hipsteriška teplionė, gal kažkur Naujamiesty ant nutriušusios gamyklos ir geriau atrodytų, o čia, jeigu jau kažką paišo, tai norėtųsi kažko santūresnio.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Viešosios erdvės ir mažoji Vilniaus architektūra
Collapse
X
-
Įtariu, jog atliekant šį meną niekas net nemėgino pašalinti kondicionierių. Aš net vieną sovietiniam rajone demontavau virš daugiabučio balkono viršutiniam aukšte (nors pamenu forume kažkam nepavyko senamiesty nuo vienuolyno nukabinti (nors kartą lyg ir pavyko)). Tvarkau miestas užklausą „permetė“ statybos inspekcijai ir po kelių mėn. dėžė demontuota. Šiaip kaimyniniame daugiabuty viena dėžė kabo įstiklinto balkono viduje, tai nematau problemos rimčiau kontroliuoti šį reikalą. Galima tiesiog pasidėt dėžę ant balkono grindų, o per seno daugiabučio betoną jos visai nesimatytų.
Įtariu šiame stoties daugiabuty (su kiaurais balkonais) techniškai įmanoma ant stogo užsikelt dėžę su ilgensiu patalpų viduje esančiu pravedimu.
♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚
Comment
-
Viešosios erdvės prie būsimos Nacionalinės koncertų salės kūrėjai pristatys atnaujintą projektą
Viešosios erdvės ties V. Kudirkos g. 14 ir Z. Sierakausko g. 15 projektiniai pasiūlymai po dviejų savaičių bus darkart pristatyti daug pastabų jiems turėjusiems vilniečiams. Autoriai (skvero projektas rengiamas MB „Studio Space/Time“ (architektas – Povilas Marozas) atsižvelgė į rugsėjį išsakytus gyventojų lūkesčius.
https://vilnius.lt/lt/2021/10/22/vie...inta-projekta/
Comment
-
Pora idomiu reikalu:
Informuojame apie numatomą želdynų teritorijos ties Linkmenų
g. 19, Šnipiškių seniūnijoje projektavimą.
Tvarkomos teritorijos adresas: Teritorija ties Linkmenų g. 19, Šnipiškių seniūnija
Statytojas: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Penktadienį, spalio 22 dieną, Ozo parko teritorijoje buvo baigti biologinės įvairovės miesto miško – „Ozo Urban Forest“ – projekto darbai. Profesionalių miškininkų komanda specialiai šiam projektui atrinko vietovei tinkančią želdinių rūšinę įvairovę. Buvo pasodinta 740 vnt. paprastųjų ir kalninių pušų, kadagių, šermukšnių, lazdynų. Šiam miškeliui suaugus šiuo mišku galės džiaugtis kelių kartų miesto gyventojai.
Comment
-
Na ką, labai smagu.
Parašė ttttt Rodyti pranešimą
1. Naujininkų bendruomenės daržas ir skveras
2. Šviesos skveras
3. Bazilijonų g. ir svkero rekonstrukcija
4. Stoties aikštė
5. Strumilos sodas
6. Šv. Stepono skveras ir gatvė
7. Mortos skveras
8. Vokiečių g. rekonstrukcija
9. Misionierių sodai
10. Šv. Onos bažnyčios skveras
11. Žydų g. atkūrimas
12. Pilių parko skveras
13. Kalnų parkas
14. Tauro kalno parkas
15. Vilniaus Evangelikų senųjų kapinių parkas
16. Eduardo Balsio skveras
17. Giedraičių-Kintų g. skveras
18. Karoliniškių Maciulevičiaus g. parkas
19. J. Rutkausko g. skveras
20. Naujosios Pilaitės skveras
21. Varnės g. skveras
22. Lūžių parko rekonstrukcija
23. Pavilnionių parkas
24. Perkūnkiemio / Pavilnionių g. skveras
25. Perkūnkiemio vaikų aikštelė
26. Jamonto parkas
27. Maumedžių g. skveras
28. Jeruzalės tvenkinio parkas
29. Žirmūnų g. 111B skveras
30. Šeškinės komplekso prieigos
31. Jono Pauliaus II aikštės rekonstrukcija
32. Antakalnio skveras
33. Sapiegų parkas
34. Naujosios Vilnios skveras
35. L. Sapiegos g. skveras
- 5 patinka
Comment
-
Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąTad sąrašas, whish list or what?Paskutinis taisė ttttt; 2021.10.26, 10:48.
- 8 patinka
Comment
-
Tas pats vyksta ir ne tik su skverais. Kokia prasmė buvo organizuoti naujo pėsčiųjų tilto prie green hall konkursą? Paskui tiesiog viską nukišo į stalčių ir pasakė maždaug taip: "gal ateityje kai bus poreikis". Tik veltui švaistomi resursai, kurie galėtų būti nukreipti į tokias prioritetines sritis kaip viešasis transportas, darželiai, mokyklos ir t.t.
- 3 patinka
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimąTurėti projektų stalčiuje yra gerai, nes kai random valstybė nusprendžia skirti papildomų lėšų, greitai kažko gero nesuorganizuosi, ypač arch. konkurso. Aišku galima diskutuoti kiek tų projektų turėtų būti.
- 1 patinka
Comment
-
Įsivaizduok paprastą ir pasitaikančią situaciją: metams einant į pabaigą mokesčių savivaldybė surenka daugiau, negu prognozavo arba Vyriausybė nusprendžia paremti savivaldybes dėl tarkim pandemijos. Atsiranda lyšnų tarkim 5 mln. Eur. Kur juos dėt?Gali pasirodyti paprastas klausimas, kol nepradedi galvoti. Didelių konkursų padaryt negali, nes nespėsi (tarkim pinigams panaudoti duotas laiko limitas), apie arch. konkursus nėra reikalo net svajoti. Leidimams gauti užtrunka, norint skverą padaryt reikia dar pirma suformuoti sklypą (sutarti su NŽT), tik tada gali pradėti projektuoti. Dar tada visuomenė per svarstymą pasakys, kad ne ne, čia mums tas projektas netinka, reik kitaip.
Ir įsivaizduok analogiška situaciją, tik savivaldybė turi projektų stalčių, kurie yra suderinti, patvirtinti. Ištraukia, ekstra atveju duoda Grindai ar kitai samdomai įmonei įrengti ir padaro. Dar aišku galima daryt be projekto kažką, bet koks nors dondc išlįs ir eis skųstis, kad yra kelių laipsnių nuokrypis nuo STR ir todėl negalima daryt be viadukų (no offense, šaržuoju kažkiek).
- 4 patinka
Comment
-
Neįsižeidžiau ir pritariu. Keista tik dėl to Lūžių parko. Užsimojo sutvarkyt, bet taip nieko net ir PP nesuprojektavo. Dabartinė oficiali fazė, kad „vaikšto“ samdinys ir fiksuoja gyventojų įpročius parke, kad galėtų apsispręsti ar „įrengti siūlytą olimpinę BMX dviračių lenktynių trasą“. Tikiuosi nepagalvojo, jog siūlau iškirsti pagrindinę kalvą su visomis pušimis, vietoj turėto galvoje kalniuko su gal 30 menkaverčių krūmokšnių ir pavieniais medžiais.
P. S. Projektas vis tiek negarantuoja kokybės, nes pvz. vakar Romas patalpino info apie netrukus pradėsiančią geležinkelio pervažos ties Rudamina rekonstrukcija, tai projekte minėto dviračių tako jokio ten neįžvelgiau, o šaligatvis (tikėtina iš plytelių) viso labo 1,5–2 m (atėmus atitvarus). ↓
Edit: (ne tą citatą pateikiau), visgi, STR įpareigoja naujuose projektuose suprojektuoti saugų eismą dviračiams, Rudaminos projekte to nėra, nors dalis projekto įsiterpia net į Vilniaus miestą.Paskutinis taisė dondc; 2021.10.28, 12:31.♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimąĮsivaizduok paprastą ir pasitaikančią situaciją: metams einant į pabaigą mokesčių savivaldybė surenka daugiau, negu prognozavo arba Vyriausybė nusprendžia paremti savivaldybes dėl tarkim pandemijos. Atsiranda lyšnų tarkim 5 mln. Eur. Kur juos dėt?Gali pasirodyti paprastas klausimas, kol nepradedi galvoti. Didelių konkursų padaryt negali, nes nespėsi (tarkim pinigams panaudoti duotas laiko limitas), apie arch. konkursus nėra reikalo net svajoti. Leidimams gauti užtrunka, norint skverą padaryt reikia dar pirma suformuoti sklypą (sutarti su NŽT), tik tada gali pradėti projektuoti. Dar tada visuomenė per svarstymą pasakys, kad ne ne, čia mums tas projektas netinka, reik kitaip.
Ir įsivaizduok analogiška situaciją, tik savivaldybė turi projektų stalčių, kurie yra suderinti, patvirtinti. Ištraukia, ekstra atveju duoda Grindai ar kitai samdomai įmonei įrengti ir padaro. Dar aišku galima daryt be projekto kažką, bet koks nors dondc išlįs ir eis skųstis, kad yra kelių laipsnių nuokrypis nuo STR ir todėl negalima daryt be viadukų (no offense, šaržuoju kažkiek).
https://maps.vilnius.lt/teritoriju-p...tify=allLayers
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimąTurėti projektų stalčiuje yra gerai, nes kai random valstybė nusprendžia skirti papildomų lėšų, greitai kažko gero nesuorganizuosi, ypač arch. konkurso. Aišku galima diskutuoti kiek tų projektų turėtų būti.
- 2 patinka
Comment
Comment