Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žalgirio - Geležinio Viko g. Rimi (ex. „Soho“ gyvenamasis komercinis kompleksas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Čia ponui Kaušpėdui pasiskaityt, kas yra tikrasis Soho, ir kiek mūsiškis turės į jį "panašumo"





    Comment


      #42
      Teisingai Rimas_OK, pavadinimas tai visiškai ne į temą..... teko neseniai apsilankyti londone, tai čia pora tikrojo Soho nuotraukų



      šiaip rajonėlis man visai prie širdies, kad daugiau tokių gamyklų ir visokių pramoninių pastatų vietose atsirastų

      Comment


        #43
        Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
        Čia ponui Kaušpėdui pasiskaityt, kas yra tikrasis Soho, ir kiek mūsiškis turės į jį "panašumo"
        Tai pagal šiuos aprašymus Vilniuje turėtų pastatyti imigrantų/raudonųjų žibintų kvartalą

        Comment


          #44
          Parašė veikejas Rodyti pranešimą
          Tai pagal šiuos aprašymus Vilniuje turėtų pastatyti imigrantų/raudonųjų žibintų kvartalą
          Visų pirma tai turėtų būt ne EILINIS gyvenamųjų kvartalas.
          O tada galima galvot kas tai galėtų būt. Galbūt parduotuvėlių ir kavinukių kvartaliukas. Taip pat ir pramogos, boulingas, poolas, stalo žaidimų klubai, ir t.t. (deja tik legalios pramogos)

          Tiesa sakant mūsų perkybcentriai turiniu ir tai jau panašesni, nes ten yra ir prekybos ir pramogų

          Comment


            #45
            Statybu aikstele 2007 03 02.

            Judejimas kol kas minimalus - kiek anksciau buvo apgriautas pastatas, stovintis salia Zalgirio gatves, darbo diena teritorijoje vos keli zmones ir ne ka daugiau technikos.








            Antroji apgriauto pastato puse:



            Rudeni sios teritorijos atrode baisiau - kruva dvokianciu atlieku apsemtos vandeniu. Dabar kai viska dengia sniegas, vaizdelis geresnis:



            Tolumoje matyti "duotuve" :




            Antrojoje teritorijos puseje ("Skodos" puseje) va toks mielas takelis. Kaireje uz krumu - kudra. Tik va is teritorijos ant sio takelio verciamos statybines siuksles, tad praeiti jau nebegalima.


            Ir va toks takelio pratesimas po Gelezinio Vilko gatve:

            Comment


              #46
              tarp kitko ,,mes tais laikais del situ makaronu atsisakeme 5 kambariu buto Basanaviciaus g., ir tikrai buvome ne vieninteliai tokie keistuoliai, niekas tada apie senamiesti tikrai negalvojo o naujos statybos......

              Comment


                #47
                Šiandien



                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Atrodo bus jaukus ir gyvas kvartalas. Bent jau asmeniškai man tai labai patinka viskas ir tamkumas ir pastatų išdėstymas ir komercinės patalpos pirmuose aukštuose ir architektūra. Būtent tokius aš įsivaizduoju šiuolaikiškus miesto kvartalus. Tik viena blogybė kaip jau visi čia minėjo su SOHO pavadinimu šis kvartalas neturi nieko bendro.













                  Comment


                    #49
                    Na atrodo tikrai įspūdingai, kaip sakoma - kaip iš paveiksliuko
                    Parašas :)

                    Comment


                      #50
                      na, stilių tai pavadinčiau mišrainizmu bet visumoj panašu, kad bus nauja kokybė stambaus masto daugiabučių statyboje. ypač teigiamai vertinu kvartalinę struktūrą.
                      šiaip asocijuojasi su Kauno Karigės kvartalu. tiek gerais, tiek ir silpnesniais dalykais.
                      o projektuotojai "jungtinės pajėgos" ? ydomu kokioj stadijoj dabar projektas.
                      Paskutinis taisė toshas; 2007.03.16, 14:54.

                      Comment


                        #51
                        o gal gali išduoti projektuotojus?
                        JP su A. Kaušpėdu priešaky.
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #52
                          Pats Kaušpėdas sakė, kad "SOHO", tai tik marketingo triukas privilioti ptencialius pirkėjus.

                          Comment


                            #53
                            man patinka kad siame projekte vietoj aukstingumo daromas tankumas.
                            na aisku, cia skonio reikalas, tiesiog man atrodo kad tokia koncepcija gerokai eropietiskesne, ir siaip man patinka tankus ir zemaugiai miestai, kaip amsterdamas ir is dalies berlynas...

                            Comment


                              #54
                              Atrodo labai gerai įspudingai atrodo šis pastatas
                              Tik tikiuosi nebus labai spalvota, kaip čia:
                              http://img150.imageshack.us/img150/5825/ausra1rh4.jpg

                              Comment


                                #55
                                Jei bus panaudojamos apdailai kokybiškos medžiagos, tai galime tikėtis gana gero rezultato.

                                Comment


                                  #56
                                  http://foto.terpe.lt/inkelti/20070316/Untitled7.jpg Ar tik ne Panevezio fonas uzmestas?
                                  دائما الليتوانيه

                                  Comment


                                    #57
                                    Pusė bėdos. Bet kažko labai ypatingo aš čia nematau. Man irgi nepatinka spalvų makalynė vizualizacijose.

                                    Comment


                                      #58
                                      Tikiuosiu, kad tai bus kažkas išties kokybiško, apskritai, kvartalas man patinka, išskyrus tikrai per didelį kiekį skirtingų, tarpusavyje nederančių, spalvų, kurias pakoreguot dar yra laiko.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                        http://foto.terpe.lt/inkelti/20070316/Untitled7.jpg Ar tik ne Panevezio fonas uzmestas?
                                        Tikrai. Geras pastebėjimas.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          #60
                                          Randeriuose spalvu margumynas tai poslyksciai atrodo, bet nereik pamirst jog realybeje spalvos ir tonai kurkas blankesni ir naturalesni + naturalus apsvietimas daro savo. Ale vistiek baugoka isivaizduot kaip visa tai atrodys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X