Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Garazus, manau, is upes puses uzdengs, nes kitaip ten tokie vejai stugaus rudeni ir ziema... O del apdailos, gal as ko neperskaiciau, bet Edd nuotraukoj ne tik garazas, bet is medis salia toks pats pilkas Cia tik maketas, todel taip. Nors bendrai ir man nepatinka kad tas harharas prie pat upes. Man labiau patiktu pozeminis po Akropoliu. Bet cia jau saukstai po pietu...

    Comment


      tik pasistoja vienas nereiksmingas ir nesvarbus klausimas...kam tas akropolis jeigu yra mega???
      [URL=http://img261.imageshack.us/my.php?image=chicagogx0.jpg][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/624/chicagogx0.th.jpg[/IMG][/URL]

      Comment


        /\ Kam ta mega jei bus akropolis? Yra paklausa bus ir pasiūla

        Comment


          O beto tai yra pati paprasčiausia konkurencija
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Kam ta "Mega" ir "Akropolis" jei yra kioskai? Džiaukitės, kad stato, nuo viso to mūm tik geriau: didesnis pasirinkimas, žemesnės kainos, gražesnis miestas ir t.t. Manau VP Market vadovai pakankamai išmano ekonomikos dėsnius, kad žinotų, kur verta kišt milijonus, o kur ne

            Kad ir kokį tą "Akropolį" pastatytų visada atsiras tokių, kuriem kas nors nepatiks, tai garažas blogu kampu šešėlį meta, tai grindų plytelės pernelyg blizga, netikiu, kad ir Kauno valdžia ir pats VP Market ketintų suniokot vaizdą tokioj vietoj, Kauno centre, ypač žinant, kad ne už ilgo į "Akropolį" atsivers vaizdas ir iš naujosios mūsų krepšinio arenos

            Sutinkat su manim?
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              /\ visiškai pritariu

              Comment


                Nesu ant tiek naivus, kad kad galvočiau jog "VP market" rūpinasi kaip "Akropolis" atrodys iš būsimos arenos.

                Comment


                  /\ tai tu sakai, kad jiems visai p* pastatų eksterjeras?

                  Comment


                    Tiek, kad nesusigadintų savo įvaizdžio kauniečių akyse rūpinasi, manau to turėtų pakakti, kad ten vaizdas sudarkytas nebūtų. Kad jie rūpintųsi kažkuo papildomai, kas jiem nėra aktualu, nemanau ir aš.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Parašė batista Rodyti pranešimą
                      /\ tai tu sakai, kad jiems visai p* pastatų eksterjeras?
                      Kad jie pernelyg nesistengia akivaizdu. Jie daro, kad būtų kuo pigiau, priešingu atveju statytų ne dėžes, įrenginėtų požeminius garažus, naudotų geresnes medžiagas ir t.t.

                      Comment


                        Parašė Ash Rodyti pranešimą
                        Kam ta "Mega" ir "Akropolis" jei yra kioskai? Džiaukitės, kad stato, nuo viso to mūm tik geriau: didesnis pasirinkimas, žemesnės kainos, gražesnis miestas ir t.t. Manau VP Market vadovai pakankamai išmano ekonomikos dėsnius, kad žinotų, kur verta kišt milijonus, o kur ne

                        Kad ir kokį tą "Akropolį" pastatytų visada atsiras tokių, kuriem kas nors nepatiks, tai garažas blogu kampu šešėlį meta, tai grindų plytelės pernelyg blizga, netikiu, kad ir Kauno valdžia ir pats VP Market ketintų suniokot vaizdą tokioj vietoj, Kauno centre, ypač žinant, kad ne už ilgo į "Akropolį" atsivers vaizdas ir iš naujosios mūsų krepšinio arenos

                        Sutinkat su manim?
                        Na cia neblogai suskelei... grazesnis miestas.... nors cia nebent juokas pro asaras.
                        Toliau rasai kad visada atsiras tokiu kuriems kazkas netiks. Bet kaip pvz. Mega buvo pastatyta uzmiesty, tai nieks nieko ir negali sakyt kaip ji atrodo. Bet kadangi tas prakeiktas 'akropolis' stoves prie Kauno centro, prie Kauno arenos ir Nemuno krantinej, tai tikrai labai svarbu kaip jis atrodys. Ir aisku kad galima ir reikia kritikuoti(jeigu kas nors netvarkoj) tokius objektus tokiose vietose.
                        Idomus man tavo pomegiai grozetis vaizdais... cia tai is vis nemirtingai pavarei... "is naujosios arenos atsivers vaizdas i Akropoli...." gal is kokio nors Dainavos daugiabucio atsiveria vaizdas i Urmo baze, nenori pasigrozet?

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Kad jie pernelyg nesistengia akivaizdu. Jie daro, kad būtų kuo pigiau, priešingu atveju statytų ne dėžes, įrenginėtų požeminius garažus, naudotų geresnes medžiagas ir t.t.
                          Pritariu Edd. Butent kad visi ligiseliai ju prekybos centrai tikrai toli grazu iki ispudingu. Tikrai pacios butent pacios pigiausios medziagos, primityviausios apdailos ir t.t.. Kazkaip neatrodo kad sikart bus isimtis, del to ir pikta.
                          O tam VP market is vis nusisikt ant visu zmoniu jiems reikia, tik kad jie pas juos pirktu, o kur koki savo PC statyt jiems tas pats, jeigu galetu jie statybu betkur vietoj betko, jei tik vieta gera.
                          Paskutinis taisė kaunaz; 2006.10.25, 22:02.

                          Comment


                            Atsakymas paprastas - rinkos dėsniai Patikėk visi mes norėtume prestižinio PC, bet esu tikras, kad pas juos viskas ant popierių labai gerai paskaičiuota, kiek investuot, kur investuot, atsipirks ar neatsipirks ir kada tai bus. Jei tu valdysi kada nors savo įmonę (gal jau valdai) tai arba elgsies analogiškai arba bankrotuosi taip, kad reikia pasistengt iš jų išpešt kuo daugiau naudos miestui, tačiau nereikia tikėtis kažkokių stebuklų

                            Beje ši kartą "Akropolis" bus bent šiek tiek originalesnis (bent šiek tiek), o tas garažas ne po žeme hm.. gal net ir pliusas man

                            Aišku, jei kaip aukščiau šitam puslapy rašo Audrius_17, tas garažas bus be apdailos tai čia jau joks prestižinio PC klausimas, supykčiau ir aš tada ant VP Market, bet netikiu, kad taip bus bent kolkas jie ypatingų priekaištų nenusipelno. Juos galima būtų smerkt nebent dėl darbuotojų atžvilgiu vykdomos politikos ir panašių dalykų.

                            Na savo nuomonę pasakiau, o dabar
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              As ir nesikisu i ju reikalus. Bet kad jie kaip nori taip apskrecia miesta savo bjauria architektura, dar nieko neatsiklause uzstato prospekta, tai tikrai netvarka. Aisku cia visu pirma reikia kaltinti korumpuota miesto taryba, kuri galima sakyt uz kapeikas tuoj isparduos visa miesta.

                              Comment


                                Prie ko čia dabartinė Urmo bazė ir "Akropolis" ? beje jei jie įvykdys savo projektą (Urmo bazė) tai tikrai galėsi pro dainavos langus vaizdu gėrėtis kažin ką toks daug peikiantis kritikas darytų būdamas VP Market vietoj, spėju sukištum 10 mln (o gal ir daugiau) tam, kad galėtų aplinkiniai gėrėtis kažkuo išsiskiriančiu vaizdu krc, aš sakau,kad tavo veiksmai būtų lygiai tokie patys, nebent tu esi prastesnis verslininkas arba turėtum krūvą atliekamo kapitalo. Ar vis dar tai neigsi?
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Miesto valdyba ne vien korumpuota, bet turbūt ir pernelyg neveikli, o dėl to trūksta investicijų, todėl priimami ne visada geriausi investuotojų pasiūlymai,nebūna galimybės rinktis iš kelių variantų ir t.t. Bet kokia firma sieks maksimalaus pelno, tai mokoma ekonomikos pradžiamokslyje, versle retai kada galioja koie nors kiti faktoriai nei pinigai. Ir su tuo turim susitaikyt. Galima iš vis atsisakyt projekto,o jei priimam tai kas pasiūlyta, tuomet čia galim kaltint save. Aš manau, kad geriau tai, nei gyvent sovietmečiu, kai mūsų rinka nusipelnys daugiau tai ir gausim daugiau ir viskas čia labai logiška.

                                  Nenoriu kartotis, todėl daugiau nekomentuosiu
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                    Prie ko čia dabartinė Urmo bazė ir "Akropolis" ? beje jei jie įvykdys savo projektą (Urmo bazė) tai tikrai galėsi pro dainavos langus vaizdu gėrėtis kažin ką toks daug peikiantis kritikas darytų būdamas VP Market vietoj, spėju sukištum 10 mln (o gal ir daugiau) tam, kad galėtų aplinkiniai gėrėtis kažkuo išsiskiriančiu vaizdu krc, aš sakau,kad tavo veiksmai būtų lygiai tokie patys, nebent tu esi prastesnis verslininkas arba turėtum krūvą atliekamo kapitalo. Ar vis dar tai neigsi?
                                    as nekalbu apie versla, as kalbu apie vpmarketo isibrovima i Kauno miesto centra praktiskai. Man tai nepriimtina. Juk sakau Mega stovi kaip stovi uzmiesty ir man jokio skirtumo kaip ji atrodo. Nes ji nedarko miesto vaizdo. O Akropolis, ypac tas garazas tikrai yra nesamone.
                                    Beje nesuprantu kame cia tas vaizdas isskirtinumas? Cia nebent visiskas izulumas ir nesiskaitymas su miesto istorija. Jeigu koks Merkurijus pasistatytu garaza virs laisves alejos irgi visiems reiktu geretis tokiu isskirtinumu?

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Kad jie pernelyg nesistengia akivaizdu. Jie daro, kad būtų kuo pigiau, priešingu atveju statytų ne dėžes, įrenginėtų požeminius garažus, naudotų geresnes medžiagas ir t.t.
                                      Ech pamatytumet jus amerikoniskus Wal-Mart'us (kuriu verslo koncepcija VP beje labai sekmingai kopijuoja) tai akropoliai dar sedevrais atrodytu. Ne tik eksterjeru, bet ir interjeru. Biznis yra biznis, Lietuvoj akropoliai - dar savotiskas prestizo dalykas, tai stengiasi kazkiek.

                                      Comment


                                        Tavo komentarai reikalauja atsakymo...

                                        1) Kodėl lygini pačią Laivės alėja su vieta kur yra statomas "Akropolis"?
                                        2) Tu gal ir ne apie verslą, betVP Market būtent apie jį ir jo subtilybes
                                        sakai kodėl veržias į centrą.. gal todėl kad ten daugiau pinigų iš mūsų visų nugręš. Logiška? Logiška.

                                        Kapitalizmas.

                                        Va jei jau taip nori kažką dėl šio projekto apkaltint, tai kaltint, mano nuomone galėtum, nebent tuos kas šį projektą priėmė, davė leidimą jam įgyvendint. Gali nepirkt "Akropoly" motyvuodamas savo kaltinimais. Jei tavo pėdom paseks dauguma, galbūt kitą kartą Kaune išdygs įspūdingas PC Na arba neišdygs joks Jiems mūsų miestas rūpi tik iki tam tikro lygio, kas mums yra per mažai, bet tai kiek norim mes, jiems yra per daug.

                                        Esu įsitikinęs, kad dabar mano nuomonė visiem aiški iki kaulų smegenų, atsiprašau, kad taip aršiai ją ginu pažadu daugiau taip nedalysiu..
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                          Tavo komentarai reikalauja atsakymo...

                                          1) Kodėl lygini pačią Laivės alėja su vieta kur yra statomas "Akropolis"?
                                          2) Tu gal ir ne apie verslą, betVP Market būtent apie jį ir jo subtilybes
                                          sakai kodėl veržias į centrą.. gal todėl kad ten daugiau pinigų iš mūsų visų nugręš. Logiška? Logiška.

                                          Kapitalizmas.

                                          Va jei jau taip nori kažką dėl šio projekto apkaltint, tai kaltint, mano nuomone galėtum, nebent tuos kas šį projektą priėmė, davė leidimą jam įgyvendint. Gali nepirkt "Akropoly" motyvuodamas savo kaltinimais. Jei tavo pėdom paseks dauguma, galbūt kitą kartą Kaune išdygs įspūdingas PC Na arba neišdygs joks Jiems mūsų miestas rūpi tik iki tam tikro lygio, kas mums yra per mažai, bet tai kiek norim mes, jiems yra per daug.

                                          Esu įsitikinęs, kad dabar mano nuomonė visiem aiški iki kaulų smegenų, atsiprašau, kad taip aršiai ją ginu pažadu daugiau taip nedalysiu..
                                          Viskas aisku, ka nori pasakyti. Ir praktiskai pritariu beveik viskam. Bet viskas juk prasidejo nuo to, kad tu parasei kad su Akropoliu Kaunas bus grazesnis. Kas tikrai yra nesamone.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X