Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal visai nieko, nors jis ir dabar man patinka. Vizualiacijojetai labai graziai atrodo, bet cia juk tik vizualiacija
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment


      na bet šita dviejų bokštų kompozicija mano nuomone katastrofiška arba jau tas žemasis būtų bent dvigubai aukštesnis, arba būtų visai kitokios, "nebokštinės" formos. kaip pvz. "Vilniaus Vartų" korpusas šalia tunelio: vienas tūris aukštas, o kitas ilgas. tiesa, tikisi, kad tą "neužaugą" leis aukštinti, pavyks išsiderėti daugiau aukštų.

      Comment


        Parašė batista
        man vizualiacijoj geriau atrodo, nei realybėj...
        Nejaugi??? Del to ir vizualizacija

        Comment


          Paziurekit kokia vizualijoj galine apdaila stikline, o kokia tikrai ji yra ? Ir siap visas pastatas atrodo daug daugiau stiklo turi.... Net per daug. Manau kaip padare yra tikrai gerai !

          Comment


            Buvau vakar Vilniuj, tai pirma kart pamaciau Helios toweri realybej. Nu tai ka as galiu pasakyt, is nugaros pasirode jis man net labai neisvaizdus, o stai is priekio, net labai puikiai. Tad, tox keistas man jis...

            Comment


              Oi kaip nesinoretu buto zemesniuose aukstuose ziurincius i vidu (tarp dvieju pastatu) kur beveik visa diena seselis ir langai tiesiai spokso i kaimyno.

              Comment


                Aš irgi neseniai turėjau progą į jį pavėpsoti gyvai, deja tik iš nugaros , ūgis žavi, o apdaila nelabai matėsi, nes iš priekio saulė tvieskė

                Comment


                  taip sakant - helious dviveidis bokštas

                  Comment


                    Parašė Varlamas
                    Oi kaip nesinoretu buto zemesniuose aukstuose ziurincius i vidu (tarp dvieju pastatu) kur beveik visa diena seselis ir langai tiesiai spokso i kaimyno.
                    Žemesniuse aukštuose butų ir nėra. Ten biurai.

                    Comment


                      Tenka pripažinti, kad pastatas puikiai įsiliejo į miesto panoramas.





                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Ka jie ten su ta raudona spalva daro

                        Comment


                          Tikrai labai graziai atrodo .

                          Comment


                            Jo. Jau anksciau mates kad gerai pritampa Aciu Mantaz uz updeitus
                            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                            Comment


                              Parašė Mantaz
                              Tenka pripažinti, kad pastatas puikiai įsiliejo į miesto panoramas.
                              Graaažu
                              Čia iš kur fotografuota?

                              Comment


                                /\ Manyčiau, nuo "Europos" stogo

                                Comment


                                  Parašė Vaidas
                                  /\ Manyčiau, nuo "Europos" stogo
                                  Kai įsižiūrėjau ir aš jau taip nusprendžiau Iš kur gi dar Vilniuj galima forografuoti šitaip
                                  Įdomu, koks objektyvas, nes šalia Helios matau savo namą Nemažai mm turi, matyt.

                                  Comment


                                    Parašė Domas
                                    Kai įsižiūrėjau ir aš jau taip nusprendžiau Iš kur gi dar Vilniuj galima forografuoti šitaip
                                    Įdomu, koks objektyvas, nes šalia Helios matau savo namą Nemažai mm turi, matyt.
                                    Iki 200 turiu
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      dabar atsimenu zuoko frazę: dangoraižių statybos vilniuje baigiamos. o helios toks vienišas man atrodo...

                                      Comment


                                        Užvakarykštės dienos būsena




                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Jau 5 auksta lipdo, vizualizacijoj vietoj 9, lygtai 12 aukstu suskaiciavau
                                          Paskutinis taisė Quack; 2006.06.15, 14:41.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X