Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

K29 (Konstitucijos pr. 29)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    labai jau nesaugiai atrodo,gal dar bus kokia apsauga padaryta tikėkimės

    Comment


      Na nežinau, norėtųsi manyti, kad jūs žiūrit po kojomis eidami. O jeigu žiūrite, tai tikrai neisite prie tokios "skylės" (būtent kaip skylė ir atrodys, jeigu nematysit stiklo).

      O vat įėjimas žolėje tai atrodo super. Aišku dar tegul užauga ta žolė...

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Na nežinau, norėtųsi manyti, kad jūs žiūrit po kojomis eidami. O jeigu žiūrite, tai tikrai neisite prie tokios "skylės" (būtent kaip skylė ir atrodys, jeigu nematysit stiklo).

        O vat įėjimas žolėje tai atrodo super. Aišku dar tegul užauga ta žolė...
        Pasitaiko, kad žmonės į stulpą ar ženklą užsižiopsoję atsitrenkia, tai ir čia visko gali būti. Tik pasekmės skaudesnės nusiridenus nuo laiptų būtų

        Comment


          Nenusiridesni nuo laiptų, stiklas gi aukštas O ir išdaužti turėtų būti sunku, turėtų būti grūdintas.

          Naktį, spėju, bus ir apšviesta gražiai tas nulipimas.

          Comment


            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
            Nenusiridesni nuo laiptų, stiklas gi aukštas O ir išdaužti turėtų būti sunku, turėtų būti grūdintas.

            Naktį, spėju, bus ir apšviesta gražiai tas nulipimas.
            Kad ir grūdintas, visvien neturėtų priimti eksploatacijon su tokiais nežymėtais stiklais. Jau atrodo turėtų būti savaime suprantamas dalykas tiek architektams, tiek gamintojams, tiek patiems užsakovams, nu bet vistiek padaro bilekaip.

            Comment


              ir turėklų žemyn nematau,dar vienas trūkumas

              Comment


                Parašė robkyte Rodyti pranešimą
                ir turėklų žemyn nematau,dar vienas trūkumas
                Taigi yra laikikliai turėklams. Palaukit galutinio varianto..

                Comment


                  Svečiuose pas Nasdaq

                  http://www.ivilnius.lt/naujienos/ver...69643d33313132

                  Comment


                    Šiandien

                    Comment


                      Parašė romm Rodyti pranešimą
                      Šiandien

                      Atvaizdas
                      Geras, nereali foto. Atrodo kad k29 permatomas.

                      Comment


                        Fone:

                        Comment


                          Pasižiūrėjus į archyvą matosi, kad stogą pradėjo statyti praeitų metų rugsėjį. Tai jau metus prie jo knisasi Gal iki naujų kaip nors...

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Pasižiūrėjus į archyvą matosi, kad stogą pradėjo statyti praeitų metų rugsėjį. Tai jau metus prie jo knisasi Gal iki naujų kaip nors...
                            Stogas jau seniai padarytas. Čia tik montuojama dekoratyvinė "kepurė" ant stogo, dengianti visą stogą ir dar visu perimetru pereinanti į fasadą. Kadangi pastatas apvalus, kaip matosi nuotraukoje, visi kraštiniai dangos sluoksnio lapai matuojami individualiai pagal vietą, po to gamykloje pjaunami ir vežami montuoti. Tai sudėtingas ir deja ilgas procesas, na bet sugaištas laikas ir pinigai verti būsimo rezultato.

                            Comment


                              Pažiūrėjus, tai ten visos detalės liečiančios stogą yra unikalaus dydžio ir poros vienodų tikriausiai nėra - tiek fasadai, tiek stiklai ir pan. Tai darbelio ten tikrai daug, bet ir rezultatas koks užtad
                              Beje, K29 visu savo 100% paviršiaus turi atrodyt gerai Na, jei plokščias stogas, tai ten galima jame nieko tokio nedaryt, gal net iškelt agregatus visokius. Nes grynai stogas tik iš labai aukštai tesimato, o taip retai kas ir žiūri. Bet šitam atvejui tiek stogas, tiek fasadas turi būt sutvarkyti pilnai, nes viskas matoma

                              Comment


                                O aš vis tiek norėčiau žalio stogo - apsodinto žole Nu bet čia man norai ir fantazijos... Baltas gerai pastatą išskiria iš fono.

                                Comment


                                  Ten dar ko gero apsauginė balta folija nenulupta nuo tų plokščių, kurios šiaip jau yra iš tos pat medžiagos ir tos pat spalvos (šviesiai pilkos) kaip ir "lentos" ant fasado išorės.

                                  Comment


                                    Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
                                    Stogas jau seniai padarytas. Čia tik montuojama dekoratyvinė "kepurė" ant stogo.
                                    Taip, ta kepurę tikrai užtrunka ilgai daryti dėl unikalių detalių, tačiau ir patį stogą konstravo kelis kartus ilgiau, nei šiaip aukštus lipdė. Matosi, kad toks sprendimas reikalauja tikrai labai kruopštaus darbo ir daug laiko. Tikiuosi, kad tai neatbaidys kitų projektų nuo panašių idėjų, nes išties jau geriau tegul ilgiau jį montuoja, kad ir ofisams jau veikiant, nes rezultatas viską atperka.

                                    Comment


                                      Hehe, kažkada čia gi sapnavau, kad tas K29 ne ofisas, bet labiau prekybcentris. Ir aš ten variau apžiūrėt kaip viskas atrodo. Broviaus pro visus kampus, visokios pardavėjos taip žiūrėdavo į tą mano brovimąsi, bet aš papasakodavau, kad va, stebėjau viso pastato statybas nuo pat pamatų ir pan. Ta mane palaikydavo truputį trenktu Paskutiniam aukšte buvo kartingai ir vaikam didelė aikštė

                                      Anyway pirmam aukšte įsirenginėja restoranas:



                                      Damn tos žiedinės lempos viršuj, iš vis, kai daugiau šviesų, tai super ten visas pastats atrodo. Bet tos žiedinės lempos, deeem

                                      Comment


                                        Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                        Hehe, kažkada čia gi sapnavau, kad tas K29 ne ofisas, bet labiau prekybcentris. Ir aš ten variau apžiūrėt kaip viskas atrodo. Broviaus pro visus kampus, visokios pardavėjos taip žiūrėdavo į tą mano brovimąsi, bet aš papasakodavau, kad va, stebėjau viso pastato statybas nuo pat pamatų ir pan. Ta mane palaikydavo truputį trenktu Paskutiniam aukšte buvo kartingai ir vaikam didelė aikštė

                                        Anyway pirmam aukšte įsirenginėja restoranas:

                                        Atvaizdas


                                        Damn tos žiedinės lempos viršuj, iš vis, kai daugiau šviesų, tai super ten visas pastats atrodo. Bet tos žiedinės lempos, deeem

                                        Atvaizdas
                                        Gal galima daugiau nuotraukų iš vidau??
                                        http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                        Comment


                                          Ten reikia per pietus brautis, kai visi juda, fotkių daugiau neturiu Kažkaip kartais nedrąsu ten fotkint, nes atkreipia dėmesį labai Bet kai restoranas pradės veikt, manau visi galės užeit.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X