Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Swedbank“ būstinės Vilniuje statybos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Puiku . Pagal pav. dar du pastatus pastatys prie "Lietuvos".
    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

    Comment


      Ziuresim kaip cia bus, ar izengs kas nors ar ne. Abejoju, kad bus kazkuo geresne kokybe, nei kai kuriu jau pastatytu pastatu. Hansabankas labai masyvus bus palyginus su kitais pastatais, turbut todel ji ir bande taip paskaidyti i "atskirus sulipusius pastatus". Vistiek "Europa" turbut atrodys kaip degtukas salia hansabanko.

      Comment


        O kada turi pradet statyt?

        Comment


          Del Lietuvos viesbucio tai - kad jiems finansiskai viskas gerai klostytusi o tada jau
          belieka melstis kad paveldosaugininku(cia noreciau riebiai nusikeikti - nera ideju kaip juos pavadinti ) proteliai butu blaivus.

          Na o igyvendinus siuos projektus tai jau Konstitucijos prospekte bent jau nuo kalvariju iki vyroko maziau lauku vejai pustu

          Comment


            Parašė taimis
            O kada turi pradet statyt?
            Kolkas neteko girdeti konkreciu datu. Gal kokiais kitais metais ir prades statybas. Galbut kas nors zino daugiau?

            Comment


              Parašė Edd
              Kolkas neteko girdeti konkreciu datu. Gal kokiais kitais metais ir prades statybas. Galbut kas nors zino daugiau?
              Skundėsi jų valdžia, kad labai sunkiai juda viskas. Leidimų milijonai, visi tik ir skuba kišt pagalius į ratus. O sunkiausia, kad banke visi pinigai balti...

              Comment


                Idomus puslapio www.labarchitecture.com skyrelis "China:SOHO shang du" .

                Comment


                  Ten gan kebli navigacija, tad įmetu keletą atvaizdų, apie kuriuos minėjo D.C.







                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Kuo čia šitas projektas susijęs su "Hansabanku"?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      man iškilo analogiškas klausimas...
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Na gal ir neitema, taciau kompleksas man labai patiko! Labai grazus ir modernus

                        Comment


                          Parašė Edd
                          Kolkas neteko girdeti konkreciu datu. Gal kokiais kitais metais ir prades statybas. Galbut kas nors zino daugiau?
                          Aisku, aciu. Kuo greiciau prades tuo geriau!!

                          Comment


                            artodo super !!

                            Comment


                              Katik darytos fotografijos, pastato aukstis bus beveik lygiai 60m...










                              Comment


                                O kur padžiauti batai dingo?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Matosi kad pastatas pakeistas. Gal jau yra parengtas techninis projektas.

                                  Comment





                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Manau pakeitimai padaryti taupant pinigus. Bet visgi mano galva projektas neblogas ir turetu atroditi gerai....

                                      Comment


                                        Kazkokia nesamone Hannerio kopija su atspindziu gale ir dar stogas kazkoks neaiskus...

                                        Comment



                                          Comment

                                          Working...
                                          X