Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prekybos centro metalinės kasetės tai atrodo nekaip. Galėjo parinkti geresnę apdailą

    Comment


      Parašė Llinass
      Prekybos centro metalinės kasetės tai atrodo nekaip. Galėjo parinkti geresnę apdailą
      Pritariu. Būtų išvis puiku jei galinį fasadą būtų padarę tokį pat kaip ir priekinį. Bet nevarykim Dievo į medį tskant
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Man atvirksciai prekybos centro apdaila patinka. Jau tikrai atsibodo matyti visur "plastmasinius" ar "kartoninius" prekybos centrus. Tokia metaline apdaila man atrodo daug kokybiskiau.
        O kita Helios puse man irgi nepatinka, bet nera taip blogai kaip Europos apartamentu oranzine spalva. Beje, kiek as supratau, tai visas galinis fasadas bus geltonas kai nusilups tie popiereliai, ar as klystu?

        Comment


          Parašė Edd
          O kita Helios puse man irgi nepatinka, bet nera taip blogai kaip Europos apartamentu oranzine spalva. Beje, kiek as supratau, tai visas galinis fasadas bus geltonas kai nusilups tie popiereliai, ar as klystu?
          Man tokia nuojauta, kad nugara gali būti priderinta prie šios prekybos centro apdailos, nors kol kas dar neįsivaizduoju, kaip tai turėtų atrodyti

          O PC apdaila man patinka, tikrovėje ji kiek geriau atrodo, nei nuotraukoje
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Niekaip nesuprantu kuo jus žavi šitos skardos. Mano manymu jos tiktų tik logistikos centrams ir priemiesčio prekybos centrams tokiems kaip maxima bazė bet ne centrinėje miesto dalyje esantiems pastatams

            Comment


              Man apdaila primena sito pastato :



              ..taigi man asmeniskai jinai patinka

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė John
                Beje, nejau tai galinio fasado apdaila? Man atrodo, kad ten apdaila net nepradeta klijuoti (gal ir klystu).
                Kiek as suprantu, tai ten yra apdaila, kuri slepiasi po apsaugom - kazkuo apklijuota. Kai nuples tas apsaugas mes pamatysim kaip viskas atrodys. Nors aisku galiu ir klysti.

                Comment


                  Man apdaila primena sito pastato :
                  tik iš tolo. Šiaip jei Helios'ą granito plokštėm kaip HI apkabinėtų, tai gal ir neblogai atrodytų...
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    Parašė John
                    Beje, nejau tai galinio fasado apdaila? Man atrodo, kad ten apdaila net nepradeta klijuoti (gal ir klystu).
                    Man irgi taip pasirode vaziuojant pro sali. Atrodo, kad apdaila nepradeta...

                    Comment


                      Parašė vytauc
                      tik iš tolo. Šiaip jei Helios'ą granito plokštėm kaip HI apkabinėtų, tai gal ir neblogai atrodytų...
                      HI ne granito plokštėmis apkabinėtas, o kompozicinėmis aliuminio plokštėmis, granito imitacija.

                      Comment


                        Be to ant aukštuminio pastato kasetės padengtos apsaugine plėvele, kad statybų metu nebūtu pažeistos. Kai darbai bus baigti, plėvelę nulups

                        Comment


                          Parašė Inga
                          Be to ant aukštuminio pastato kasetės padengtos apsaugine plėvele, kad statybų metu nebūtu pažeistos. Kai darbai bus baigti, plėvelę nulups
                          Ačiū už info, o gal žinai ir tų kasečių spalvą?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Bronzos spalvos aliuminės kasetės

                            Comment


                              Parašė Inga
                              HI ne granito plokštėmis apkabinėtas, o kompozicinėmis aliuminio plokštėmis, granito imitacija.
                              Rimtai??? Atrodo, tai labai natūraliai. Ačiū už info.
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                Kuo ilgiau ziuriu, tuo liudniau daros. Is galo jis isvis kosmariskai atrodo. Tikejausi kad bus graziausas hairaiseris Is didelio debesio mazai lietaus tsakant.

                                Comment


                                  Tikekimes

                                  Comment


                                    Dar šiemet turėtų prasidėti ir mažesniojo brolio statybos darbai
                                    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                    Comment


                                      Parašė skunk
                                      Dar šiemet turėtų prasidėti ir mažesniojo brolio statybos darbai
                                      Kas statys, kokia paskirtis ir koks dydis?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz
                                        Kas statys, kokia paskirtis ir koks dydis?
                                        Ten pat statys, Via Sportas, o aukštų tai kiek paskutiniu metu žinau 18.
                                        Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                        Comment


                                          Parašė skunk
                                          Ten pat statys, Via Sportas, o aukštų tai kiek paskutiniu metu žinau 18.
                                          Vel daugiabutis ar biurai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X