Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spekas Rodyti pranešimą
    Man susidaręs įspūdis kad kažkas labai nori kiršinti žydus su kitomis tautybėmis ir jie rado labai gerą tarpą įkišti pleištą.
    nenuvertinkit religinių fanatikų, gerai kad šitie bent nesisprogdina.

    Comment


      hmm... galvoju, jei jau rimtai ''nebus'' kitos išeities kaip paversti rūmus į kažkokį memorialą (suprask - stovės griuvantis arba bent nenaudojamas ir vis remontams lėšų reikalaujantis miręs gelžbetoninis tvarinys), tuomet siūlau dvi idėjas:

      1. Perkelti rūmus (reikia spec priemonių - hidraulika, bėgiai?) už kapinių ribų ir įveiklinti. Jei kas to imtųsi matydamas, kad finansiškai atsipirks - kodėl ne?

      Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	1 Size:	75,9 kB ID:	2142183

      2. Jei ir pirmas variantas nebūtų įgyvendinamas, tuomet manau būčiau už tai, kad iš visos senųjų kapinių teritorijos būtų pašalintas visas gelžbetonis ir kitos nenatūralios medžiagos ir visa teritorija gražiai apželdinta ir viskas, nes apleistų tokių gelžbetoninių nenaudojamų struktūrų tikrai nenoriu (dar neatmetant kad tai būtų potencialus neišsemiamas šaltinis ''remontams'').

      Click image for larger version  Name:	Capture2.JPG Views:	1 Size:	166,9 kB ID:	2142184

      Comment


        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

        Pritariu truksta svietimo.
        Su savo Cambridge keiksmažodžių gėjišku PHD galit pradėt mano kaimynus žydus šviest, kurie iki šiol tarpusavy ir su kaimynais šneka rusiškai. Nors kultūringai su kepuraitėmis lankosi savo žydų restorane ties Milošo laiptais viršuje.

        Aš turiu susiformavusią nuomonę ir dabar ne viduramžiai, kad sodinti ant laužo.
        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

        Comment


          Parašė dondc Rodyti pranešimą

          Su savo Cambridge keiksmažodžių gėjišku PHD galit pradėt mano kaimynus žydus šviest, kurie iki šiol tarpusavy ir su kaimynais šneka rusiškai. Nors kultūringai su kepuraitėmis lankosi savo žydų restorane ties Milošo laiptais viršuje.

          Aš turiu susiformavusią nuomonę ir dabar ne viduramžiai, kad sodinti ant laužo.
          ooo ad hominiem prasideda.
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Parašė dondc Rodyti pranešimą

            Su savo Cambridge keiksmažodžių gėjišku PHD galit pradėt mano kaimynus žydus šviest, kurie iki šiol tarpusavy ir su kaimynais šneka rusiškai. Nors kultūringai su kepuraitėmis lankosi savo žydų restorane ties Milošo laiptais viršuje.

            Aš turiu susiformavusią nuomonę ir dabar ne viduramžiai, kad sodinti ant laužo.
            Taigi čia diskusija ne apie sveiką protą ir racionalumą, kapinių vietą, tvirtovės poziciją senųjų kapinių atžvilgiu, žemės išpirkimą XIX a. ir t.t. Jeigu taip būtų, senokai būtų klausimas išspręstas.

            Comment


              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

              nenuvertinkit religinių fanatikų, gerai kad šitie bent nesisprogdina.
              cia neseniai kgb uzsakymu merkinej apipyle Vanaga, o Alytui svastiku prirasinejo nemazai. Interesu daug kirsinti, veisdelto "pafrontes" valstybe esam.
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

                cia neseniai kgb uzsakymu merkinej apipyle Vanaga, o Alytui svastiku prirasinejo nemazai. Interesu daug kirsinti, veisdelto "pafrontes" valstybe esam.
                Svastikų ir Vilniuje padaugėjo, dėl kelių net pats į tvarkau Vilnių pildžiau užklausą. Bet kas dėl sporto rūmų tai čia grynai religinis marazmas.

                Comment


                  Prie Sporto rūmų kažkoks protestas. Jie, jei gerai suprantu, sako kad negali būti ir memorialo. Aš, beje, jiems pritariu. Jau geriau nieko nei įšaldyti betoniniai gargarai.

                  Comment


                    Parašė spekas Rodyti pranešimą
                    Prie Sporto rūmų kažkoks protestas. Jie, jei gerai suprantu, sako kad negali būti ir memorialo. Aš, beje, jiems pritariu. Jau geriau nieko nei įšaldyti betoniniai gargarai.
                    ultrakonservatyvus zydai itariu
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Parašė spekas Rodyti pranešimą
                      Prie Sporto rūmų kažkoks protestas. Jie, jei gerai suprantu, sako kad negali būti ir memorialo. Aš, beje, jiems pritariu. Jau geriau nieko nei įšaldyti betoniniai gargarai.
                      Vienas protesto organizatorių: geriausia – griauti, bet griauti negalima – jokie darbai kapinėse negalimi.

                      Comment


                        Parašė spekas Rodyti pranešimą
                        Prie Sporto rūmų kažkoks protestas. Jie, jei gerai suprantu, sako kad negali būti ir memorialo. Aš, beje, jiems pritariu. Jau geriau nieko nei įšaldyti betoniniai gargarai.
                        Yra straipsnis ir vaizdo reportažas lrt.lt tinklapyje:

                        https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/...moriala-zydams
                        nuo.ma >>>

                        Comment

                        Working...
                        X