Parašė Sula
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Žirmūnai - projektai ir statybų eiga
Collapse
X
-
-
Parašė vėkas Rodyti pranešimąKam tas gatvių apšvietimas jei mėnulis taip arti
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąRimi šioje vietoje tikrai neblogas sumanymas. Pirkėjų tikrai bus.
Man po Ukrainos kilo toks klausimas: kodėl pas mus beveik išnyko visą parą dirbantys prekybos centrai? Dešiniajame krante berods nėra nei vieno. Nejaugi tik dėl draudimo pardavinėti alkoholį po 22 val.?
Comment
-
Parašė railman Rodyti pranešimąO man Ukrainoje kilo klausimas, kodėl tiek daug parduotuvių naktį dirba???
Pvz. aš atvažiuoju po 22 val. į miestą kaip turistas ir kur man Lietuvoje nusipirkti būtiniausių daiktų?
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąO ką, blogai?
Pvz. aš atvažiuoju po 22 val. į miestą kaip turistas ir kur man Lietuvoje nusipirkti būtiniausių daiktų?
Pažvelkime į Vakarų Europą- ten daugelyje valstybių (pvz: Vokietijoje) parduotuvės dirba tik iki 20 val., o sekmadieniais nedirba išvis. Tai yra, galvojama ne vien tik apie klientų patogumą, bet ir apie darbuotojus- jiems suteikiama teisė sekmadienį praleisti kartu su šeima. Tai normalu.
Pirkėjų patogumui, kai kurie kioskai galėtų dirbti ir naktį, bet dideliems PC tai būtų pernelyg nuostolinga. Taip pat nepamirškime, kad būtiniausių prekių galima įsigyti ir daugelyje degalinių.Paskutinis taisė Vilnietizz; 2012.09.03, 16:29.
Comment
-
Aš sutinku, kad reikalas nuostolingas tikriausiai. Bet keletas tokių parduotuvių kaip Mindaugo g. "Maxima" sostinėje turėtų būti.
O dėl kontingento - Kijeve nemačiau jokių bomžų ir "marozų" naktiniame prekybos centre. Mačiau turistus, vėlai iš darbo grįžtančius žmones, normalias jaunimo kompanijas, net pagyvenusių pensininkų buvo vienas kitas (gal pasivaikščiojimas po naktinį prekybos centrą yra geras vaistas nuo nemigos?) Reikia tik normalios apsaugos ir tiek.
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimą
Aš sutinku, kad reikalas nuostolingas tikriausiai. Bet keletas tokių parduotuvių kaip Mindaugo g. "Maxima" sostinėje turėtų būti.
O dėl kontingento - Kijeve nemačiau jokių bomžų ir "marozų" naktiniame prekybos centre. Mačiau turistus, vėlai iš darbo grįžtančius žmones, normalias jaunimo kompanijas, net pagyvenusių pensininkų buvo vienas kitas (gal pasivaikščiojimas po naktinį prekybos centrą yra geras vaistas nuo nemigos?) Reikia tik normalios apsaugos ir tiek.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąKiek pamenu, tik vienas kitas pirkėjas tokiu laiku būdavo, ir tai pagrinde alkoholio. Tokiai dideliai parduotuvei dirbti tikrai neapsimoka, nebent kokia labai maža, nors kaip minėjo tam tinka ir degalinės.
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąDegalinėse nenusipirksi nei daržovių, nei skalbimo priemonių, nei dar tūkstančių dalykų. Be to, kur Senamiestyje pavyzdžiui ieškoti degalinės? O jei aš mašinos neturiu?
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąO tai be mamytės maksimos net iki ryto be skalbimo miltelių neištemsite? Kai kuriuose šalyje net savaitgaliais prekybos centrai nedirba, kaip ten įdomu žmonės badu nemiršta Kaip ten bebūtų, valstybė gali riboti tik maksimumą kiek gali dirbti prekybos centrai, bet tikrai ne minimumą.
Na, jeigu aš atvažiavau vėlai vakare į miestą, apsigyvenau apartamentuose ir rytoj turiu šiame mieste darbo - tokios parduotuvės yra privalumas.
Šiaip, asmeniškai galiu apskritai apsieiti be prekybos centrų, todėl nesuprantu keistos ironijos...
Comment
-
juk tokios statybos yra nemažos investicijos, tad tikrai buvo tirti potencialūs pirkėjų srautai, aplinkinio kontigento perkamoji galia, pirkėjų profilis ir kt. elementarūs su prekybcentriais susiję parametrai. taigi, jeigu stato, apsimoka.(nežinau kaip buvo su sąlyginai fiasko PPC OZAS. gal NT pakilimas ir auganti ekonomika optimistiškai nuteikė)
naktinė prekybe su alko draudimu yra nuostolinga. net nereikia nieko čia daugiau svarstyt.
oranger, jei turi pinigų kitai šaliai, apartamentam, sukrapštysi 15 lt ir nueisi į kavinę. senamiestį rasi ką nors per naktį dirbant; blogiausiu atveju pasitenkinsi greitu maistu
Comment
-
Parašė Andrys Rodyti pranešimąoranger, jei turi pinigų kitai šaliai, apartamentam, sukrapštysi 15 lt ir nueisi į kavinę. senamiestį rasi ką nors per naktį dirbant; blogiausiu atveju pasitenkinsi greitu maistu
Bet ne apie maistą čia yra kalba...
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąNa, jeigu aš atvažiavau vėlai vakare į miestą, apsigyvenau apartamentuose ir rytoj turiu šiame mieste darbo - tokios parduotuvės yra privalumas.
Šiaip, asmeniškai galiu apskritai apsieiti be prekybos centrų, todėl nesuprantu keistos ironijos...N N N
Comment
-
Parašė LBP Rodyti pranešimąTai jei apsigyvenai apartamentuose,kam tau tie skalbimo milteliai?
Comment
-
Prasidėjo bibliotekos rekonstrukcija Žirmūnuose:
http://www.15min.lt/gallery/show/pra...statybos-30497
Comment
-
Dar truputis informacijos apie šį projektą iš savivaldybės puslapio
http://www.vilnius.lt/index.php?2958469677
Vilniaus meras Artūras Zuokas šiandien apžiūrėjo pradėtą renovuoti bibliotekos pastatą Žirmūnuose. 2013 metų rugsėjį pastate, esančiame Žirmūnų g. 6, įsikurs moderni, naujas ir tradicines viešosios bibliotekos paslaugas teikianti, miesto viešoji biblioteka.
„Tai viena iš nedaugelio investicijų į bibliotekų atnaujinimą visoje Lietuvoje. Šiuo metu Žirmūnuose esantis keturiasdešimt pirmus metus skaičiuojantis vieno aukšto pastatas taps trijų aukštų biblioteka, su pilnaverčiu bendruomenės centru ir erdve konferencijoms. Turėsime naujos kokybės biblioteką Vilniaus mieste jau mažiau nei po metų“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.
Pirmajame pastato aukšte bus įrengta interneto ir bendroji skaitykla, antrajame – bibliotekos abonementas, trečiajame – 94 vietų pasitarimų ir konferencijų salė, britų skaitykla, bibliotekos administracijos patalpos. 14 vietų medijų skaitykla bus įrengta pastato rūsyje.
Šiuo metu visose 23 sostinėje esančiose bibliotekose galima nemokamai naršyti internete, paimti leidinius į namus. Miesto bibliotekose per metus apsilanko per 800 tūkst. lankytojų, šiose bibliotekose registruota daugiau kaip 78 tūkst. skaitytojų.
Planuojama, kad Žirmūnų bibliotekoje kasmet lankysis iki 100 tūkst. lankytojų, bus apie 8 tūkstančiai skaitytojų.
Renovuotos bibliotekos plotas sieks 1200 kv. metrų. Investicijos į statybos darbus – 5 mln. litų.
Pastatas buvo pastatytas 1971 metais. Dėl prastos būklės biblioteka buvo uždaryta 2008 metais.
Comment
-
Lūšnyną nušluos nuo žemės paviršiaus
Apleista, apaugusi menkaverčiais ir dėl senumo, ligų bei kenkėjų pažeistais medžiais maždaug 1,5 hektaro teritorija šalia Žirmūnų gatvės netrukus pradės keistis.
Sporto ir pramogų kompleksas atsiras vietoj nenaudojamo, avarinės būklės, apgriuvusio elingo, garažų ir buitinių patalpų. „Grinda” naujajame pastate dalį patalpų žada skirti verslui.
Be to, teritorijoje netoli buvusios Tuskulėnų dvaro sodybos, kuri dabar nekelia pasigėrėjimo, atsiras takų, laiptų ir regyklų.
Apgriuvusius garažus ketinama rekonstruoti į 600 kvadratinių metrų 100 vietų kavinę su konferencijų sale, dabartinį elingą skirti sportinėms valtims ir treniruočių centrui.
Neužstatytoje teritorijoje planuojama statyti naują 25 vietų elingą ir sportinių bei pramoginių mažųjų upių laivų prieplauką. Čia pat atsiras ir pusantro tūkstančio kvadratinių metrų ploto 100 vietų viešbutis, požeminė automobilių aikštelė.
Joje bus pusšimtis vietų viešbučio klientų transporto priemonėms.
Bendro naudojimo krantinė bus betoninė, apie 150 metrų ilgio. Taip pat numatoma apie 100 metrų upės kranto sustiprinti lauko akmenimis. Vidinę prieplauką numatoma įrengti išvalant kūdrą ir sujungiant ją kanalu su Nerimi.
Pati Neris nebus gilinama, vagos plotis nesiaurinamas. Statytojai jau sugalvojo, kad valant kūdrą ir įrengiant krantines iškastas dumblas bus išvežtas į „Grindos” eksploatuojamą dumblo saugojimo aikštelę.
Beje, statybininkai prižadėjo, kad krantinės statybos ir kranto tvirtinimo darbai nevyks per žuvų nerštą. Užstatomoje teritorijoje menkaverčiai medžiai bus iškirsti ir pasodinta naujų.
Gatves prižiūrinti įmonė „Grinda” užsimojo šabakštynais paverstoje vietoje šalia Neries pastatyti 2500 kvadratinių metrų ploto sporto ir pramogų kompleksą, o krantinę pritaikyti vilniečių poilsiui.
Comment
Comment