Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

K29 (Konstitucijos pr. 29)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
    Na, Quadrum yra skandinavu tortas... Nezinau kieno K29.
    Pietinių skandinavų- Danų.
    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

    Comment


      Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
      Na, Quadrum yra skandinavu tortas... Nezinau kieno K29.
      K29 taip pat norvegų kiek žinau. Ir kaip ir Quadrum, tai ganėtinai sudėtingas projektas, konstrukcijos, atriumas pastato viduje. Visa tai gerokai išpučia pastato kainą, bet kiek mums pasakojo apie jį, Norvegai gali leisti sau tokią investiciją, kuri būtų kokybiška, nors ir atsipirktų per ilgesnį laikotarpį.

      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
      Nemanau kad kas nors artimiausiu metu prilygs Swedbank'o pastatui. Na, bet cia skonio reikalas =)
      Mano akimis Swedbankas ir Verslo uostas, geriausi projektai šiuo metu esantys NMC. Green hall taip pat, bet jis jau kiek tolėliau. O tiek Quadrum tiek K29 bus tikrai kokybiški projektai, tačiau K29 atrodo subtiliau, ko gero vien dėl savo išskirtinės formos.
      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

      Comment


        Man išties tai labai imponuoja šitoks naujas stilius, kai dedamos vertikalios 'lentos'. Tokios kaip Swedbanbk, Baltic Hearts ir kokios bus ant K29. Važiuojant pro šalį pro tokį pastatą, kinta pastato tekstūra, nes visgi tas fasadas būna 3D Ypač tas tekstūros pokytis išryškėją, kai pastatas yra lenktas (Baltic Hearts ir K29 atvejais).
        Gerai matomas šioje nuotraukoje, kur tokie patys pastatų fasadai iš skirtingų kampų matosi kaip skirtigos tekstūros.

        Dėl to man nėra abejonės, kad K29 turėtų atrodyti įpūdingai. Tačiau Quadrum, iš pradžių man nelabai patikęs, kuo toliau - tuo labiau patinka. Jo tie trys aukštybiniai pastatai idealiai surikiuoti tiek aukščiu, tiek kampais. Jeigu K29 iš skirtingų kampų žiūrint žavės skirtingai pastato tūriais ir ta 3D tekstūra, tai Quadrum iš skirtingų pusių žiūrint suformuos išvis skirtingus pastatų kompleksto vizualinius 'darinius' Na, pvz.:





        Įdomu kaip atrodys Quadrum fasadas - nuo jo daug kas priklausys, regis irgi taikoma į '3D', tik iš vertikalių pozicijų. Tačiau pačio Quadrum formos man atrodo idealios tai vietai, dėl to jam visgi skirčiau No. 1 titulą. Ir dar jam didelis pliusas už tai, kad, mano nuomone, Quadrum į NCC įneš nemažai tankumo ir gyvybės.
        Paskutinis taisė Eidvis; 2014.06.13, 20:42.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Man išties tai labai imponuoja šitoks naujas stilius, kai dedamos vertikalios 'lentos'. Tokios kaip Swedbanbk, Baltic Hearts ir kokios bus ant K29. Važiuojant pro šalį pro tokį pastatą, kinta pastato tekstūra, nes visgi tas fasadas būna 3D Ypač tas tekstūros pokytis išryškėją, kai pastatas yra lenktas (Baltic Hearts ir K29 atvejais).
          Gerai matomas šioje nuotraukoje, kur tokie patys pastatų fasadai iš skirtingų kampų matosi kaip skirtigos tekstūros.



          Dėl to man nėra abejonės, kad K29 turėtų atrodyti įpūdingai. Tačiau Quadrum, iš pradžių man nelabai patikęs, kuo toliau - tuo labiau patinka. Jo tie trys aukštybiniai pastatai idealiai surikiuoti tiek aukščiu, tiek kampais. Jeigu K29 iš skirtingų kampų žiūrint žavės skirtingai pastato tūriais ir ta 3D tekstūra, tai Quadrum iš skirtingų pusių žiūrint suformuos išvis skirtingus pastatų kompleksto vizualinius 'darinius' Na, pvz.:

          Atvaizdas


          Atvaizdas


          Įdomu kaip atrodys Quadrum fasadas - nuo jo daug kas priklausys, regis irgi taikoma į '3D', tik iš vertikalių pozicijų. Tačiau pačio Quadrum formos man atrodo idealios tai vietai, dėl to jam visgi skirčiau No. 1 titulą. Ir dar jam didelis pliusas už tai, kad, mano nuomone, Quadrum į NCC įneš nemažai tankumo ir gyvybės.
          Quadrum savo erdvę išnaudoja gerai ir vaizdas geras. Sakyčiau ganėtinai tipiškas skandinaviškas minimalizmas. Vilniuje tik keli įdomesni pastatai, gal dėl to norisi kažko kitokio, ir būtent Baltic hearts su K29 ineša kažką įdomesnio bent formų kontekste. Tačiau ko gero tiesa ta, kad šių dviejų ir užteks kaip mažesnio aukštingumo bei ovalių/apvalainų. NMC centre reikėtų auktesnių.
          http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

          Comment


            Parašė B.S. Rodyti pranešimą
            Nemanau kad kas nors artimiausiu metu prilygs Swedbank'o pastatui. Na, bet cia skonio reikalas =)
            Swedbankas man irgi patinka, vien terasa didelis pliusas. Kažin ar yra daugiau Lietuvoje koks nors komercinis projektas, tokią puikią ir populiarią viešąją erdvę sukūręs.
            Flickr

            Comment


              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
              Nemanau kad kas nors artimiausiu metu prilygs Swedbank'o pastatui. Na, bet cia skonio reikalas =)
              Kalbant apie dizaina, tu 100% teisus. O jei apie kokybe, manau Quadrum tuo labiau pasizymes. (bet gal sita diskusija reikia testi tam skirtoje naujoje temoje)

              Comment


                Galite balsuoti naujoje apklausoje tuo klausimu.
                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                Comment


                  Gana dažnokai praeinu pro K29 vietą, bet kol dar pastatas buvo parkingo ir pirmo aukšto lygyje, kažkaip nesuvokiau jo dydžio. O iš vizualizacijų kažkodėl turėjau gana kompaktiško pastato vaizdą galvoje. Bet prieš porą dienų praslinkau šaligatviu pradedant nuo Baltic hearts pro juodą banko pastatą, pieštuką ir susiprotėjau, kad tas mano įsivaizduotas kompaktiškas K29 pastatas iš tikro bus beveik monstriukas Dabar kai baigs 3 aukštą, jis jau bus didesnis nei Forum'as O važiuojant nuo Ukmergės gatvės, į tą pusę atsukti 8 aukštai atrodys labai rimtai. Kai bus baigtas jis, turėtų visai įdomus vaizdas būti pro jį važiuojantiems. Jis vienu metu uždengs miestą, bet toliau pavažiavus miestas atsidengs. Ta vieta su Baltic Hearts, K29, Danske banku ir Hanneriu vėlgi gana moderni atrodys, nes K29 tarsi suformuos erdvės ribą to rajoniuko. Anyway greit jį stato, tai greit ir pamatysim

                  Comment


                    /\
                    Kažkada bandžiau kažką į tą temą papiešti:


                    Tik aišku K29 čia skurdžiausiai įpaišiau. Bet realiai būtent važiuojant nuo Ukmergės pusės labiausiai ir pasikeis visas vaizdas, tiek dėl Quadrum, tiek dėl Baltic Heart ir tiek dėl K29. Ir visi jie faini ir su savais privalumais.

                    O K29 turės 14K m2 ploto ofisams, kai Europa 17K m2, tai tikrai nemažas.

                    Comment


                      Galėjai dar arfa paaukštint ,turėtu juk kada nors užbaigt.

                      Comment


                        Arfos tas paaukštinimas kiek pamenu buvo sugalvotas jau projektui įpusėjus, ar tik ne dėl to, kad Vyrokas sugebėjo parduoti daugiau ploto nei būsimas namas bus, ar dėl to kad namas gavosi mažesnis. Na, bet tas paaukštinimas kaip suprantu buvo tik paskutiniu momentu pridėtas kažko užglaistymui. Užtad nemanau, kad tas pilnas projektas bus baigtas ir nei kad jį reiktų ir pabaigt tokį, kokį planavo. Dabar sudėjus fasadą visai padoriai atrodytų. Galėtų tik pirmai daliai langus pakeist į labiau atspindinčius, kad tų roletų ir sąvartyno balkonuose nesimatytų.

                        Comment










                          Comment


                            Net maloniai nuteikia. Čia kai tik buvo pradėta kalbėti apie šį projektą metus atgal, galvojau, na palauksim penkis metus, gal pradės statyt, tai ne, jau visu tempu aro, tuoj ir įkurtuves jau švęsim. Tikrai įspūdingi tempai. Aišku iki Rugsėjo turbūt nebaigs, bet tikrai jau bus prie pabaigos.
                            Paskutinis taisė deep'as; 2014.06.24, 20:25. Priežastis: paskutinio pranešimo citavimas
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                              O K29 turės 14K m2 ploto ofisams, kai Europa 17K m2, tai tikrai nemažas.
                              Tikrai nesitikėjau, iš šono dabar atrodo beveik kaip Nacionalinis stadionas

                              Comment


                                Sparčiai. Ačiū už atnaujinimą

                                Comment


                                  Pagal jų mąstelį vizualizacijoje tai atrodo didelis, gal realybėj net didesnis bus:



                                  Juda tikrai greitai, kažin, gal pradės dėti fasadą prieš karkaso pabaigimą, kaip su Green Hall buvo. Nors spėju kai jie pasieks 6 aukštą, tempai drastiškai sulėtės dėl to pasvirusio stogo. Ir dar tas pasvirimas toks pasisukęs. Ten irgi reiks specialaus ir skirtingo dydžio langų, panašiai kaip Baltic Hearts viršutiniame aukšte.
                                  Dar gi toje pusėje nuo Jaunimo centro virš durų tarpas, galvojau kodėl taip ilgai jo neužbetonuoja, o pasirodo ten planas toks su peršviečiama erdve virš įėjimo
                                  O beje pabaigus K29 ir Quadrum turėsim naujų nepritapėlių - Jaunimo centrą bei tą ofisą su žiogu. Turiu nuojautą, kad jų visgi ilgai niekas nerenovuos nei griaus. O jie į bendrą vaizdą jau nebesipaišys. Ir dar aišku tas autoservisas sulipdytas iš beleko bei tie garažai šalia. Matyt nepavyko jų išpirkti ir nugriauti..
                                  Paskutinis taisė dr-rox; 2014.06.25, 23:10.

                                  Comment


                                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                    Tik dabar pagaliau pasimatė koks jis bus didelis ... Šitas tikrai bus vienas Vilniaus landmarkų. Del Quadrum - abejoju ...
                                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      Man išties tai labai imponuoja šitoks naujas stilius, kai dedamos vertikalios 'lentos'. Tokios kaip Swedbanbk, Baltic Hearts ir kokios bus ant K29.
                                      Tos "lentos" turi ir praktinę funkciją - saugo nuo tiesioginių saulės spindulių.

                                      Comment


                                        Penktadienio :
                                        Pirmo aukšto perdanga iš apačios nuėmus paramstymus

                                        O vaizdas iš viršaus panašu bus išties neblogas...
                                        http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                        Comment


                                          Šiandien jau pastatyti keturi aukštai. Tik važiavau pro šalį, tai nuotraukos neturiu.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X