Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė jozikas

    Bet tamstos parasas, tai "Geriau tamsus alus, nei šviesi ateitis."
    Turi ką nors prieš tamsų alų?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė jozikas

      Bet tamstos parasas, tai "Geriau tamsus alus, nei šviesi ateitis."
      "Niekada" buvo pasakyta apie vairavimą išgėrus
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Parašė jozikas

        Netgi "Viktorijos" pastatas nieko vertas ?
        Pastatatas kaip pastatas, nieko ypatingo.

        Comment


          Gladiator, pasakyk kuris pastatas Lietuvoje tavo manymu yra kazko vertas??

          Comment


            Parašė Gladiator
            Pastatatas kaip pastatas, nieko ypatingo.
            Nera jis jau toks neipatingas. Vien tai, kad jo architektine ideja yra atvaizduoti, "grafke". Biuru pastatui labai tinkantis simbolis:


            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė taimis
              Gladiator, pasakyk kuris pastatas Lietuvoje tavo manymu yra kazko vertas??
              Ziurint ka turi galvoje sakydamas 'kazko vertas'. mano isitikinimu 'kazko vertas' galetu buti tas kuris nepadarytu gedos kokiam Niujorkui ar Sanhajui. Jei dabar koki vietini 'dangoraizi' perkeltume ten tai tikriausiai uzjuoktu negyvai.

              Comment


                Iš "Draugystės" viešbučio

                Comment


                  Parašė Gladiator
                  Ziurint ka turi galvoje sakydamas 'kazko vertas'. mano isitikinimu 'kazko vertas' galetu buti tas kuris nepadarytu gedos kokiam Niujorkui ar Sanhajui. Jei dabar koki vietini 'dangoraizi' perkeltume ten tai tikriausiai uzjuoktu negyvai.
                  Turiu omeni kuris aukstuminis pastatas Lietuvoje tavo manymu nedaro gedos 'yra kazko vertas' ??! Ir as manau kad yra nesazininga lyginti New York'a ar Sanghai'ju su Vilnium.

                  Comment


                    Siaip tai mano manymu apsijuoke su ta apdaila galejo visa apstiklinti tai nors vaizdas butu normalus bet matai taupo kur tik galima

                    Comment


                      Nieko jie neapsijuokė, stovės brolis, atsukęs stiklus į kitą pusę ir tu nieko beveik jo nugaros nematysi, nebent iš labai arti
                      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                      Comment


                        Kolkas apdailos nesimato, nes ji dar uzdengta. Apdaila matosi is arti priejus. Man asmeniskai ji visai patinka, suderinta ir su tom metalinem stiklo pertvarom. Aplamai man patinka saltos spalvos ir net nedrisciau lyginti su vyroko zalia spalva ar europos apartamentu oranzine. Realybej sis pastatas bent jau man tikrai neblogai atrodo, sakyciau, kad vienas is geriausiu Vilniaus aukstuminiu pastatu.

                        Comment


                          Keletas nesenų nuotraukų

                          Iš Vivulskio gatvės


                          Iš Konarskio gatvės


                          Nuo Žvėryno tiltiep


                          Nuo Saltoniškių kalvos
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Super nuotrauka nuo Zveryno tilto. Aciuz

                            Comment


                              Sis bokstas butu labai papildes NCC, o kolkas,kysodamas vienas kaip pirstas, nesudaro tokio ispudzio, nors siaip istikro atrodo aukstesnis nei istikro yra. Kranas dar nenuleistas, pusauksti dar nebaige atrodo.

                              Comment


                                Šiandien jau turėjo pradėt kraną ardyt ir perstatynėt antrajam namui... nematėt, gal jau pradėjo????
                                Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                Comment


                                  kažkur jau sakiau 18 aukštų bent jau dabar, bet nenustebčiau jei netyčia neišeitų sustot 18 aukšte
                                  Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                  Comment


                                    Tegu kyla !

                                    Comment


                                      Parašė skunk
                                      kažkur jau sakiau 18 aukštų bent jau dabar, bet nenustebčiau jei netyčia neišeitų sustot 18 aukšte
                                      Tai kad jis gi 23 aukstu o ne 18 taip kad dar kils

                                      Comment


                                        Parašė skunk
                                        Šiandien jau turėjo pradėt kraną ardyt ir perstatynėt antrajam namui... nematėt, gal jau pradėjo????
                                        Siandien maciau, kad kazka kelia tuo krantu. Antra krano tikrai nestys, kol ten net duobe neisrausta (net tvora neaptverta). Trecia apie ta antra pastata niekas nieko negirdejo, nei leidimu ji stayti yra, nei su gyventojais derinta. Taigi, kad ten kazka artimiausiu metu prades statyti as abejoju.

                                        Comment


                                          Viskas ten seniai aptverta ir pamatai sudėti tik per tvora niekas nematot
                                          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X