Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    gražiai atrodo

    Comment


      Beje, atrodo, kad tos pasipiktinimą sukėlusios blizgančios pertvarėlės tarp stiklų buvo tokios tik todėl, kad dar buvo be apdailos.

      Comment


        Man patinka, kad jie paliko tą seną būdelę- labai nuotaikingai atrodo
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Prisimenu kai cia pamaciau pirmasias sio pastato vizualiacijas. Graziausias aukstuminis pastatas Lietuvoje, be konkurencijos. O dabar... Aukstumine deze, tiesiogine prasme vienpusiska, is kurios dar nevykusiai stengtasi padaryti kazka "imantresnio". Vilniaus veido metu nusivylimas

          Comment


            Parašė vytauc
            Man patinka, kad jie paliko tą seną būdelę- labai nuotaikingai atrodo
            Sutinku su tavimi. Sis "senukas" tikrai neturetu sugadinti vaizdo, o kaip tik ja paivairins

            Comment


              Kažkodėl labiausiai Vilniaus projektais nusivilia kauniečiai.
              Asmeniškai man Vilniaus vartai labiau patinka nei šis projektas, nors ir šis nėra "blogas".

              Comment


                Parašė Edd
                Kažkodėl labiausiai Vilniaus projektais nusivilia kauniečiai.
                Viskas. Edd - kaunofobas. Kas nori kurti tema "Prospekte"?

                Comment


                  Parašė Aug1z
                  Viskas. Edd - kaunofobas. Kas nori kurti tema "Prospekte"?
                  Nereikia, Edd jau pats užsirašė, kad jis kaunofobas.

                  Comment


                    Parašė Edd
                    Nereikia, Edd jau pats užsirašė, kad jis kaunofobas.
                    Bijo, vadinasi gerbia
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Šiandien teko praeiti pro šį pastatą, tai apšviesta saulės galinė pastato dalis atrodė akinamo baltumo ir man labai patiko. Vaizdas realybėje išties kelis kartus geresnis, nei nuotraukose

                      Comment


                        Pritariu Dariui. Jis gyvai kelis kart graziau atrodo negu nuotraukose. Siaip sis pastatas vienas is mano megstamiausiu esanciu Vilniuje. Kai dar pastatys mazaji tai bus dar ispudingesnis nei dabar. Tokiu pastatu truksta, o tai labai liudina.
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          Keletas vakarykščių nuotraukų:





                          Po biškį kyla ir "mažasis brolis"









                          Pirmą kartą iš arti pamačiau šį pastatą jau beveik užbaigtą. Turiu pasakyti, kad iš fasadinės pusės jis dabar man labiausiai patinkantis daugiaaukštis vilniuje

                          Nors iš galo jis atrodo kiek prasčiau, tos plokštelės tikrai nebuvo blogas sprendimas, juolab, kad ši apdaila naudojama visame pasaulyje, taip kad, mano nuomone, šiam pastatui galima dėti didelį +

                          Comment


                            Pusė velnio pastatas. Tikėsimės, kad to paties architekto vėtrūnos pastatas šnipiškėse bus su visais vienodais fasadais.

                            Comment


                              Vakar ir man teko is arti ji pamatyti. Jis tikrai neblogai atrodo. Kolkas jis man vienas is graziausiu Vilniaus pastatu
                              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                              Comment


                                Gal kas nors dar galetu padaryti sio pastato foto is Vivulskio gatves?
                                Paskutinis taisė Aukselis; 2006.04.08, 18:07.
                                Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                3. Arfa 100 m. 29 f.
                                4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                Comment


                                  Geras ir gražus pastatas. Norėčiau jame turėti butą kokiame 20 - 25 aukšte
                                  Parašas :)

                                  Comment


                                    O kas nenoretu
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      Tikiuosi mazasis brolis bent kazkiek pridengs ta plika nugara ir gal truputi pataisys ta katastrofa

                                      Comment


                                        Gal cia man vienam ji nepatinka.... Visiems arba gerai arba "puse velnio" Man beveik kasdien tenka prie to pastato but ir as vis nuosirdziai bandau is blogosios puses iziuret bent jau ta "puse velnio", bet kuo daugiau ziuriu, tuo jis baisesnis man atrodo. Ir cia mintys, kad jis gyvai geriau atrodo nei nuotraukose tli prasilenkia su realybe

                                        Comment


                                          Kiekvienam pagal skoni. Kaip sakoma visiems neitiksi. Kai mazaji pastatys, tai turetu uzdengt dali sienos
                                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X