Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

K29 (Konstitucijos pr. 29)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Ant stogo. O apačioje, išorėje? Tavo pirma foto
    Saugiam stogo klojinio surinkimui montuojami pastoliai nuo apačios, o kaip kitaip juos padėsi Sumontuoti langai trukdo juos pradėti nuo kažkur aukščiau.
    http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

    Comment


      2014.10.23



      Comment


        Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
        Čia tik man vienam nerodo?

        Comment


          Ir man nerodo

          Comment


            Nerodo, nuotraukos adresas prastas nurodytas. Reikia nurodyti tikslų ir pilną pačio nuotraukos failo adresą, kuris baigiasi .jpg .gif .png ir pan. kad rodytų .

            Comment


              Kai žiūriu, kaip tie statybininkai vaikšto 8am aukšte ant gerokai pasvirusio stogo ir nelabai prisirišę, truputį nukrato mane. Lietingą dieną ten visai nebloga čiuožykla gali būt. Gerai, kad bent tą "gaudyklę" pastatė iš pastolių žemoj pusėj, jei kas nučiuožtų

              Comment


                Nesimato

                Comment


                  Parašė Jegermeister
                  Man tai rodo tiek per Apple planšetę, tiek ir per stacionarų kompiuterį su Windows 7. Nuotraukos yra .jpg formato. Jas įkeliu per forumo talpyklą. Nuotraukos nuorodos tekste nematau kad būtų kur .jpg
                  Tiesa nuorodoje ištrinu tumbs, kad būtų iškarto matoma didelė nuorauka. Paskaitęs įkėlimo gidą dar kartą, supratau, kad trinti tumbs nebūtina, tereikia pasirinkti arba sumažintą dydį arba standartinį.

                  Gal taip matosi?

                  Atvaizdas


                  Atvaizdas
                  Man tai rodo vieną pikselį, iš jo pakankamai sudėtinga spręsti apie darbus net ir priartinus, nes rodo tik vieną pikselį
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    Parašė Jegermeister
                    Man tai rodo tiek per Apple planšetę, tiek ir per stacionarų kompiuterį su Windows 7. Nuotraukos yra .jpg formato. Jas įkeliu per forumo talpyklą. Nuotraukos nuorodos tekste nematau kad būtų kur .jpg
                    Nuotraukos failo adreso aš pats nenurodinėju, jis automatiškai įsikelia iš talpyklos.
                    Tiesa nuorodoje ištrinu tumbs, kad būtų iškarto matoma didelė nuorauka. Paskaitęs įkėlimo gidą dar kartą, supratau, kad trinti tumbs nebūtina, tereikia pasirinkti arba sumažintą dydį arba standartinį.

                    Gal taip matosi?

                    Atvaizdas


                    Atvaizdas
                    Pabandyk šitą talpyklą naudoti: http://foto.terpe.lt ir tada nukopijuok gauto failo adresą ir galiausiai apgaubk [img] tagais kaip kad darai ir dabar. Turėtų tada viskas būti gerai.

                    Comment


                      Nematau. Bet juk ten įkeliant duoda normalias tiesiogines nuorodas į failą su .jpg.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Nerodo ir man.

                        Comment


                          Nerodo ir man. Nerodo #252, #248, #243 Jegermeister pranešimuose esančių nuotraukų.
                          nuo.ma >>>

                          Comment


                            nemačiau ir nematau , kelk mažesnio dydžio į miestai.net savo albumą ir tada iš ten imk nuorodas. Viską rodys
                            Atėjo, pamatė, pastatė...

                            Comment


                              Parašė Jegermeister
                              Tai aš tai ir naudoju. T.y. Po bet kurio nario vardu juk yra " įkelti fotografijas" ir "Įkėlimo gidas". Darau, kaip ten parašyta. Nuorodos įsikelia automatiškai, nieko neredaguoju, tad gal būt čia kokios kitokios problemos.
                              Klausimas būtų ar dar kas nors matote mano šias paskutines nuotraukas? Jei taip, tai parašykit.
                              Ar čia nemato tik keli dalyviai?

                              Pridedu nuotrauką bandymui:

                              Atvaizdas
                              Įkelti nuotrauką -> pasirink albumą -> Redaguoti albumą -> žymeklis turi būti uždėtas ant 'Viešas', ne 'Privatus'

                              Comment


                                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                Įkelti nuotrauką -> pasirink albumą -> Redaguoti albumą -> žymeklis turi būti uždėtas ant 'Viešas', ne 'Privatus'
                                Pagaliau supratau svo klaidą, kai sukūręs kelis naujus albumus, pažymėjau juos ne kaip viešus, o kaip privačius, dėl ko šios nuotraukos ir nebuvo matomos.
                                Tikiuosi dabar jau matosi.

                                Comment


                                  /\ Ištrink visus "&thumb=1" iš kiekvieno tavo albumo linko, kurį postini. Tada nuotraukos iš karto bus didelės ir nevarginsi žmonių tais mikroskopiniais thumbnails vietoj normalių nuotraukų.
                                  There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                  Comment


                                    Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                    /\ Ištrink visus "&thumb=1" iš kiekvieno tavo albumo linko, kurį postini. Tada nuotraukos iš karto bus didelės ir nevarginsi žmonių tais mikroskopiniais thumbnails vietoj normalių nuotraukų.
                                    Galima ir netrįnus jų iš karto nurodyti nuotraukos dydį vietoj sumažinto pakeitus į standartinį. Gaila, kad pagal nutylėjimą visuomet pirma stovi sumažintas dydis, tad reikia kas kart pakeisti į standartinį.

                                    Comment


                                      Technologiškai šis projektas gal ir pažangus, bet vaizdas akiai tai nieko gero. Nekreipkit dėmesio, čia tik mano subjektyvi nuomonė.

                                      Comment


                                        /\ Kol nėra antro langų sluoksnio, tai tikrai atrodo pigiai ir nelabai patraukliai. Tačiau tas paskutinis sluoksnis turėtų viską sustatyt į vietas + dar juk bus vertikalios juostos sukabintos, tai turėtų vaizdas tikrai pagerėti

                                        Comment


                                          Taip, šiuo metu tikrojo vaizdo dar visai nesimato. Kolkas matosi tik tai, ko vėliau visai beveik nesimatys, tad spręsti apie galutinį vaizdą dar gerokai per anksti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X