Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė skunk
    Ten pat statys, Via Sportas, o aukštų tai kiek paskutiniu metu žinau 18.
    O kurioje tiksliai vietoje jis stovės? Naujienos labai džiugios
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Na salia statyti siemet tikrai neprades, nes ten veikianti duonos gamykla, nebent turimas galvoje salia cocacolaforumplaza kinoteatro esantis laisvas plotas. Kas liecia prekybos centro apdaila, tai atrodo gana pigiai, pastebejau tokios apdailos populiarios Kazakstane ir azijineje Rusijos dalyje, plius su laiku tu metaliniu ploksiu isvaizda dar pablogeja, nes jos rudyja (paziurekite i senajo Vingio kinoteatro pastata, kuris irgi tokioms plokstem apkaltas - visas surudijes).

      Comment


        Eilinis "Gladiator" neigiamas komentaras. Tu gal dirbi kokioje nors statybu kompanijoje ir cia bandai sudirbti konkurentus? Sakyciau, kad labai abejoju tuo ka tu rasineji, pamatysim ar surudys (kuo as abejoju) ar ne patys po keliu metu. Senasis Vingio teatras, gal kas turi jo nuotrauku?

        Comment


          Parašė Gladiator
          Kas liecia prekybos centro apdaila, tai atrodo gana pigiai, pastebejau tokios apdailos populiarios Kazakstane ir azijineje Rusijos dalyje, plius su laiku tu metaliniu ploksiu isvaizda dar pablogeja, nes jos rudyja (paziurekite i senajo Vingio kinoteatro pastata, kuris irgi tokioms plokstem apkaltas - visas surudijes).
          Metalinės kasetės labai populiarios ir Lietuvoje. Kas liečia jų išvaizdą ir kokybę mano manymu jos kuo puikiausiai tiktų kokiem gamybiniam pastatam pramonės rajonuose.

          Comment


            Parašė Gladiator
            <...>Kas liecia prekybos centro apdaila, tai atrodo gana pigiai, pastebejau tokios apdailos populiarios Kazakstane ir azijineje Rusijos dalyje, plius su laiku tu metaliniu ploksiu isvaizda dar pablogeja, nes jos rudyja (paziurekite i senajo Vingio kinoteatro pastata, kuris irgi tokioms plokstem apkaltas - visas surudijes).
            kad aliuminis nelabai rudija
            man tai prekybcentrio apdaila atrodo visai neblogai,nors aisq reiktu gyvai pamatyt koks vaizdas..

            Comment


              vienas is negrazesniu daugiaauksciu pastatu vilniuje.....

              s.m.
              s.m.
              www.a2sm.lt

              Comment


                Manau yra zmoniu kurie tau papriestarautu.

                Comment


                  vertint gal ir ankstoka būtu
                  bet vis del to architektūra primena kažkokį jau praeitą laikotarpį.
                  na o pvz. "victoria'' verslo trikampyje manau dar ilgai nepasens savo išraiška.

                  Comment


                    Dėl tikslios vietos, tai buvo kažkur šitoj temoj įdėtas sklypo planas, o naujas pastatas stovės ten kur apibraukta ir parašyta ANTRAS statybų etapas, arčiau vingio O vietoj kepyklos kadanors gal irgi iškils koks pastatėlis
                    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                    Comment


                      Puiku!! Daug geriau ziuresis kai daugiau pastatu!!

                      Comment


                        Parašė Edd
                        Eilinis "Gladiator" neigiamas komentaras. Tu gal dirbi kokioje nors statybu kompanijoje ir cia bandai sudirbti konkurentus? Sakyciau, kad labai abejoju tuo ka tu rasineji, pamatysim ar surudys (kuo as abejoju) ar ne patys po keliu metu. Senasis Vingio teatras, gal kas turi jo nuotrauku?
                        Kas cia neigiamo? Pasakiau tai ka manau. Jei butu pastate kokybiska ir grazu pastata taip ir buciau pasakes. Kas del seno Vingio tai gali nuvaryti ir paziureti, beveik visi krastai aprudije.

                        P.S Idomu kaip galima sudirbti kompanija internetiniais komentarais?

                        Comment


                          Parašė Gladiator
                          Kas cia neigiamo? Pasakiau tai ka manau.
                          Gerai, jei taip isties manai, atsiprasau uz "uzipuolima". Turbut tiesiog skonis tavo labai skiriasi nei mano ir tiek. Pvz. tau geriausi veidrodiniai langai, o as manau, kad jie jau atgyveno ir dabar "madoj" skaidrus ar pusiau skaidrus stiklai; teigiamai ivertinai is nauju pastatu: pili prie litexpo ir zaliaji hanner. Mano nuomone pilis prie litexpo yra pati didziausia nesamone. Del hannerio - neigiamai jo nevertinu, bet man jis nera vienas is geriausiu moderniu pastatu Vilniuje ypac, su ta "antena". Tai tiek apie skirtumus. Siaip cia kaip pastebiu visi turi labai skirtingas nuomones, netgi taip, kad vienam kazkas labai patinka, o kitam butent tas pats objektas labai nepatinka.

                          Comment


                            Manyciau kad chebryte ginciojasi del negicyjamu dalyku - tai vadinama skoniu. Del sito dalyko gincitis tai kaip su pliku pesiotis. Sakyciau kas moka pinigus, tas ir uzsako muzika, taip kad ne jus spresite kaip atrodis pastatas. Galima tik komentuoti.

                            Comment


                              Parašė Edd
                              Gerai, jei taip isties manai, atsiprasau uz "uzipuolima". Turbut tiesiog skonis tavo labai skiriasi nei mano ir tiek. Pvz. tau geriausi veidrodiniai langai, o as manau, kad jie jau atgyveno ir dabar "madoj" skaidrus ar pusiau skaidrus stiklai; teigiamai ivertinai is nauju pastatu: pili prie litexpo ir zaliaji hanner. Mano nuomone pilis prie litexpo yra pati didziausia nesamone. Del hannerio - neigiamai jo nevertinu, bet man jis nera vienas is geriausiu moderniu pastatu Vilniuje ypac, su ta "antena". Tai tiek apie skirtumus. Siaip cia kaip pastebiu visi turi labai skirtingas nuomones, netgi taip, kad vienam kazkas labai patinka, o kitam butent tas pats objektas labai nepatinka.
                              Pilies tikrai nevertinau architekturiniu poziurio, rasiau, kad dydziu panasi i valdovu rumus, o kainuoja 5 kartus pigiau. Siaip tai ten buvo sarkazmas. Kas del Hanerio, rasiau, kad jo stiklo skaidrumas tiktu ir Helios bokstui. Kas liecia aplamai 'naujaja architektura' tai mano nuomone Vilniuje is visi nera nei vieno verto demesio pastato. Kas zino, gal veliau ir atsiras.

                              Comment



                                Netgi "Viktorijos" pastatas nieko vertas ?

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Man gal pasivaideno, bet atrodo, kad Helios pusaukščius perdarinėja į normalius aukštus. Vairavau, tai negalėjau gerai įsižiūrėti. Gal kas šiandien jį matėt?
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    Parašė vytauc
                                    Man gal pasivaideno, bet atrodo, kad Helios pusaukščius perdarinėja į normalius aukštus. Vairavau, tai negalėjau gerai įsižiūrėti. Gal kas šiandien jį matėt?
                                    Šiendien buvau, tačiau tikrai nieko panašaus nevyksta
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Parašė Mantaz
                                      Šiendien buvau, tačiau tikrai nieko panašaus nevyksta
                                      Matyt jau reikia man atostogų
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        Parašė John
                                        Nereikia girtam vairuoti
                                        Niekada. Tarp kitko- labai pamokantis saitas http://www.fnnc.org/drunk-driving.html

                                        Offtopas, bet bendram labui reikia.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment



                                          Bet tamstos parasas, tai "Geriau tamsus alus, nei šviesi ateitis."

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X