Parašė Eikantas X
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Nauji daugiabučiai namai Vilniuje
Collapse
X
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąJūs užaugote komunizme, kur nebuvo privačios nuosavybės ir valstybė stengėsi išguiti iš žmonių gyvenimo bet kokį privatumą ir individualumą, todėl tokius kvartalus ir statė. Dabar naujų daugiabučių kiemai yra privati nuosavybė, o ne vieša ir tą reiktų išmokti gerbti, kaip ir privatumą. Nesuprantu iš kur toks noras landžioti po svetimus kiemus, užtenka pamatyti kiek matosi iš gatvės.
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąTai po truputį ir priartėsime prie Švedijos, bent jau didelio kvartalo prie Panoramos aklinai nerakindami.Paskutinis taisė Lettered; 2018.10.05, 13:37.
- 1 patinka
Comment
-
Tai dėl saugumo ir galima aklinai rakinti kokiuose Naujininkuose ar Krasnūchoj, nu bet kam Žvėryne? Pinigų neužtenka kameroms?
kol nebus Švedijos lygio, tol ir tvoras vystytojai statys.Paskutinis taisė digital; 2018.10.05, 13:44.
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąTai dėl saugumo ir galima aklinai rakinti kokiuose Naujininkuose ar Krasnūchoj, nu bet kam Žvėryne? Pinigų neužtenka kameroms?
O toks pasakymas labai primena garsųjį Kubiliaus apie tai, kad nebus normalaus stadiono, kol čia normalios komandos nepradės važiuotiPaskutinis taisė Lettered; 2018.10.05, 13:56.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Jūs užaugote komunizme, kur nebuvo privačios nuosavybės ir valstybė stengėsi išguiti iš žmonių gyvenimo bet kokį privatumą ir individualumą, todėl tokius kvartalus ir statė. Dabar naujų daugiabučių kiemai yra privati nuosavybė, o ne vieša ir tą reiktų išmokti gerbti, kaip ir privatumą. Nesuprantu iš kur toks noras landžioti po svetimus kiemus, užtenka pamatyti kiek matosi iš gatvės. Jei jums tai nepatinka, reiktų persikelti gyventi į Šiaurės Korėją.
O apie tą tvarkos poreikį. Aptvertos bendruomenės (gated communities) yra labai populiarios Pietų Amerikoje, Afrikos ir Artimųjų Rytų šalyse ir JAV - šalyse, kur yra didžiausia segregacija ir nepasitikėjimas vieni kitais. Argumentai visur tie patys - išvengti nepageidaujamų asmenų, bet pastebėta, kad tai tik dar labiau formuoja abejingumo ir uždarumo kultūrą. Beje, tos šalys ir bene labiausiai automobilizuotos, nes automobilis irgi yra nuosava, individualu, privatu ir jokių nepageidaujamų interakcijų. Didžioji dalis Vakarų pasaulio sėkmingai eina kitu - atvirumo ir segregacijos mažinimo keliu. Benamį savo kieme / viešajame transporte išvysti kartkartėmis sveika, kad atsirastų motyvacija spręsti pačios problemos šaknis, o ne simptomus. O ir šiaip interakcija su platesniais visuomenės sluoksniais yra naudinga demokratijai.
- 4 patinka
Comment
-
Esu gyvenęs Osle trejuose butuose. 2 butai buvo su tvorom ir vartais, kurie visi rakinami, vienas buvo kažkur labai toli nuo centro tai be tvoros.. Aplamai kai ieškojau butų tai pastebėjau, kad arčiau centro tai labai daug daugiabučių kvartalų apsitvėrę tvoromis, be to tie kvartalai labai gražiai prižiūri savo kiemus, kas kelia būtų kainas. taigi Švedai be tvorų, norvegai su tvorom.. Tai į ką geriau lygiuotis?
Žveryno namų aptverta didžiulė teritorija, bet prieš tai buvo fabrikas, pro kurį praeiti nebuvo galima. Taigi kaip buvo taip ir liko erdvė neskirta kisti kampams.. O beje čia kai kurie sako, kad tvoros apriboja laisvę laisvai judėti. tiek žveryne, tiek B23 tiek Antakalnio terasose nėra ten kur judėti. Tvora gali maišyti tik aplinkiniam gyventojam, kuriem kelias iš parduotuvės pailgėjo 1minute.
Be to tuose kiemuose žmonės moka savo pinigais už žolės pjovimą, tvarką, apželdinimą ir t.t. tai logiška, kad nori ir saugot tuos dalykus už ką moka.
Nu bent aš tai daugiau matau privalumą tvorose nei minusą.. Aišku jei jos ne po 2 metrus
Aplamai man yra keistas noras eiti į kitą kiemą pasidairyti. Digital, o tu į nuosavus kiemus ir užsuki pasižiūrėt kaip ten žmonės pomidorus augina ir gėlytes laisto?
- 3 patinka
Comment
-
Daugiabucio aptverimas desocializuoja jo gyventojus, neieskosiu nuorodos i konkrecias studijas, bet girdejes kad buvo tyrimai JAV. Jie pradeda labiau (nepagristai, su isankstiniu nusistatymu) nepasitiketi kitais.
Kiemu aptverimo problema pati savaime dingsta kai vykdomas kvartalinis uzstatymas, kai kiemo ribas apibrezia pats pastatas. Kai vidury lauko stovi ikaltas namas ir aplink ji juosia metaline tvorele yra pats blogiausias ir labiausiai paplites pas mus pavyzdys.
Vilniaus realybeje aptverti tarybiniai daugiabuciai - pabreziu kad butent tokie - nepriziuri savo kiemu geriau nei pries tai.
Aptverimas nauju kvartalu turi prasmes, bet perimetro apzeldinimas turetu tureti prioriteta pries 2m metaline tvora.
- 4 patinka
Comment
-
Parašė Mimas Rodyti pranešimąAplamai man yra keistas noras eiti į kitą kiemą pasidairyti. Digital, o tu į nuosavus kiemus ir užsuki pasižiūrėt kaip ten žmonės pomidorus augina ir gėlytes laisto?
Comment
-
Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimąDaugiabucio aptverimas desocializuoja jo gyventojus, neieskosiu nuorodos i konkrecias studijas, bet girdejes kad buvo tyrimai JAV. Jie pradeda labiau (nepagristai, su isankstiniu nusistatymu) nepasitiketi kitais.
Kiemu aptverimo problema pati savaime dingsta kai vykdomas kvartalinis uzstatymas, kai kiemo ribas apibrezia pats pastatas. Kai vidury lauko stovi ikaltas namas ir aplink ji juosia metaline tvorele yra pats blogiausias ir labiausiai paplites pas mus pavyzdys.
Vilniaus realybeje aptverti tarybiniai daugiabuciai - pabreziu kad butent tokie - nepriziuri savo kiemu geriau nei pries tai.
Aptverimas nauju kvartalu turi prasmes, bet perimetro apzeldinimas turetu tureti prioriteta pries 2m metaline tvora.Paskutinis taisė Lettered; 2018.10.05, 16:00.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Kur Vilniuje matėte 2 m. metalinę tvorą? Visur realiai tik dekoratyvinės tvorelės, pro kurias viskas matosi. Nemaišykite tokių kvartalų su gated communities, kur ne tik 2 m. tvora, bet ir apsaugos budelė, Vilniuje tai būtų tik laurų ir gulbinų kvartalai. Norvegai gal irgi desocializuoti? Kas labiausiai desocializuoja ir muša norą turėti tvarkingą aplinką, tai kolchozai ir sovietiniai kvartalai.
Gerai 2m tvora krastutinumas. Bet pavyzdziu galima rasti ivairiu, pvz kalejimas "maximum-security prison in Halden" toj pacioj Norvegijoj:
Ir lietuviskas aptvertas daugiabutis:
ok ne 2 metrai, kokie ~160-170 cm. Paziurekite koks tvoros virsaus krastas - ne duok dieve kazkas pralistu, isismeigs kad atsimintu.
puiki permatoma tvora, zmogiska aplinka, kodel gi ne..
Apie privaciu namu aptverima visai nekalbu, nes tokie vaizdai norma (kiek cia, ne 2 metrai?):
Gerai kad ne metaloprofilis, kaip rusijoje ir ukrainoje.
Tiesa pasakius man ta permatoma zalia tvora labiau primena kalejima nei pastaroji.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimąGerai 2m tvora krastutinumas. Bet pavyzdziu galima rasti ivairiu, pvz kalejimas "maximum-security prison in Halden" toj pacioj Norvegijoj:
Perimetru kalėjimas aptvertas ~6 metrų aukščio betonine siena:
https://frifagbevegelse.no/image-3.3...e966?size=1024
- 6 patinka
Comment
-
Parašė sleader Rodyti pranešimąGal teisingumo dėlei reikėtų pasakyti, kad ši tvora yra kalejimo teritorijos viduje ir atskiria skirtingas zonas/sektorius.
Perimetru kalėjimas aptvertas ~6 metrų aukščio betonine siena:https://frifagbevegelse.no/image-3.3...e966?size=1024
Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąGeras pavyzdys kai bando prastumti visišką bullshitą už teisybę, atseit beveik nėra tvoros, kai realybėje 6m betoninė.
Comment
-
Projektą pakoregavo rinka: Tarandėje statys mažesnius butus, kad galėtų pasiūlyti pigesnių
Sostinės Tarandės rajone, tarp Ž.Pusjė bei V.Smakausko gatvių, nekilnojamojo turto plėtotoja „Capital domus“ rinkai planuoja pasiūlyti apie 70 butų. Pasak įmonės vadovo, projektą įmonė keitė ir dabar projektuoja mažesnius nei planuota būstus. Be to, bendrovė greta ketina statyti dar vieną, apie 130 butų, namą.
E.Balčiauskas tikino, kad projekto statybas, jeigu viskas bus gerai, įmonė ketina pradėti kitų metų pavasarį, o baigti per metus – pusantrų.Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1041370?copied
Comment
Comment