptverta ir pamatai sudėti tik per tvora niekas nematot
        Tai pala apie kuria cia vieta sneka eina? As galvojau apie ta zalia pieva salia cocacola plazos.

        Comment


          Parašė Mantaz
          Taip, ten jau ir kolonos iškeltos. Penktadienį prasukau pro statybvietę, tiek pastebėjau, kad Konarskio gatvėje vienas iš didžiųjų autokranų buvo atvarytas, tačiau dar neiškeltas. Šiandien vėl pasistengsiu pro tą vietą prasukti.
          Mantai, nufotkink ta vieta, nes as praeita savaite ejau Konarskio gatve ir jokiu nauju statybu nepastebejau.

          Comment


            Parašė Gladiator
            Mantai, nufotkink ta vieta, nes as praeita savaite ejau Konarskio gatve ir jokiu nauju statybu nepastebejau.
            Ne Konarskio gatvėje jos turi vykti Kalbame apie vietą tuoj pat už Helios nugaros. Jei dirstelsi pro tvorą (kad ir iš kitos Savanorių pr. pusės), pamatysi, kad ten jau pamatai sudėti ir dalis pirmo aukšto kolonų jau taip pat sudėta. Ryt gal atsiųsiu nuotraukų.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              bus kaip estu auksciausi dvyniai statomi tik prastesnes kokybes
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė DeSadas
                bus kaip estu auksciausi dvyniai statomi tik prastesnes kokybes
                Kodėl prastesnės? Jei kokybę išreikštume pastatų savikaina, estų dvynių projektas kainuos apie 30 mln €, tuo tarpu vien dabartinis Helios bokštas (su žemutine dalim?) atsieis apie 75 mln Lt arba 22 mln €. Turbūt estų kompleksas ir ploto kažkiek daugiau turės.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  na ziuresim koks bus antras jei "claddingas" panasus ir aukstis panasus gal ir gerai atrodys 18 aukstu per mazai pagal mane
                  (nors apie helios as girdejes visokiu kalbu pradedant kad "karkasas pakrypes tad stiklinti buvo labai sunku ")
                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                  - George W. Bush President of the USA

                  Comment


                    kas stato tas turetu zinot
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Na vakar apsukau ratą, bet nei krano dar nėra, nei šiaip kokių akivaizdesnių darbų. Tskant, viskas po senovei

                      O čia penktadienio nuotraukos.

                      Šis autokranas šiandien konstruoja Registrų centro kraną.


                      Čia ta vieta, kur turėtų kilti daugiaaukštis




                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        zinau kad pigiai nuskambes bet stiklas neblizga
                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                        - George W. Bush President of the USA

                        Comment


                          Parašė DeSadas
                          zinau kad pigiai nuskambes bet stiklas neblizga
                          Tai luktelek kol saulute islys i bus okidoki

                          Comment


                            Reikia laukti ne tik geresniu oro salygu, bet ir kol Mantaz pakeis savo fotoaparata i geresni.

                            Comment


                              nu tas pastatas tikrai ''šustras''

                              Comment


                                Parašė Edd
                                Reikia laukti ne tik geresniu oro salygu, bet ir kol Mantaz pakeis savo fotoaparata i geresni.
                                Dar daug nutekės, kol tai įvyks Šiaip šiuo atveju prastas oras kaltininkas didesnis
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  lauksim tada,tarp kitko duonos kombinata planuojama iskelt toje vietoje tai turbut atsiras daugiau skyscraperiu
                                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                  - George W. Bush President of the USA

                                  Comment


                                    Jau beveik išmontavo kraną


                                    Šis tas vyksta ir būsimo daugiaaukščio vietoje
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Et,kad taip zemojoje pastato dalyje vietoj laminuotu ploksciu uzdejus fanera-pastatas iskart atgytu.

                                      Comment


                                        Kazkaip is toli jis man pradejo buti panasus i kazkoki Maskvos daugiabuti
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė liutass
                                          Kazkaip is toli jis man pradejo buti panasus i kazkoki Maskvos daugiabuti
                                          Va va. Čia kaip su merginom būna: iš galo lygtai nieko atrodo, o atsisuka -
                                          Tikesimės galutinis variantas pakenčiamai atrodys, nors kuo toliau, tuo labiau imu abejot

                                          Comment

                                          Working...
                                          X