Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pramonės ir LEZ plėtra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prasiplėtusiame Klaipėdos LEZ nebus cigarečių gamintojo

    Vyriausybė trečiadienio posėdyje pritarė patikslintai Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritorijai, kuri oficialiai padidėja maždaug trečdaliu – iki 300 hektarų, tačiau atsisakė sumanymo, kad į lengvatinio verslo sąlygų zoną galėtų patekti ir privačių asmenų valdoma žemė, kuri LEZ plotą būtų padidinusi iki 429 hektarų.

    Numatytas padidinimas įteisintų jau dabar egzistuojančią tvarką, nes atlikus matavimus, nustatyta, kad LEZ teritorija yra didesnė nei šiuo metu numatyta įstatyme. Galutinai dėl priimto sprendimo dar turės apsispręsti Seimas. Šiuo metu oficialus Klaipėdos LEZ dydis yra 205 hektarai.

    Ministrų kabinetas taip pat sulaukė LEZ valdančios bendrovės patikinimo, kad šiuo metu veikiančios tabako gaminių bendrovė „Philip Morris Lietuva" ir PET granulių gamykla „Neo group" nepateks į zonos teritoriją pagal Klaipėdos savivaldybės parengtą planą.

    „Dėl antrojo plėtros etapo, kuris susijęs su privačiomis žemėmis buvo išreikštas Valstybės saugumo departamento neigiamas požiūris, kad netikslinga zoną plėsti panaudojant privačias žemes, taigi Vyriausybė pritarė iki 300 hektarų plėtrai valstybinės žemės pagrindu", – po Vyriausybės posėdžio sakė ūkio ministras Vytas Navickas.

    Anot ministro, šis sprendimas neprieštarauja Europos Sąjungoje galiojantiems teisės aktams.

    Klaipėdos LEZ plėtrai yra pritarusi Klaipėdos apskrities administracija ir miesto savivaldybė.

    Lietuvoje dabar veikia trys laisvosios ekonominės zonos: Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

    LEZ yra pramonės parkai, kuriuose taikomos mokesčių lengvatos arba numatytas sumas investavę įmonės apskritai kuriam laikui atleidžiamos nuo kai kurių mokesčių.

    www.delfi.lt

    Comment


      Klaipėdos LEZ ir netoliese esanti ''Neo Group'' gamykla yra tikras š*das.Dabar jau ne taip, be dar visai neseniai taip rytais dvokė nuo Biokuro gamyklos, kad neįmanoma kvėpuoti.O apie ''Neo Group'' nėra jokios kalbos- tiesiog nuodija Klaipėdą.Aš gyvenu visai netoli, todėl viskas kuo puikiausiai jaučiasi.

      Comment


        Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
        Klaipėdos LEZ ir netoliese esanti ''Neo Group'' gamykla yra tikras š*das.Dabar jau ne taip, be dar visai neseniai taip rytais dvokė nuo Biokuro gamyklos, kad neįmanoma kvėpuoti.O apie ''Neo Group'' nėra jokios kalbos- tiesiog nuodija Klaipėdą.Aš gyvenu visai netoli, todėl viskas kuo puikiausiai jaučiasi.
        Klysti labai, nereik maišyt viso LEZo su viena įmone!!!Ir ar nieko nemaišai dėl biokuro gamyklos?
        "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

        Comment


          Gerbiamas Memelenderi,

          Jusu kaltinimai kompanijai "Neo Group" yra neturi jokio pagrindo ir panasu, kad padiktuoti isankstinio nusistatymo.
          Musu bendroves tarsa nera didesne nei bet kurios kitos pramones imones, atitinka visas Lietuvos ir ES nustatytas normas.
          Jei turite kokiu abejoniu, visuomet galime pateikti visa dominancia informacija, pakviesti i gamykla ir paaiskinti gamybos procesa. Svarbu tik, kad butu noras isigilinti ir tik tuomet reiksti kategoriska nuomone.

          Comment


            Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
            Klysti labai, nereik maišyt viso LEZo su viena įmone!!!Ir ar nieko nemaišai dėl biokuro gamyklos?
            Del "vienos imones maisymo su LEZ" noreciau priminti, kad LEZ teritorijoje veikia LYGIAI TOKIA PATI gamykla kaip ir musu.

            Comment


              Gintautui:
              Kokios medžiagos ir iš kur atkeliauja geležinkeliu į gamyklą, bei kaip ir kur išvežama produkcija? Kiek vagonų per parą "paduodama"?
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                Parašė Gintautas Rodyti pranešimą
                ...Jei turite kokiu abejoniu, visuomet galime pateikti visa dominancia informacija, pakviesti i gamykla ir paaiskinti gamybos procesa. Svarbu tik, kad butu noras isigilinti ir tik tuomet reiksti kategoriska nuomone.
                O gal galite suorganizuoti šiokią tokią ekskursiją? Aš su mielu noru pasidairyčiau po gamyklą.

                Comment


                  Parašė Gintautas Rodyti pranešimą
                  Gerbiamas Memelenderi,

                  Jusu kaltinimai kompanijai "Neo Group" yra neturi jokio pagrindo ir panasu, kad padiktuoti isankstinio nusistatymo.
                  Musu bendroves tarsa nera didesne nei bet kurios kitos pramones imones, atitinka visas Lietuvos ir ES nustatytas normas. Jei turite kokiu abejoniu, visuomet galime pateikti visa dominancia informacija, pakviesti i gamykla ir paaiskinti gamybos procesa. Svarbu tik, kad butu noras isigilinti ir tik tuomet reiksti kategoriska nuomone.
                  Kvailystės.Aš niekada nepatikėsiu jūsų svaičiojimais.Jūs darote didžiulę žalą Klaipėdos gamtai ir žmonėms.Norėčiau sužinoti kuo jūs ten dirbate, gerbiamasis Gintautai ?Jūsų gamykloje apsilankyti nenoriu, nes tiesos jūs nepasakysite.

                  Comment


                    Parašė Bandit_romis Rodyti pranešimą
                    O gal galite suorganizuoti šiokią tokią ekskursiją? Aš su mielu noru pasidairyčiau po gamyklą.
                    Aš irgi su malonumu prisijungčiau prie ekskursijos betkurią darbo dieną po 17-tos val.

                    Comment


                      Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                      Kvailystės.Aš niekada nepatikėsiu jūsų svaičiojimais.Jūs darote didžiulę žalą Klaipėdos gamtai ir žmonėms.Norėčiau sužinoti kuo jūs ten dirbate, gerbiamasis Gintautai ?Jūsų gamykloje apsilankyti nenoriu, nes tiesos jūs nepasakysite.
                      Nemandagu taip reiksti savo nuomone apie zmones, kuriu net nepazistate ir pramones sritis, kuriu neismanote.

                      Comment


                        Eimantai, del kroviniu dabar atsakysiu trumpai, jei bus dar klausimu galesiu patikslinti.
                        Gelezinkeliu atvezama DEG (Diethylene glycol), apie 100 tukst. t per metus. Tad per para "paduodama", kaip Jus rasote, labai nedaug vagonu. Isvezama gelezinkeliu tik labai maza dali produkcijos - apie 1000 t. Kita produkcija isvezama autotransportu.

                        Comment


                          Visiems norintiems pamatyti gamykla - su malonumu padarysim ekskursija. Gal tik noresime surinkti didesne nei dvieju zmoniu grupe. Mano siulymas toks - jei susirinktu daugiau norinciu darom is karto, o jei lieka tik du jau pasisake - prijungtume jus prie kitos kurios grupes?

                          Comment


                            Aš tai sakyčiau, ačiū dievui, kad bent kažkiek pas mus tos pramonės chemijos ir kitokios panašios yra. Nes skudurėlių siuvimas, baldelių konstravimas, runkelių auginimas ir naudotų mašinų reeksportas yra labai trapios dedamosios ekonomikoje, Kinijos ir kitų monstrų vystymosi akivaizdoje, o jau apie kažkokį ES vidurkių pralenkimą net nekalbu.. Kol neateisim į protą bandyti kurti terpę aukštesnėm ir sudetingėsnem industrijom ir šakom, tol bent šioks toks paįvairinimas ekonomikos bazėje yra sveikintinas. Ir vargu, ar smardina labiau nei tai anksčiau darydavo "Klaipėdos Kartonas". dar nuo mažų dienų pamenu tą dvoką sieros, tai viena ryškiausių asociacijų su klaipėda man, neskaitant jūros..
                            Jūsų,
                            Analitikas PlėtRa™

                            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                            Comment


                              Parašė Gintautas Rodyti pranešimą
                              Nemandagu taip reiksti savo nuomone apie zmones, kuriu net nepazistate ir pramones sritis, kuriu neismanote.
                              Nemandagu yra iš jūsų įmonės pusės mulkinti žmonės.Juk visiems žmonėms aišku, kad jūs pažeidžiate visas normas.Ir naivu būtų tikėtis iš jūsų tai pripažinti.

                              Comment


                                Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                                Nemandagu yra iš jūsų įmonės pusės mulkinti žmonės.Juk visiems žmonėms aišku, kad jūs pažeidžiate visas normas.Ir naivu būtų tikėtis iš jūsų tai pripažinti.
                                O cia jau atviras smeiztas.

                                Comment


                                  Memelanderis tai turėtų laimėti metų žmogaus titulą už pasiaukojamą patriotizmą ir žaliųjų idėjų propagavimą.
                                  Jūsų,
                                  Analitikas PlėtRa™

                                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                  Comment


                                    Parašė Gintautas Rodyti pranešimą
                                    O cia jau atviras smeiztas.
                                    Buvęs Vilniaus meras dažnai sakė ,jog visi jam mesti kaltinimai tai tiesiog šmeižtas.O kaip išėjo ?Kodėl mane, gerbiamasis Gintautai, taip kaltinate ?Nereikėjo man čia rašyti, idant ''neužrūstinčiau'' pramonės atstovų.O toks Analitikas Plėtra greičiausiai Klaipėdoje negyvena arba gyvena šiaurinėje miesto dalyje.Tikiuosi Lietuvoje nebus chemijos pramonės.

                                    Comment


                                      Memelenderi tavo poziuris i didmiesti ziuriu labai jau keistas, nenori tu chemijos pramones, nenori dangoraiziu, man atrodo tau kaimas prie sirdies arba bent jau koks baznytkaimis

                                      Comment


                                        Parašė Mazutis Rodyti pranešimą
                                        Memelenderi tavo poziuris i didmiesti ziuriu labai jau keistas, nenori tu chemijos pramones, nenori dangoraiziu, man atrodo tau kaimas prie sirdies arba bent jau koks baznytkaimis
                                        Čia tavo požiūris keistas.Manai, didmiestyje turi būti chemijos pramonė ?Šalia gyvenamųjų namų ?Absurdas.Tavo didmiesčio idealas turbut Delis, Mumbajus ir panašūs miestai.

                                        Comment


                                          Tikiuosi Lietuvoje nebus chemijos pramonės.

                                          Prie ko cia gyvenamieji namai, jei kalbam lietuvos mastu ? ir neuzmirsk, kad chemijos gamyklos sukuria geras darbo vietas ir kelia ekonomikos lygi ir t.t tai manau tikriausiai esi pries LEO atsiradima ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X