Parašė Lettered
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija
Collapse
X
-
„Žalgirio“ stadioną įsigijęs V.Romanovas teisme siekia, kad valstybė 3 mln. Lt sumažintų kainą
http://verslas.delfi.lt/realestate/z....d?id=46680793
Taip pat citata
J. Kvedaras: "Mes infrastruktūra ypač rūpinamės. Beje, tik ką atsakiau į Vyriausybės kanclerio laišką. Kreipėsi į Andrių Kubilių Vladimiras Romanovas. Jeigu valstybė prisidės puse sumos, V. Romanovas žada perstatyti „Žalgirio“ stadioną. Klausė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) nuomonės. Atrašiau kancleriui, kad jeigu tik pastatytumėt bendromis jėgomis, futbolo bendruomenė ir visas sportas būtų „visomis keturiomis“ už tai."
Šaltinis: http://sportas.delfi.lt/abroad/bzelk....d?id=46672239
Comment
-
Artūrą Zuoką, Vilniaus miesto merą, kalbina Eglė Markevičienė
http://laikrastis.vz.lt/index.php?ac...ticle&id=38489
Kokią matote Žalgirio stadiono ir Vilniaus koncerto ir sporto rūmų komplekso ateitį? Kokie savivaldybės santykiai su šių objektų savininke – Ūkio banko grupe (ŪBG)?
Būtų logiška, kad Žalgirio stadioną perimtų savivaldybė, ir tikiu, kad dėl to susitarsime su ŪBG. Patirtis rodo, kad projektai, kai bandoma sukurti bendrą dalinę nuosavybę, kuria dalijasi viešasis ir privatus partneris, paprastai būna komplikuoti. Manome, kad čia mes galėtume pastatyti 12–15 vietų futbolo stadioną, tai kainuotų apie 70–100 mln. Lt.
Derybų grupė dirba, tačiau kol kas ŪBG keliamų sąlygų negaliu apibrėžti, jų svarstomi trys variantai. Turto vertintojai jau įvertino, kad Žalgirio stadionas kainuotų 9–12 mln. Lt, nuo šių verčių ir galima atsispirti kalbant apie turto mainus ar panašiai.
Nacionalinio stadiono statybų pabaigos, matyt, teks laukti, kol valstybė būtų stipresnė, nes tam reikia apie 400 mln. Lt, neskaičiuojant bankų palūkanų.
O Sporto rūmų ateitis tebėra neaiški. Pajėgas turėtų sujungti Vyriausybė ir savivaldybė, nes tai paveldo objektas, be to, svarbu šiam pastatui rasti gerą pritaikymą.
Comment
-
Parašė negative Rodyti pranešimą12–15 vietų futbolo stadioną, tai kainuotų apie 70–100 mln. Lt.
Comment
-
Parašė Maarko Rodyti pranešimąIš tiesų Lietuvoje krepšinis nėra tiek populiaresnis už futbolą kaip daug kam atrodo, stadionai atrodo pustuščiai, bet jie su salėmis palyginti didesni, todėl taip ir atrodo. Žodžiu lankomumas panašus, išskyrus Ryto ir Žalgirio rungtynes (bet tai juk Europos aukščiausio lygio komandos). Taip pat ir su čempionatais, futbolo pasaulio ar Europos čempionatai sulaukia nemažiau dėmesio nei krepšinio, nors rinktinė ten net nežaidžia, jau nekalbant apie pergales. Į rinktinės pirmo etapo atrankos rungtynes susirenka pilnas D&G stadionas. Taip, kad atsiželgiant į futbolo lygį, jis Lietuvoje pakankamai mylimas.
O krepšinio žiūrimumas, domėjimasis juo viską sudėjus, Lietuvoje didesnis, negu futbolu. Tiesa, ne trigubai ar keturgubai. Tačiau domėjimasis futbolu labai pasiskirstęs: daug kam (jei ne daugumai sirgalių) tai - domėjimasis užsienio futbolu. Tokie Lietuvos futbolą žiūri retai, paprastai tik kai žaidžia ir žymūs užsienio futbolininkai. Krepšinio atveju bene visas srautas nukreiptas visų pirma į Lietuvos krepšinį.
Nemanau, kad kas nors pasikeis iš esmės, čia rašau plačiau:
http://mn.blogas.lt/kodel-krepsinink...salis-245.htmlMano kelionių aprašymai/vadovai:
Armėnija | Australija | Gambija | Gruzija | Iranas | JAE | JAV | Kosovas | Kinija | Kipras | Kuba | Kroatija | Makedonija | Malta | Marokas | Namibija | Omanas |
Padniestrė | Pietų Korėja | Slovėnija | Svalbardas | Ukraina
Comment
-
Parašė boo Rodyti pranešimą/\arba statys normalų stadioną, o ne mum įprastus su viena tribūna, iš kurios trečdalis po stogu, o kitoj pusėj dar kokių 500 vietų lengvų konstrukcijų tribūnėlė.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąPagal jau senai matytas vizualizacijas tai turėtų būti normalus, tik uždaras stadionas.Aš neliūdnas - aš blaivus
Comment
-
Nu žiūrėsim kas čia iš šitos draugystės gausis:
Vilniaus miesto savivaldybė artimiausiu metu ketina perimti „Žalgirio“ stadioną iš jo savininkės – Ūkio banko investicinės grupės (ŪBIG). Sostinės meras Artūras Zuokas patvirtino, kad derybos su ŪBIG šiuo metu baigiamos. Kokias ŪBIG iškeltas sąlygas sutiko išpildyti Vilniaus savivaldybė, A. Zuokas neatskleidė.
„Sąlygų iki galo įvardinti nenorėčiau, dar vyksta derybos procesas ir mes dar stumdomės, sakykime, su vienu milijonu šen ar ten. Bet sąlygos tikrai gana logiškos, įkandamos ir netgi, sakyčiau, sąžiningos“, – IQ.lt teigė A. Zuokas. Jo teigimu, savivaldybė turėtų artimiausiu metu perimti stadiono valdymą ir įrengti čia specializuotą 15 tūkstančių vietų stadioną.
Šių metų pavasarį Vilniaus meras viešai buvo pareiškęs, kad į stadiono rekonstrukciją savivaldybė ketina investuoti apie 70 milijonų litų. Tada kalbėta, kad plėtoti stadiono projektą savivaldybė galėtų drauge su ŪBIG. Nors derybos dėl akcijų paskirstymo tebevyksta, savivaldybė siekia valdyti kontrolinį akcijų paketą – daugiau kaip 74 procentus akcijų.
Pasak A. Zuoko, tikriausiai nedidele dalį akcijų valdytų ir Lietuvos futbolo federacija. „Tai būtų mums labai reikalingas ir naudingas partneris. Gali būti, kad nedidele dalimi pačioje pradžioje tarp akcininkų išliks ir ŪBIG“, – sakė A. Zuokas.
Po 15 tūkstančių vietų stadionu savivaldybė svarsto įrengti kelių aukštų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Varžybų metu čia automobilius galėtų palikti žiūrovai, o likusį laiką aikštele galėtų naudotis visi miesto gyventojai.
ŪBIG ne kartą skelbė planus atgaivinti „Žalgirio“ stadiono ir taip pat šiai grupei priklausančių Vilniaus koncertų ir sporto rūmų teritoriją. Prieš 6 metus visuomenei buvo pristatyta italų architekto parengta stadiono ir sporto rūmų rekonstrukcijos projekto koncepcija. 2008 m. investuotojai netgi paskelbė tarptautinį konkursą architektūrinei stadiono ir sporto rūmų teritorijos daliai parengti. Tačiau nė vienas iš projektų taip ir nebuvo įgyvendintas; statyboms užkirto kelią ir įsiplieskęs tarptautinis skandalas dėl teritorijoje buvusių žydų kapinių.
Šių metų birželį ŪBIG kreipėsi į Vyriausybę siūlydama pusiau pasidalinti stadiono atkūrimui būtinas išlaidas.
Comment
-
Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimąO ar nebūtų racionaliau visas pajėgas kreipti į "Nacionalinį" stadioną. Nei bandant aprėpti 2 objektus. Be to pardavus centre esančio stadiono žemę būtų gauta papildomų lėšų.Aš neliūdnas - aš blaivus
Comment
-
Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimąTai kurių galų savivaldybė ruošiasi kišti pinigus į Romanovo turtą? Tegu "Ūbigas" ir suka galvą ką daryt su stadionu.
Ar čia bus taip: valdžia sukiš pinigus, kad prikelt stadioną, o per "atidarymą" nukvakusi visuomenė švilps ant Zuoko, bet plos RomanovuiAš neliūdnas - aš blaivus
Comment
-
http://www.15min.lt/naujiena/miestas...512?pst=1#comm
Vilniaus „Žalgirio“ stadionui sušvito viltis atgimti: savivaldybė pirks IV UEFA kategorijos stadioną
Vilniaus savivaldybė apsisprendė pirkti IV UEFA kategorijos stadioną. Tikimasi, kad stadionas bus pastatytas per dvejus metus, o jame bus ne mažiau nei 10 tūkst. vietų. Tokiu būdu esą šis stadionas nekonkuruos su Nacionaliniu stadionu, kurį tikimasi pabaigti po 2014 metų.
Turint aukščiausios kategorijos šiuolaikišką futbolo stadioną, Vilnius turės galimybę organizuoti Lietuvos nacionalinės rinktinės futbolo rungtynes, bus sudarytos sąlygos sostinės futbolo komandų treniruotėms.
Tokiam objektui numatytos kelios vietos sostinėje, tačiau realiausia, kad toks stadionas atsirastų „Žalgirio“ stadiono vietoje.
Šiuo metu miestas neturi nei vieno stadiono, kuris atitiktų IV kategorijos UEFA standartus. Numatyta, kad vieno žiūrovo vietos stadione kaina neturi viršyti 2500 eurų, išsimokėjimo už stadioną terminas – 10 ir daugiau metų. Planuojama, kad pirkimo procedūros prasidės jau šį rudenį.
Pagal UEFA ketvirtosios kategorijos reikalavimus, stadionas turi talpinti mažiausiai 10 000 žiūrovų, turėti 500 atskirų vietų svarbiems svečiams. Taip pat stadione turi būti įrengta 75 darbo vietos žurnalistams bei 75 vietų skaičiaus spaudos konferencijų salė, 25 vietos komentatoriams, 2 televizijos studijos, vietos 25 fotografams ir 4 kameroms. Futbolo aikštės matmenys turi būti 105 m ilgio ir 68 m pločio.
Nuspręsta, kad pasibaigus deryboms dėl stadiono pirkimo taryba vėl nagrinės ir tvirtins galutinę sutartį.
Į tarybos narių pastabas, kad galbūt savivaldybė galėtų gauti Europos Sąjungos lėšų ir pati statyti stadioną, meras Artūras Zuokas atsakė, kad tokių galimybių nėra, kadangi paraiškų teikimo laikas baigiasi. Vis dėlto taryba pritarė šiam klausimui ir bus pradėtos stadiono pirkimo konkurso procedūros.
Stadionas turėtų atsirasti ant prekybinių patalpų pirmojo aukšto. Prekybos centrą statytų ir eksploatuotų teritorijos savininkai. Sklypas, kur yra ne tik „Žalgirio“ stadionas, bet ir Koncertų ir sporto rūmai, neveikiantis baseinas ir daugiau statinių, priklauso Ūkio banko investicinei grupei (ŪBIG).
Jau buvau praradęs viltį. Pagaliau.
Nacionalinio stadiono likimas spręsis 2014 metais.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąO kur jie buvo anksčiau, kai ES lėšas buvo galima gauti?
o dėl Nacionalinio stadiono tai yra neaišku. Laukiama 2014m., tada bus aiškiau. Svarbiausia čia yra tai, kad bent jau yra konkretesnių planų, o ne visiška nežinomybė. Beje, šalia Nac.Stadiono turėtų būti įrengtos kelios papildos treneruočių ir ne tik aišktės LFF iniciatyva.
Comment
-
Geriausias tai yra šitas sakinys: "Stadionas turėtų atsirasti ant prekybinių patalpų pirmojo aukšto." Taip sakant, jau ir taip beveik gyvenam prekybcentriuose, tai galim ir futbolą prekybcentry žiūrėt
Aišku, čia kabinėjuosi prie detalių. Gali nors ir po žeme tą stadioną statyt, kad tik pastatytų kažką padoraus..
Comment
-
Kodėl savivaldybė taip ilgai delsė? juk Romanovas jau senai bandė ją įtraukti į stadiono atnaujinimą sakydamas, kad į jį investuos tolygią pinigų sumą kaip ir savivaldybė.
Ir išvis tegul Romanovas parduoda tuos visus sklypus su stadiono ir investuoja į nacionalinį stadioną ir turėtume "Nacionalinį Romanovo Stadioną" ;D
Comment
Comment