Ar bus perkeltas tik vienas namas? O kokiu tikslu perkeliamas namas ar keli?
Tą trobulę buvau užmatęs čia(beje pasiūlytas perkėlimas tragiškas, be fantazijos ir supratimo-įstrižai nubrukta belenkaip kažkaip, o galėjo bent kokius butaforinius, menančius kažkada palei to namo langus ėjusias gatves, pvz akmenim grįstus takus suprojektuot, nes tas medinis statinys unikalus ir tuo kad savo kreivumu prisitaiko prie gatvių perimetro):
@Silber418: Ten kur ta trobelė visam sklype Hanneris kažką planuoja ir jei neklystu, lyg susitarė iškelti trobelę.
Lvovo gatvėj, kairė pastato pusė:
Lvovo gatvėj, dešinė pastato pusė:
Einam aplink pastatą link Krokuvos gatvės, atspindžiai šiuose dideliuose languose atrodo gerokai išsikraipę, greičiausiai dėl tokio langų dydžio, jie patys kažkiek tada labiau pabanguoja?:
Kad ir kaip man nepatiktų tokio perspektyvaus sklypo švaistymas 8 ar 9 aukštų pastatui, reikia pripažinti, kad fasadas, panašu, kad bus superinis. Ypač patinka labai tvarkingi sujungimai su minimaliais tarpais.
Šitą trobą kaip suprantu perkels į kitą Giedraičių gatvės pusę kur skveras mandru pavadinimu bus. Trioba fiziškai išliks, tik praras savo įsipaišymą į gatvių perimetrą ir t.y. praras gal 50% savo vertingumo
Labai gaila. Prie sankryžos, Lvovo 37, 3 burės ir Hanerio būsimo (kažkokio) pastato apsupty toks pastatas (su sutvarkytu mini kiemeliu vasaros terasai) duotų žymiai daugiau teigiamo efekto rajono atmosferai, nei nugrūstas prie parko.
Guodžia tik tai, kad kaip suprantu visai netoli perkelia - į priešingą gatvių sankirtos kampą. Galėtų tuomet bent jau orientuoti pastatą tuo pačiu principu - palei gatves.
As neauprantu, kaip ta troba su gyventojais perkels? Ne paminklas gi. Dirbu NMC ir daznai praeinu, man rodos ji tikrai yra gyvenama. Sklypa irgi kita paskirs?
Pasirodo kad sitas medinis namas jau buvo viena karta perkeltas, o dabar ji nori perkelti ne Hanner ar ne tik Hanner, o vietine bendruomene. Apie nama:
Namą kaip fotoateljė J.Čechavičius buvo pasistatęs miesto sode – Aukštutinės pilies pietinėje papėdėje, vadinamajame Veršyne. Anot fotografo kūrybos tyrinėtojo Dainiaus Junevičiaus, Vilniaus valdžiai šis pastatas labai nepatiko, nes atrodė kaip kaimiečio troba. O šalia jos dar ir išvietė riogsojo.
J.Čechavičiaus draugas architektas Nikolajus Čiaginas gynė fotografą nuo valdžios. O kai bičiulis mirė, nuspręsta neišvaizdų pastatą perkelti.
Manoma, kad taip J.Čechavičiaus fotoateljė atsidūrė Giedraičių gatvėje.
Pats pastatas apgailetinas copy paste nuo Kauno ,tik fasadas skiriasi...
Tai tada koks 90% dangoriaiziu yra apgailetini copy paste, nes yra staciakampiai ir skiriasi tik fasadas. O fasadas cia skiriasi smarkiai - Kauno SSS atrodo kaip sandelys su biski langu.
Naujas Zveryno verslo centras ir l37. Skiriasi aukstingumas, medziagiskumas, tarpai tarp H erdviu. Bet visa kita copy paste. Paplatinkite kas galit sita plagiata, dekoju
Šitą trobą kaip suprantu perkels į kitą Giedraičių gatvės pusę kur skveras mandru pavadinimu bus. Trioba fiziškai išliks, tik praras savo įsipaišymą į gatvių perimetrą ir t.y. praras gal 50% savo vertingumo
Bala nematė to perimetro, suformuoto trobos. Tegul stovi sau Drakono Pievoje, o atsilaisvinusiame sklype tegul perimetrą formuoja dangoraižis (tikriausiai Hanner), verkiant būtinas ten, kai toks geras sklypas buvo užstatytas 8 aukštų pastatu (apie kurį ir tema).
Comment