Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas
    Dėl to ir problemos su daugiaaukščiu parkingu? Silpnas gruntas?
    Taip gruntas silpnas tai ne tas zodis. O po paciu akropoliu parkingui buti irgi nelabai ten yra kitu problemu, bet apie ja kita karta

    Comment


      Buvau šiandien apsižvalgyti, padariau keletą nuotraukų:

      Gedimino gatvė:





      Būsimas įėjimas iš Gedimino gatvės:









      Didelė panorama, todėl tik linkas:

      http://img372.imageshack.us/img372/5...opolis22ir.jpg

      Arenos statybų pradžia?:

      Paskutinis taisė Berliner; 2006.06.22, 17:29.
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        Nu nieko naujo, po truputį stumiasi, ne ten tikrai ne arenos pradžia, tik komunikacijas atveda... Dėl arenos nieks neaišku, dar oficialios derybos net neprasidėjo, kiek girdėjau...

        Comment


          Dekui, Berliner! Idomios nuotraukos. Man atrodo, kad viska pabaigus, as prisiminsiu su nostalgija situos vaizdelius. Megoj, pavyzdziui, statybos vaizdai man irgi labiau krauja kaitindavo nei galutinis varijantas. O cia dar taip idomiai atrodo restauruojami seni namai. Kai jau galutinai viska nublizgins ir apkabines visokiom reklamom, pasikeis ju dvasia. Na bet nieko, iprasim

          Comment


            Parašė Hunte-r
            Nu nieko naujo, po truputį stumiasi, ne ten tikrai ne arenos pradžia, tik komunikacijas atveda... Dėl arenos nieks neaišku, dar oficialios derybos net neprasidėjo, kiek girdėjau...
            Aisq Rodos arenos tex dar kelerius metus palaukti...
            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

            Comment


              Parašė TKO
              Dekui, Berliner! Idomios nuotraukos. Man atrodo, kad viska pabaigus, as prisiminsiu su nostalgija situos vaizdelius. Megoj, pavyzdziui, statybos vaizdai man irgi labiau krauja kaitindavo nei galutinis varijantas. O cia dar taip idomiai atrodo restauruojami seni namai. Kai jau galutinai viska nublizgins ir apkabines visokiom reklamom, pasikeis ju dvasia. Na bet nieko, iprasim

              Man tie seni pastatai taip pat labai įdomūs... Lietuvoj tokio objekto tikrai dar nebuvo, tikėkimės ir Kaunas turės šį tą išskirtinio.
              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

              Comment


                Man rods Akropolis visai nesunkiai Megai nušluostys nosį

                Comment


                  Parašė Rokas
                  Man rods Akropolis visai nesunkiai Megai nušluostys nosį
                  Labai gali būt. Jis bus lengviau pasiekiamas nei Mega. Gyvenu Aleksote ir man į Megą nuvažiuot su autobusu užtrunka valandą! Su automobiliu į VLN akropolį greičiau išeina. Jei važiuočiau su mikrais išeitų greičiau, bet reikia persėst.

                  Jau sakiau daugiau niekad nevažiuosiu į Megos kiną. Ne dėl to, kad jis blogas, o dėl to, kad pusę laiko reikia skirt vien transportui. O Akropolis bus centre, visų labai gerai pasiekiamas. Aš net su dviračiu per kokias 25 minutes galėsiu atvažiuot.
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment



                    Ir dėl pačios kokybės turiu omeny

                    Comment


                      Parašė Rokas

                      Ir dėl pačios kokybės turiu omeny
                      Kaip suprasti dėl kokybės? Ta prasme statinio kokybės? Ar aptarnavimo?
                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                      Comment



                        Ir dėl to ir dėl ano

                        Comment


                          Jau ir namukas apdengtas pastoleis
                          :buksvx:

                          Comment


                            gal kas galėtumėt apšviest kiek ten reikalai pasistūmėjo į priekį? ar yra veiksmas būsimojo garažo teritorijoje?

                            Comment


                              /\
                              Toj vietoj kur buvo tie kreivi poliai, vyksta gan intensyvųs darbai. Kažką grežioja, stambius polius kažkokius kiša, o likusi Akropolio dalis gan sparčiai pasistūmėjo į priekį

                              Comment


                                reiktų vaizdų įdomu, ar liutas dar ilgai poilsiaus?..

                                Comment


                                  Parašė batista
                                  reiktų vaizdų įdomu, ar liutas dar ilgai poilsiaus?..
                                  papleškinčiau aš, nes kaip tik centre reikalų turiu, tik va smarkiai peršalau sedžiu namie 3 diena ir gydaus na pasveikus reikės vėl padaryt ekskursiją pro daugumą Kauno statomų objektų
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER
                                    papleškinčiau aš, nes kaip tik centre reikalų turiu, tik va smarkiai peršalau sedžiu namie 3 diena ir gydaus na pasveikus reikės vėl padaryt ekskursiją pro daugumą Kauno statomų objektų
                                    Kaip čia taip sugebėjai? Bet kokiu atveju, lauksim nuotraukų, aš retokai pravažiuoju pro Mindaugo prospektą, tad pačiam įdomu.

                                    Comment


                                      Parašė Aug1z
                                      Kaip čia taip sugebėjai? Bet kokiu atveju, lauksim nuotraukų, aš retokai pravažiuoju pro Mindaugo prospektą, tad pačiam įdomu.
                                      visas šeštadienis kašės lauke su skaudančia gerkle + ledinis alus poto ir per savo durną galvą dabar turiu tokius orus per langą stebėt na bet gal 5adienį pasidarysiu šventė, išlysiu į lauką papleškint statinių, nes jau pačiam įdomu kas kur kaip
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        Šeštadienį gal aš Kaune apsilankysiu, tik dar neaišku, kiek laiko turėsiu papleškinimams. Jei kas nors norėtų susitikti, išgerti kokio alaus, tuomet rašykit man į AŽ dėžutę
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Beje www.akropolis.lt atnaujinta

                                          Comment

                                          Working...
                                          X