Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

K29 (Konstitucijos pr. 29)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Statybos tempai puikūs.
      2014.09.03











      Paskutinis taisė Jegermeister; 2015.01.07, 11:16.

      Comment


        Manau būtų kur kas geriau, jeigu pastatas būtų buvęs daromas baltos spalvos. Ta pilka spalva, kuri dabar slepiasi po apsauginėmis plėvelėmis, neatrodo patraukli.

        Comment


          Tai kad to pilkumo nelabai matysis, kai dar susimontuos išorinis stiklas.

          Comment


            Balta vistiek geriau žiūrėtus tame tarpe ir tos vertikalės.

            Comment


              Tempas tai tikrai puikus, jau mačiau šiandien kažkokius vamzdynus vedžioja pastato viduj. O dėl spalvos tai žiūrint iš šono tos lentos sudarys šviesesnį vaizdą, panašiai kaip Baltic Hearts. Na, žiūrint jau tiesiai į stiklą, bus pilkokas visgi. Nors velniai žino, ta pilka man kažkuo solidi atrodo, bandau tą fasado pavyzdį praplėst mintyse ir vaizdas toks gana hi-tech kažkodel gaunasi. Aišku balta būt įspūdingiau, tik spėju prižiūrėt ją būtų nelengva - nuo dulkių, drėgmės, taptų dėmėta balta, o nuvalyt nelabai būtų kaip, nes stiklas išorėj. Green Hall irgi fasadas pilkas, tik ten aišku stiklas visą spalvą suteikia.

              Comment


                Man tai atrodo, kad įrengus vidų, stiklas vis gi taps žalsvesnis, negu pilkesnis. T.y. jis juk nebus visiškai skaidrus - viduje dienos metu nebus tokio šviesos šaltinio, koks yra dabar (matosi kiaurai pastatas arba pavyzdyje miesto horizontas).

                O baltas manau, kad nors ir atrodytų gerai, bet formuotų visiškai atskirą kontekstą. Baltic Hearts yra balti, tuomet K29 būtų baltas, balta galerija. Gautųsi baltų pastatų sambūris, kai visi kiti planingai naudoja žalsvą spalvą.

                Comment


                  Kartais balta spalva tarpusavyje labai gerai dera. Na man kažkaip priimtiniau už tą oranžinę, kuri dabar bando ala NMC spalva būti.



                  Comment


                    Dar vienas vaizdas kiek iš kitos vietos:

                    Paskutinis taisė Jegermeister; 2015.01.07, 11:17.

                    Comment


                      Mano galva pilkas sprendimas geresnis, nes visas pastatas atrodys vientisesnis. Tos baltos skiriamosios linijos tinka Baltic Hearts, nes ten mažiau aukštų, bet nebūtinai taip pat tiktų K29.
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        Parašė nomad Rodyti pranešimą
                        Mano galva pilkas sprendimas geresnis, nes visas pastatas atrodys vientisesnis. Tos baltos skiriamosios linijos tinka Baltic Hearts, nes ten mažiau aukštų, bet nebūtinai taip pat tiktų K29.

                        Pritarčiau dėl tų juostų. Aišku, vaizdas dar ne pilnas, bet man norėtųsi tų stiklų truputėlį platesnių. Gal, kaip užsidengs antras sluoksnis, vaizdas bus kitoks...

                        Comment


                          Parašė nomad Rodyti pranešimą
                          Mano galva pilkas sprendimas geresnis, nes visas pastatas atrodys vientisesnis. Tos baltos skiriamosios linijos tinka Baltic Hearts, nes ten mažiau aukštų, bet nebūtinai taip pat tiktų K29.
                          Man tai atrodo, kad tos vertikalios lentos yra specialiai naudojamos, kad būtų sukurta pastato tekstūra, kad jis nebūtų vientisas 'plikas stiklas'. Ir tu gerai pastebi, kad su pilkomis vertikalėmis jisai bus kur kas vientisesnis. O kadangi pats K29 yra labai didelis ir masyvus, tai mano nuomone jam ta tekstūra yra ypač reikalinga, o balta spalva ją papraščiausiai išryškintų.

                          Žinau, kad negalima taip tiesiogiai lyginti vizualizacijų, tačiau kiek galima - tai man balta spalva vistiek atrodo priimtinesnė.



                          Beto balta spalva derėtų ir prie šalimų pastatų - Baltic Hearts, Swedbank, Radisson viešbučio (nuotrauka praeitame pranešime).

                          Žinoma, galiausiai viskas sueina į 'dėl skonio nesiginčijama' ir ištiesų aš esu linkęs pasitikėti architektais. Galbūt man kol kas sunku įsivaizduoti pilką vaizdą ir per daug buvau užsikabinęs ant balto varianto. Galbūt tos vertikalios lentos šviesą atspindės taip, kad atrodys kaip baltos. Tiesiog žinau, kad jeigu tai būtų buvęs mano sprendimas - būčiau dėjęs baltą spalvą.

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Kartais balta spalva tarpusavyje labai gerai dera. Na man kažkaip priimtiniau už tą oranžinę, kuri dabar bando ala NMC spalva būti.

                            Atvaizdas


                            Atvaizdas
                            Nelabai aišku apie kokią oranžinę kalbi? NMC bendra spalva, jeigu gerai prisimenu, yra ir turi būti žalsva.

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Nelabai aišku apie kokią oranžinę kalbi? NMC bendra spalva, jeigu gerai prisimenu, yra ir turi būti žalsva.
                              Va dabar tai tikrai nelabai aisku apie kokia zalsva kalbama... (Arfa?) O oranzine gali pamatyti ant viso europos apartamentu boksto ir taip pat ant europos boksto. Ar tikrai taip neakivaizdu?

                              Comment


                                Europos bokštas, Europos PC, Arfa, šiek tiek net Swedbank, VCUP, Radisson SAS, "Pieštukas" (berods toks jo nickname'as), Panorama - visi šie pastatai turi žalsvo atspalvio. Tik pas vieną jis pasireiškia per aktyvias fasado plokštes (pvz. Panorama), pas kitus - per tam tikro atspalvio stiklus.

                                Oranžinę spalvą turi realiai tik Europa, dar raudonesnės biški ir VCUP.

                                Comment


                                  O Swedbank ta visa mediena, turbūt, labiau prie oranžinės nei prie žalios.
                                  Paskutinis taisė dondc; 2014.09.05, 17:51.
                                  ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                  Comment


                                    Mediena nelabai, bet rūdys - tai taip.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      Man tai atrodo, kad tos vertikalios lentos yra specialiai naudojamos, kad būtų sukurta pastato tekstūra, kad jis nebūtų vientisas 'plikas stiklas'. Ir tu gerai pastebi, kad su pilkomis vertikalėmis jisai bus kur kas vientisesnis. O kadangi pats K29 yra labai didelis ir masyvus, tai mano nuomone jam ta tekstūra yra ypač reikalinga, o balta spalva ją papraščiausiai išryškintų.

                                      Žinau, kad negalima taip tiesiogiai lyginti vizualizacijų, tačiau kiek galima - tai man balta spalva vistiek atrodo priimtinesnė.
                                      Atvaizdas

                                      Atvaizdas


                                      Beto balta spalva derėtų ir prie šalimų pastatų - Baltic Hearts, Swedbank, Radisson viešbučio (nuotrauka praeitame pranešime).

                                      Žinoma, galiausiai viskas sueina į 'dėl skonio nesiginčijama' ir ištiesų aš esu linkęs pasitikėti architektais. Galbūt man kol kas sunku įsivaizduoti pilką vaizdą ir per daug buvau užsikabinęs ant balto varianto. Galbūt tos vertikalios lentos šviesą atspindės taip, kad atrodys kaip baltos. Tiesiog žinau, kad jeigu tai būtų buvęs mano sprendimas - būčiau dėjęs baltą spalvą.
                                      Tie didesni išoriniai langai yra iš tikrųjų įdomus sprendimas. Man tik įdomu kaip ten išspręstas natūralaus vėdinimo klausimas, nes atidarius langus iš ofiso vidaus, bus atsiremta į kitą stiklinę sieną ...
                                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                      Comment


                                        Pritariu sakantiems kad baltas pastatas atrodytu solidziau ir labiau isskirtinis. Taciau panasu kad saukstai po pietu. Belieka laukti galutinio vaizdo...

                                        Comment


                                          Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                          Tie didesni išoriniai langai yra iš tikrųjų įdomus sprendimas. Man tik įdomu kaip ten išspręstas natūralaus vėdinimo klausimas, nes atidarius langus iš ofiso vidaus, bus atsiremta į kitą stiklinę sieną ...
                                          Green Hall tas pats fasadas ir langai atsidaro į vidų. Taip, kad jokių problemų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X