Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kazkokie maksimalistai cia renkas man jis ir su ta baisia siena nerealus
    :geria: Už Lietuvą!!

    Comment


      grazu

      Comment


        Aisku niekas nebutu supykes jeigu jis visas butu stiklinis... Geras pastatas, reikes man kada is masinos ji pafotografuoti ivairiausiais kampais ir cia imesti.
        :dumas:

        Comment


          Parašė progress
          Aisku niekas nebutu supykes jeigu jis visas butu stiklinis... Geras pastatas, reikes man kada is masinos ji pafotografuoti ivairiausiais kampais ir cia imesti.
          OT: progress, ar neatrodo kad piktnaudziauji post'ais?
          siaip aki uzmeciau-vienur tik "hmm," kitur "idomu kaip atrodys," nors ir tema nebuvo judinta ilga laika, treciur vel tik "hmm," ir pan...

          Comment


            Parašė B.S.
            OT: progress, ar neatrodo kad piktnaudziauji post'ais?
            siaip aki uzmeciau-vienur tik "hmm," kitur "idomu kaip atrodys," nors ir tema nebuvo judinta ilga laika, treciur vel tik "hmm," ir pan...
            Ten visi hmm hmm buvo tik mano sukurtose dviejuose temose, ten buve normalus komentarai, kuriuos taip pakeiciau ir uzdariau tuos forumus su priezastimis: viena del to, kad jis nereikalingas, kita perkeleme kitur. O pasakyti "idomu kaip atrodys" tai cia normalus pasakymas. Prie ko dar prisikabinsi. Neturi ka veikti.
            :dumas:

            Comment


              Foto 2006 04






              Comment


                hmmm tikrai didelis namas gerai atrodo

                Comment


                  didelis, bet architekturos kokybe mazas.. ir isvis tie skirtingi fasadai zudo ta pastata. sunku suprast kam taip padare. taupe??!! pridejo miniatiuriniu balkoniuku didziuliam stiklo fasade..nuostabus aechitekturinis sprendimas! DDDD apie butu isplanavima nera ne kalbos - kolonos vos ne vidury kambario! teisybes delei reikia pasakyt, kad vizualizacijose pats kompleksas gal ne tox jau ir blogas (eksploatuojami stogai ir pan.), bet tas bokstas tai tikrai nepavykes.

                  Comment


                    suprojektuok ir pastatyk geresnį
                    :geria: Už Lietuvą!!

                    Comment


                      kad jau beveik ir buvo suprojektuotas geresnis. Pati pirma vizualizacija palyginus su siuo pliknugariu atrode zymiai zymiai zymiai geriau

                      Comment


                        Parašė Marčiukas
                        suprojektuok ir pastatyk geresnį
                        pasakiau keleta pastabu ir tiek
                        mano manymu tai tikrai nera vienas geresniu pavyzdziu kaip projektuojami aukstuminiai pastatai. mano nr1. Vilniuj yra viesbutis LIETUVA
                        beje idomu butu padiskutuot, ka manot kox graziausias vilniaus "dangoraizis"???

                        Comment


                          Europos bokštas
                          :geria: Už Lietuvą!!

                          Comment


                            Deja, bet man sitas pastatas atrodo labai "ruskai"...
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Vakarinis Helios fasadas gavosi kažkoks baltarusiškas...

                              Comment


                                Jeigu butu baltarusishkas, tai butu koks violetinis arba rozinis
                                :geria: Už Lietuvą!!

                                Comment


                                  Parašė John
                                  O kaip tau "Lietuvos" plika siena atsukta i Konstitucijos pr.? Man ji neatrodo daug geresne nei Helios pilka nugara.
                                  po rekonstrukcijos stikliniu bokstu kontekste lietuva atrodo pakankamai moderniai. Gal per drasiai pasakysiu, bet architekturos kokybe manau ir lenkia kai kuriuos vilniaus stiklo stulpus. Mane tas baltu balkonu ritmas labai veza, plius graziai uzbaigtas stogas. Fasado reljefiskumas manau labai pagyvina pastata. Plius gera pastato orientacija, galu i neri. pagrindiniai fasadai ir orientuoti kur yra placiausia apzvalga. o betono siena i neri visiskai netrukdo architekturai, atvirksciai ziurint ivairiais rakursais isryskina pastao orientacija. Sakykit ka norit, bet sis pastatas turi dvasia (del ko as jis man ir mielas), lyginant su kietais stiklo fasadasi ir nuvalkiotom, iskandziotom ir kitaip imantriai apdorotom formom.

                                  Comment


                                    @graikas: Plika, betoninė "Lietuvos" siena yra atsukta ne į Nerį, o į Konstitucijos prospektą. Man irgi patinka šis viešbutis. Kažkada galvojau, kad geriau būtų buvę, jei rekonstruojant būtų padarę stiklinį fasadą, o dabar džiaugiuosi, kad jo nepakeitė. Stiklinių pastatų bus dar daug, o tokių jau turbūt niekas nestatys.

                                    Kas dėl Helios - pastatas neblogas, ypač kaip daugiabučiui, bet galėjo būti ir daug geriau. Pirminis variantas išties buvo daug geresnis.

                                    Comment


                                      ok biski isikarsciavau..

                                      Comment


                                        Del helioso pritariu Edd, kad pirminis variantas buvo isties idomus.

                                        Comment


                                          Parašė John
                                          Man "Lietuva" taip pat patinka, vien jau del to, kad tai turbut vienintelis tokio savito stiliaus pastatas Vilniuje (primenantis P.Amerikos ar kitu siltu saliu kurortu dugiaaukscius viesbucius), bet ta pilka siena man labai kliuva. Ziurint is Konstitucijos pr. (ir ypac nuo Europos boksto apzvalgos aiksteles t.y. pagrindinio Nujojo Miesto Centro apzvalgos tasko) vaizdas tiesiog skaudziai nykus. Kad ir koks idomus ir unikalus tas pastatas bebutu, ta siena tiesiog pakerta visa jo grazuma ir geruma.
                                          Bet, manau, būtų buvę žymiai blogiau, jei ta aklina siena būtų atsukta į upės pusę
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X