Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John
    Aziu uz naujausias foto, vaizdas neblogas, idomu kiek aukstu tures galutinis pastato variantas? www.helios.lt esancioje prezentacijoje galima suskaiciuoti net 27 aukstus
    Galiu pasakyti kad dar niekas nezino kiek bus aukstu ar 25 ar 27. Dar nesugalvojo

    Comment


      O iš kur tokios žinios?
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Tarnybine paslaptis.

        Comment


          Is architektu kabineto

          Comment


            Na bet kokiu atveju dėkui. Laikysime špygas, kad būtų 27
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Koks skirtumas 25 ar 27. Manau čia ne esmė. Šis pastatas ir taip mano manymu bus nr.1 tarp aukštuminių pastatų Lietuvoje.

              Comment


                Parašė Llinass
                Koks skirtumas 25 ar 27. Manau čia ne esmė. Šis pastatas ir taip mano manymu bus nr.1 tarp aukštuminių pastatų Lietuvoje.
                Ko jau taip?Numeris1?
                אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                Comment


                  Na va. Gavau ta projektą, parašyta 96 metrai( nuo grindų lygio ).Skaičiuokite. Paskutiniu metu vyko kažkokie pakitimai dėl aukštų skaičiaus, bet viso 96 .Taškas.
                  אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                  אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                  Comment


                    Parašė jerusalem
                    Ko jau taip?Numeris1?
                    O tai kas gal Europa ar savivaldybė geriau atrodo?

                    Comment


                      Parašė Llinass
                      O tai kas gal Europa ar savivaldybė geriau atrodo?
                      Man SBA projektas kur as labiau, tik jo vieta tokia su klaustuku
                      אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                      אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                      Comment


                        SBA projektas tikrai labai neblogas, tačiau labai neaišku, net kada pradės jį statyti... Dar visko gali būti.
                        Aišku, taip pat per anksti tvirtinti, kad Helios atrodys puikiai, bet kol kas, mano nuomone, reikalai krypsta į gerąją pusę

                        Comment


                          Man kolkas geriausiai atrodo Victoria - pastatas su ideja, pastatytas mazdaug be dideliu nukrypimu ir kazkokiu perdarymu, medziagos atrodo gan kokybiskai. Del sio projeko - darytas, perdarytas ir gavosi kazkoks jis nesimetriskas, o galinis fasadas dar nepradetas ir aplamai dar daug neaiskumu, kad butu galima kazka apie ji sakyti. Nors daugiabuciai yra daugiabuciai, jiems is mano puses mazesni reikalavimai.

                          Comment


                            96 metrai

                            Comment


                              Parašė jerusalem
                              Man SBA projektas kur as labiau, tik jo vieta tokia su klaustuku
                              Nu aš turėjau omeny pastatus aukštesnius. O SBA pastatui tai manau iš vis nėra lygių. Mačiau jo projektą kai jis dar nebuvo pradėtas statyt tai labai jis man patiko.

                              Comment


                                Parašė Llinass
                                Nu aš turėjau omeny pastatus aukštesnius. O SBA pastatui tai manau iš vis nėra lygių. Mačiau jo projektą kai jis dar nebuvo pradėtas statyt tai labai jis man patiko.
                                O is ką-pradėtas statyti?Žiūriu pro langą-nematau
                                אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                                אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                                Comment


                                  Parašė jerusalem
                                  O is ką-pradėtas statyti?Žiūriu pro langą-nematau
                                  Kaip ten viskas atrodo nežinau. Tik žinau kad ten Rentinys atramines sienutes betonavo, tai manau pradetas

                                  Comment


                                    Jei reiketu rinkti graziausia Vilniaus aukstumini pastata,tai Helios man butu Nr.1 be konkurencijos.

                                    Comment


                                      Visiškai pritariu Dar keletas nesenų kadrų (Liepos 13 d.)















                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Gorgeous
                                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                        Comment


                                          Nr 1

                                          Comment

                                          Working...
                                          X