Ko ten pakrantę taip nukasė?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Užupis - projektai ir statybų eiga
Collapse
X
-
Parašė Horn Rodyti pranešimąTaip, žodį "įdomios", turėjau omenyje Europoje pakankamai stipriai mažėjantį tikinčiųjų skaičių. Lietuvoje taip pat jis mažėja. Galbūt už tų mano paminėtų 20-30 metų Vilniuje bažnyčių skaičius taps perteklinis. Aišku jos tiesiog keis paskirtį arba bus apleistos.
Comment
-
Kartais ne šitas tiltas? Kažkaip polių žingsnis labai panašus....
http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Senoviniam-tiltui-atgimti-padejo-moderniausios-technologijos/10934
Comment
-
Parašė amonas Rodyti pranešimąStudios83. manau šiais metais turėtų pabaigti.
Nuotraukos darytos 2018-04-15
Comment
-
O gal kasnors zino kazka daugiau apie si projekta?
https://www.madeinvilnius.lt/verslas...ciu-kvartalas/
niekur neradau info nei kas vykdys projekta nei kas uzsakovas.
Comment
-
Parašė Jeila Rodyti pranešimąO gal kasnors zino kazka daugiau apie si projekta?
https://www.madeinvilnius.lt/verslas...ciu-kvartalas/
niekur neradau info nei kas vykdys projekta nei kas uzsakovas.
Comment
-
Parašė Jeila Rodyti pranešimąNieko apart sios nuorodos daugiau neradau... o projektas atrodo idomus.
Comment
-
Nenustebčiau jei būtų nuo 4K EUR ir daugiau už kvadratą geresniuose butuose (arčiau Vilnelės ir aukštesniuose aukštuose). Tai bus prabangiausias Vilniaus kvartalas, greičiausiai, dėl lokacijos ir kompleksinio požiūrio į viso rajono sutvarkymą.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
-
Parašė Reptilias Rodyti pranešimąGal kas žinot kokios kainos Paupy bus už kvadratą?
Comment
-
Parašė shimon Rodyti pranešimą
Domėjausi prieš kelis mėnesius - kiek pamenu 2.500-4.500. Man kainos neadekvačios turint galvoj butų skaičių (600 ar daugiau) - neįsivaizduoju kaip tiek už tiek parduoti.
Manau tai bus sekmingas projektas.
Comment
Comment