Tam galima numatyti 100 proc. rekuperacija. Oro padavimas is lauko ir istraukimas is patalpos, paprastai kalbant vedinimas. Ziemos metu tiekiamo oro pasildimas.
Tam galima numatyti 100 proc. rekuperacija. Oro padavimas is lauko ir istraukimas is patalpos, paprastai kalbant vedinimas. Ziemos metu tiekiamo oro pasildimas.
Nuo kurios sausėja oda ir akys. Ačiū, jau geriau atsidarinėjantys langai ir bent kažkiek natūralaus oro.
Jūsų,
Analitikas PlėtRa™
Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.
Tam galima numatyti 100 proc. rekuperacija. Oro padavimas is lauko ir istraukimas is patalpos, paprastai kalbant vedinimas. Ziemos metu tiekiamo oro pasildimas.
Pagal Lietuvos įstatimus negalima projektuoti pastatų be atsidarinėjančių langų.
O kaip Victoria Verslo trikmapyje? Nejau ir ten langai darinejasi?
Rodos ten nėra atsidarinėjančių langų, bet tokį projektą sunku prastumt, nes visokie gaisrininkai ir kitos tarnybos tel to kabinėjasi. Todėl architektai net nesivargina deda atidaromus langus nors tai kartais ir sugadina fasadus.
Gugenheimo patalpos visai kitos paskirties nei ofisai tai ir reikalavimai kiti.
Tikrai neprivaloma, kad langai darinėtųsi.
Kuomet yra ištisas stiklo fasadas, sutinku kad varstomi langai nepuoštų. Bet prokuratūros atveju visiškai neerzina, kad tas vidurinis langelis prasiveria.
Savivaldybėje langai nesivarsto, bet kiek teko girdėt, visi kenčia. O kondyškės ir kt. prietaisai dažnai pas mus arba neveikia, arba pernelyg veikia, arba stumineja tą patį nesikeičiantį orą - taip gaunas su eksploatavimu.
John, dar iki angliško haiteko ne visi pribrendo
Kaip automobiliuose irengta amortizacija, kad inkstai neatsidauzytu, taip siuolaikines vedinimo sistemos gali palaikyti ne tik dregme, bet ir prideti neigiamu jonu, kurie netgi turi teigiama poveiki kvepavimo sistemai.
Beje, kiek teko gyventi patalpose be langu ar su nesidarinejanciais langais (be abejo su kondicionavimu ir oro istraukimu) nei karto nedziuvo nei akys, nei kas nors kitas. Jei patys esam priprate gyvento medziuose ir urvuose, nereiskia, kad tai yra geriau, nei gyvenimas name.
Jei pats gyveni kokiame Londono pramoniniame rajone, kur nėra normalaus oro, nereikia ir mums aiškinti kuo geriau kvėpuoti. Nėra ko lyginti gaivaus pušyno kvapo pro langą su rekuperatorium
Beje, amortizatoriai automobiliuose yra ne dėl inkstų visų pirma.
Na, didesniame mieste, ypač ofisų pastate retai kur pajusi natūralų pušyno kvapą.
Jei dėl angliškos kokybės apsirikau, visgi tai patvirtina taisyklę, kad su ventiliacijos eksploatavimu bėdos labai dažnos. Todėl užsakovai ir reikalauja kad ofisuose būtų atidaromų langų. O prokuratūroje esu tikras kad yra ir dirbtinė ventiliacija.
Galbūt kažką naujo pamatysime Green Hall pastate, kur žadama įrengti intelektualią fasadinę sistemą, su natūralia ventiliacija ir šilumos kontrole.
Visai nieko tie atsidarinėjantys langai = žalias pastatas. Natūrali ventiliacija. Tai manau ypač svarbu šiais įtemptais vamzdžių siaurėjimo laikas ... + Sumažinamos pastato eksplotacijos išlaidos.
Tinkamai įrengus visą natūralaus vėdinimo sistemą galima visus metus sėkmingai palaikyti tinkamą patalpų temperatūrą.
Ne į temą. Tie langai labai jau pavojingai atsidarinėja. Žiū dar koks besišlapinantis prokuroras gali iškristi ...
Isvada paprasta: Lietuvos statybininkai/projektuotojai/uzsakovai nesugeba/nenori/neisgali statyti pagal auksciausius kokybes standartus, del ko tenka montuoti darinejamus langus, per mazas stovejimo aiksteles ir neadekvacias vedinimo sistemas. Tiesiog uzuot argumentavus "pusyno kvapu" ir "grynu oru pro langa" reiktu pastebeti ir kur kas zemiskesnes priezastis.
Visa tai daug kainuoja, o dėl gryno oro turėjau omeny gyvenamus namus, apie kuriuos užsiminei, o ne biurus ir dar dangoraižius. Beto tie prokurorų rūmai nėra tipinis stiklinis biurų pastatas ir tie įstriži atsidarinėjantys langai negadina vaizdo kaip kituose objektuose.
Comment