- Šiemet parduota 15 būstų, kurie kainuoja daugiau nei 1 mln. Eur.
- Trys iš 15 nupirkti projekte „Misionierių sodai“.
- Šiame projekte brangiausiai per dešimtmetį sumokėta už vieną kv. m – 7.100 Eur.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Misionierių sodai Vilniaus senamiestyje
Collapse
X
-
Daug naujų nuotraukų pateikė šis straipsnis. Kelias kopijuoju, jeigu tingite sekti link'u:
Luko Balandžio / 15min nuotraukos
Paskutinis taisė 99; 2021.01.11, 11:06.
- 8 patinka
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąO kuo bloga ta forma?
- 2 patinka
Comment
-
Parašė Chatbot Rodyti pranešimąMaybe it is just me then. Kontekstas, mano akimis žiūrint, reikalavo kitokių tūrių.
http://www.architektusajunga.lt/konk...e-konkursas-1/
Comment
-
Parašė dr.pienas Rodyti pranešimą
Tik priminsiu, kad būtent tūrių, o ne fasado apdailos detalių, klausimu buvo nemažas konkursas:
http://www.architektusajunga.lt/konk...e-konkursas-1/Paskutinis taisė Chatbot; 2021.01.08, 15:58.
- 5 patinka
Comment
-
Parašė Chatbot Rodyti pranešimą
Tik priminsiu, kad projektas (įskaitant tūrius) nuo to, kas laimėjo konkurse pasikeitė. Pagrindiniai du pasikeitimai ir buvo tie tūrių "perlaužimai" ir stiklo atsiradimas galuose. Nesupraskit neteisingai - džiaugiuos, kad teritorija susitvarkė, aš dažnai ten ateinu pasivaikščioti, bet jei jau diskutuojam tai diskuotuojam ne tik apie pliusus projektų. O būtent tie minėti pakeitimai padaryti po konkurso ir buvo didžiausi minusai, IMO. Bet čia kaip ir dažnu atveju atsiremia viskas į institucijų galimybes reguliuoti tokius dalykus. Pas mus ne tik tarp konkursinių darbų ir TP yra ryškių skirtumų, bet ir tarp PP ir TP.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
Tie stikliniai kraštai gi idealūs vaizdui. Aš suprantu, jog tai nebūdinga senamiesčiui (realiai daug kas nebūdinga, bet daroma), bet manau ir patys norėtumėt tokiam bute gyvent, jeigu turėtumėt galimybę, o ne su aklina sien.
Comment
-
Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
Aš tai labiausiai norėčiau gyventi Tower tipo daugiabutyje 18 aukšte, tik ne Konstitucijos pr. o kur nors Maironio g. prie Šv. Onos bažnyčios. Tai turėtų legitimuoti Tower Maironio g.?
Ir tas piktinimasis dažniau atrodo kaip tiesiog principinis prieš bet kokią modernią architektūrą šalia senamiesčio.Post in English - fight censorship!
- 4 patinka
Comment
-
Is drono nuotraukos gi puikiai matosi kad pagal turiais ir stogo forma nekiek ne dissonoja., pagal savo modernu dizaina kaip tik pabrezia senovine architektura. Tai tikrai 100 kart geriau negu neaiski dikra. Problema tikrai ne dizaine , o butent erzina posamonije socialiniu sluoksniu kontrastai. Manes tai irgi labai erzina, bet as stengisiu abstraguotis ir verrtinni architekturine-statybine dizaino kokybe.
- 3 patinka
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimą
Tiesą sakant, nuo kalvos apačios ten to stiklo iš esmės nelabai matosi. Tiesiog vientisa tamsi siena.
Ir tas piktinimasis dažniau atrodo kaip tiesiog principinis prieš bet kokią modernią architektūrą šalia senamiesčio.
Piktinimasis ne principinis, o labai konkretus: ar normalu, kad vos ne matomiausioje, istorinėje senamiesčio panoramoje ruošiamoms statyboms šiaip ne taip išrenkamas projektas architektūrinio konkurso būdu, paviešinamas ir ištransliuojamas visuomenei, o tada jau PP projektas iš esmės patyliukais pakeičiamas visiškai kitokiu, pigesniu ir komerciškai naudingesniu projektu? Civilizuotose visuomenėse, kur skaidrumas ir atskaitingumas prieš visuomenę yra realus dalykas, tokie procesai neįsivaizduojami. Laimėjęs architektūrinį konkursą projektas žadėjo, kad būsimo pastato "forma atspindi senamiesčiui būdingą kintantį siluetą, o medžiagiškumas - plyta, čerpė, tinkas - vyraujančios spalvas, medžiagas ir faktūras". Nebuvo nei vizualizacijose, nei aprašyme 3 vienodų fasadų su stiklinėm sienom. Norit arch. konkursą laimėjusį projektą, kur buvo žadami ir visuomenei pristatyti šitie kriterijai, pakeisti kitu, pigesniu ir komerciškai patrauklesniu, tikrai manot, kad stiklo sienos yra normalu netgi tokioje vietoje? Prašom organizuoti naują konkursą, iš naujo viską viešinti, pristatyti visuomenei, kad va norim naujo požiūrio, kur sena architektūra kontrastuotų su naujais pastatais, kad kuo ryškiau matytųsi kad čia XXI a. ir t.t.
Vietoje to buvo nueita keliu, kuris dar kartą parodo, kad Lietuva ir jos visuomenės elito mentalitetas artimesnis ne jokiai Šiaurės ir net ne Centrinei, o Rytų Europai ir NVS, kur normalu kai "delovari bachūrai" gali apeiti visus įstatymus, dėti skersą ant "lochų paveldosaugininkų", "išdurti" visuomenę vieną viešindami ir kitą darydami, o institucijos ir vietinė valdžia jiems patiesia raudoną kilimą.
Beje nuo kada Misionierų ansamblis yra šalia senamiesčio? Visada maniau, kad tai viena svarbiausių Vilniaus senamiesčio dalių.Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.01.08, 23:48.
- 6 patinka
Comment
-
Parašė Globalus Rodyti pranešimąO bažnyčios neplanuoja renovuoti?
Comment
-
Parašė Azejam Rodyti pranešimąKas čia per mada užėjus, kad jei senamiestyje statomas naujas pastatas, tai būtinai jo stogas turi būti juodas? Istoriškai senamiesčio stogai yra raudoni, o vis daugiau juodos invazinės spalvos atsiranda? Ar tai nėra/ne turėtų būti reguliuojama?
Comment
-
kadangi padaryta labai gera nuotrauka iš panašaus taško, kaip pirminės arch. konkursą laimėjusio projekto vizualizacijos, o statybos kaip ir baigtos, galima pagaliau palyginti, pirminį visuomenei pateiktą ir konkursą laimėjusį variantą ir realybę, kurią turime:
Arch. konkursą laimėjęs projektas:
Realybė:
Comment
Comment