Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd
    Perkelta

    Beje, iš toli pastebėjau, kad Helios balkonų apdaila fasadinėj pusėj kažkokia tamsiai raudona ir lygtais ant stogo matosi kažkokios "antenos" (galbūt kaip čia ). Galiu ir klysti, nes pakankamai arti nebuvau priėjęs. Gal kas turi naujų nuotraukų?
    Kaip suprantu tos antenos reikalingos nuo žaibų taip pat stogo švyturiui. Beje labai ydomu, nuo kokio aukščio yra reikalingas blyksintis apšvietimas ant stogo, ir ar jis reikalingas Helios bokštui?

    Comment


      nu helijos bokstui tikrai jau turetu buti reikalingas o siaip tai reiketu internete pasiziureti koks tikrai standartas .

      Comment


        Šio pastato stikliniai fasadai šiek tiek primena Armada Tower pastatą Ankaroje,Turkijoje.http://skyscrapercity.com/showthread.php?t=159839

        Comment


          Palyginus musiski su tuo Armada tower turime konkretu pavyzdi, kaip uzsieniuose sugeba pastatyt normalu statini, o musiskiai eilinisyk padaro chaosa.
          To Ankaros pastato forma aiski ir konkreti. Bet pas mus tai nesuprasi, lenktas, nelenktas, pridaryta kazkokiu atsikisimu, briaunu briauneliu, stiklai irgi visis skirtingi - musiskiu bruozas, naudot kruvas skirtingu medziagu. Pas mus jei galetu tai fasade butu ir medis ir cromuotas metalas ir rudijes metalas, keramika ir dar akmens plytos. Vienzo su tom antenom meshlynelis kaip visada
          Pvz velniam ant pedagoginio hanerio ta "dekoratyvine" konstrukcija? Kaip visada, butina prikraut visko ko daugiau

          Comment


            kazkaip neisibegeje tas tolimesnis rekonstravimo etapas i naujamiescio puse nes ten tai tikrai vietos daug ir daug galimu griovimui gamyklu vienu zodziu variantu tikrai yra daug ir vieta labai patrauli bet kazkas laiko uzspaudes ir viskas. ir neduoda isibegeti procesui.

            Comment


              Gal kas galit padaryti nauju viso Helios City komplekso nuotrauku? Beje idomu kaip ten reikalai su tuo mazuoju Helios City broliuku, ar darbai pajudejo?
              Lithuanian Top 5 tallest buildings
              1. Europa Tower 126 m. 33 f.
              2. Pilsotas 112 m. 34 f.
              3. Arfa 100 m. 29 f.
              4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
              5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

              Comment


                pafotkinsiu per savaitgali paziuresim kas ten naujo.

                Comment


                  /
                  Laukiam

                  Comment


                    Cia vakarykscios dienos nuotraukos, fotografuotos is automobilio vidaus








                    nuo Rimi stogo

                    Comment


                      super, geros nuotraukos!!!

                      Comment


                        graziai atrodo kaip suprantu tas mazas kranas skirtas mazojo pastato statybai?

                        Comment


                          Nakti siandiena pravaziavau is arti tikrai ispudingai atrodo
                          http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                          Comment


                            Yeee, atrodo tikrai įspūdingai Nėra jau tokia bloga ta galinė apdaila.
                            "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                            Comment


                              Ziurint is "galines" puses, man sis pastatas... nesuprantamas. Nesugalvoju kito issireiskimo. Kaip galima statyti pastata, galvojant, kad visi ziures i ji tik is vienos puses? Na bent jau man, persasi isvada, kad jis buvo statytas tokia logika.

                              Comment


                                Cia visiems ta stikline puse labai patinka? Man tai ir ta kita puse patinka. Kadangi pastatas naudojamas daugiau daugiabuciams tai toji puse labiau parodo daugiaubucio paskirti, na, bet kadangi ir komercinems patalpoms pirmutiniai aukstai panaudojami, tai kita stikline puse atspindi komercine paskirti. Is abieju pusiu atrodo kaip kitas pastatas, atrodo, pavykes sumanymas. Dviprasmiska.
                                :dumas:

                                Comment


                                  Labai paprasta istiklinta puse atsukta i senamiesty, tokia ir jos paskirtis.
                                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                  - George W. Bush President of the USA

                                  Comment


                                    Parašė Aug1z
                                    Ziurint is "galines" puses, man sis pastatas... nesuprantamas. Nesugalvoju kito issireiskimo. Kaip galima statyti pastata, galvojant, kad visi ziures i ji tik is vienos puses? Na bent jau man, persasi isvada, kad jis buvo statytas tokia logika.
                                    Gerai pastebėta. Ir aš jau manau kad architektai galvojo jog į pastatą žiūrės tik iš vienos pusės.

                                    Man tos metalinės kasetės ne prie širdies. Tik ne tokiem pastatam.

                                    Comment


                                      Gal kai antra pastata salia pastatys- jie abu kitaip ziuresis

                                      Comment


                                        Parašė evvt
                                        Gal kai antra pastata salia pastatys- jie abu kitaip ziuresis
                                        Kiek buvo matyti iš vizualizacijų- antras pastatas kažkiek uždengs pirmojo "nugarą", o tai yra gerai, nes, kaip ir daugeliui čia, man ji nepatinka
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Vakar buvau prie Helios tai pavyko dar kelias nuotraukas papleskinti













                                          Comment

                                          Working...
                                          X