Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pievauja
    nelabai isvaizdus tas Helios'as. ir labai jau issisokantis is visko. is daugelio miesto vietu atrodo kaip kazkoks paklydelis.
    Pritariu tau dėl pastato išvaizdos, man jis irgi nelabai patinka. Ir stiklas man atrodo labai prastai (nuotraukose gal gražiau, bet realybėj - kitaip).

    Comment


      Pirmi daugiaauksciai visada issiskiria, taciau pastacius ten ju daugiau, viskas atrodys geriau. Stiklas tai bent jau man atrodo daug geriau realybeje, nes Manto nuotraukos darytos apsiniaukusiu oru, o pastebeta, kad jo fotoaparatas nelabai kaip "megsta" toki ora.
      Bet del skonio aisku nesigincijama.

      Comment


        Parašė pievauja
        nelabai isvaizdus tas Helios'as. ir labai jau issisokantis is visko. is daugelio miesto vietu atrodo kaip kazkoks paklydelis.

        Na ka tu, man atrodo jis bus vienas is graziausiu pastatu. O kai vaziuoji is Gariunu g. i Laisves pr. tai Helios, labai graziai atrodo tame vaizde. tureciau skaitmenini fotika tai tikrai foto padaryciau. O ziema per kaledas kaip graziai atrodys vakarais svieciantis TV bokstas (eglute), Helios pastatas na ir dar L3 pastatukas

        Comment


          Šiaip tai nuotraukų darymo metu pradėjo statyti 24-ą aukštą O dėl antro pastatuko tikrai puikios žinios

          Edgaex> pradinis 25-ių aukštų projekto aukštis būtų 96 m, bet jei paaukštintų bent 1-2... Nors kita vertus tai, ar pastatas yra 96 m, ar 100, nėra labai didelis skirtumas
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Mano psichologinis barjeras jau seniai įveiktas

            Stwi ast nāunās, šises deinās, nuotraukās





            Kolonos betonuojamos palei visą perimetrą


            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              dabar lauksim kitu dangoraiziu prie helios

              Comment


                Tai sveikinimai, pastatė viso dydžio aukštą, tad turbūt visgi prastūmė paaukštintą projektą. Dabar belieka klausimas, kiek paaukštino



                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Tai ja bus jų 26 kaip kad rašė "statybų pilote" dar prieš pradedant darbus.

                  Comment


                    Neabejotinai- gražiausias iš pastatų, pastatytų Vilniuje po Nepriklausomybės.

                    Comment


                      Na nesutinku, kad tai, jog pastatas vienišas, yra blogai. Kai jis vienišas, jis yra visos miesto dalies dominantė, o kai jų būtų daug, jie pasimestų tarp vienas kito ir nebūtų tokio efekto. Aukščio efekto.
                      Iš šio taško atrodo tikrai puikiai. 2005 08 22:

                      Comment


                        Grazi nuotrauka. Beje,labai fainai tas pastatas atrodo is Zhveryno. Manau,jis ir vienas ziuresis labai gerai,jei klasterio tenai nestatys.

                        Comment


                          Kaip suprast Dr.Jacal Manau,jis ir vienas ziuresis labai gerai,jei klasterio tenai nestatys. ?

                          Comment


                            O kas jums sake, kad ji paaukstino? Gal tiesiog nusprende nedaryti pusauksciu - vietoj ju padaryti pilnus, viso dydzio aukstus.

                            Comment


                              Taip, tai ir tikėtinas variantas, bet jei pusaukščiai jau buvo rezervuoti ir jei pasikeitė aukštų planai, abejoju ar jiems labai patogu rezervacijas atšaukti ar reikalauti perpirkti kitus butus. Tačiau gal palaukime ir pamatysime. O šiandien iš tolo mačiau, kad jau styro 25-o aukšto liftų šachtos armatūros
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė Wirusas
                                Kaip suprast Dr.Jacal Manau,jis ir vienas ziuresis labai gerai,jei klasterio tenai nestatys. ?
                                Taip.

                                Comment


                                  Parašė farbrom
                                  Neabejotinai- gražiausias iš pastatų, pastatytų Vilniuje po Nepriklausomybės.
                                  Naujausios nuotraukos:

                                  Jau pradejo deti apdaila ant kitos puses:


                                  Uzbaigineja fasada:




                                  Del to as neskubeciau taip jo vertinti.

                                  Comment


                                    Fu. Gana šlykšti spalva. Ačiū, kad bent jau ne oranžinė.

                                    Comment


                                      Parašė farbrom
                                      Fu. Gana šlykšti spalva. Ačiū, kad bent jau ne oranžinė.
                                      Ar cia vilniecimas oranzines spalvos fobija kilo po Zuoko oranziniu dviraciu akcijos ar kitos priezastys?
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Oranžiniai dviračiai, oranžiniai danogoraižiukai Žirgo g. ir Konstitucijos pr., daugybė oranžinių pastatų kitose miesto vietose.. Ir dar, viename lankstinuke teko matyti kelis parengtus senų daugiabučių atnaujinimo projektus. Jie visi bus oranžiniai. Kiek pažįstu žmonių, visi vienbalsiai tvirtina, jog tai šlykšti spalva, tačiau miesto vadovams ir firmoms, statančioms namus, ji turbūt patinka..

                                        Comment


                                          Parašė farbrom
                                          Oranžiniai dviračiai, oranžiniai danogoraižiukai Žirgo g. ir Konstitucijos pr., daugybė oranžinių pastatų kitose miesto vietose.. Ir dar, viename lankstinuke teko matyti kelis parengtus senų daugiabučių atnaujinimo projektus. Jie visi bus oranžiniai. Kiek pažįstu žmonių, visi vienbalsiai tvirtina, jog tai šlykšti spalva, tačiau miesto vadovams ir firmoms, statančioms namus, ji turbūt patinka..
                                          O gal "Rubiconas" prekiauja tokiais dazais...
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X