Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pradžioje atsaiprašysiu už kokybę mėgėjas juk esu....
    Kas dėl tų stiklų, tai kiek pamačiau, stovėjimo aikštelei stiklų dar nėra, nespėliosiu kokie jie jie bus, jeigu bus, bet manau, kad skirsis nuo dabar dedamų, nes jau labai stiklinė dėžė gautūsi. Bent man stiklų norėtūsi kitokių, nei dbr montuojami įėjime...






    O čia kiek matosi, kad tvarkomas ar montuojams įvažiavimas, labai jau tingėjau pėdinti iki jo. Sorry dėl, to... Gripas puol




    O šitoj nuotaukoje man įstrigo, kad takelis labai jau susiaurėja.. Nejaugi jau buvo gaila kelių plytkų???
    You've got one life! Live it!

    Comment


      O dėl žuvusio tai užuojauta artimiesiems. Reikia mažinti tokius atvejus, nes dbr toks vaizdas, kad statybininko darbas pats pavojingiausias. Nei policininkai taip nežūva, kaip statybininkai...
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Parašė fredis Rodyti pranešimą

        O šitoj nuotaukoje man įstrigo, kad takelis labai jau susiaurėja.. Nejaugi jau buvo gaila kelių plytkų???
        Reikėjo įsigilinti, kur tas takelis veda Man atrodo, kad arba į Akropolį, arba niekur.

        Comment


          Sveiki.Del parkingo galiu nuraminti,tikrai nebus jokiu stiklu "apgaubtas".Bus toks,koks dabar yra,tik bortai sonuose bus,bet ir tie nestikliniai.

          Comment


            Neee...

            Comment


              Eina jie ... su tokiu dizainu
              Paskutinis taisė Mantas; 2006.12.14, 12:18.
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Parašė slapta Rodyti pranešimą
                Sveiki.Del parkingo galiu nuraminti,tikrai nebus jokiu stiklu "apgaubtas".Bus toks,koks dabar yra,tik bortai sonuose bus,bet ir tie nestikliniai.
                Nuraminai
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Parašė slapta Rodyti pranešimą
                  Sveiki.Del parkingo galiu nuraminti,tikrai nebus jokiu stiklu "apgaubtas".Bus toks,koks dabar yra,tik bortai sonuose bus,bet ir tie nestikliniai.

                  Tada blogai jei tai tiesa . Beje is kur tu zinai ?
                  Paskutinis taisė Mantas; 2006.12.14, 12:32.
                  :buksvx:

                  Comment


                    eina sau nesamonė!!!

                    Comment


                      Graudu. Dabar reikia "Respublikos" nerenovuoti, nes kitaip "neįsipaišys" į kontekstą . Nu duoda, nu duoda.

                      Comment


                        Reik neprarast vilties! Gal jiems kada nors atsibos tie saipymaisi is kiauro garazo ir jie sumastys ji kaip nors 'papuosti'. O gal pagerejus ekonominei situacijai bus lengviau jiems issiskirti su keliais mln., gal ir baznyciai nubyres. Esant smarkioms pugoms, slidziam betonui viduje uzsikims eismas del nelaimingu atsitikimu, mazu tada...?

                        Comment


                          Parašė Audrius_17 Rodyti pranešimą
                          Tada blogai jei tai tiesa . Beje is kur tu zinai ?
                          Dirbu Akropoly nuo pat pradziu

                          Comment


                            Aisku , bet gaila kad nebus to stiko jau galvojau bus grazus garasas bet va
                            :buksvx:

                            Comment


                              Turėtų jaustis prastai šito projekto vykdytojai. Kaip visad iš pradžių viskas turėjo ka reikėjo, kad turėtų. O dabar vel išlenda. Reikėtų ar jiems laišką parašyt ? "kaunas terminal" daug geriau atrodo negu šita nuodemė!

                              Comment


                                Viskas yra taip, kaip ir turi būti. Vienam kažkas pasirodė, lyg ir stiklas. Jau visi katutėm ploja kaip čia bus gražu, pastatys "Akrqapolį", stiklu aptaisys garažą. Iškart sakiau, kad garažų niekas stiklu neaptaisinėja. Tad prieš duodant valią savo vaizduotei pagalvokit truputėlį arba paklausykit kažko, kas turi žinių šioje srityje.
                                Paskutinis taisė deep'as; 2006.12.14, 15:17.

                                Comment


                                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                  Viskas yra taip, kaip ir turi būti. Vienam kažkas pasirodė, lyg ir stiklas. Jau visi katutėm ploja kaip čia bus gražu, pastatys "Akrqapolį", stiklu aptaisys garažą. Iškart sakiau, kad garažų niekas stiklu neaptaisinėja. Tad prieš duodant valią savo vaizduotei pagalvokit truputėlį arba paklausykit kažko, kas turi žinių šioje srityje.
                                  Tu truputį nesupratai. Aš buvau pačiame pirmame Akropolio pristayme, Kauno rotušej. Projektą pristatė pats Kančas, tame projekte stiklas buvo. Taigi darau išvadą, kad visuomenė buvo smarkiai suklaidina ir manau tai nerturi būti toleruojama. Savivaldybej tai turėtų rupėti. Ji turi tarti žodį. Papiktino mane tokios žinios.

                                  Comment


                                    Oho koks grozis liks. :O Tiesiog miesto auglys.
                                    :geria: Už Lietuvą!!

                                    Comment


                                      Vis tik nemanau, kad nebus jokios apdailos.
                                      Paprastai, kai nebežinoma ką dėti ant fasado, tai dedamos žaliuzės.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Siulau pavadint garaza Resbublikos vardu
                                        :buksvx:

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Vis tik nemanau, kad nebus jokios apdailos.
                                          Paprastai, kai nebežinoma ką dėti ant fasado, tai dedamos žaliuzės.
                                          tai sake, kad des kazkokia apdaila "ant bortu" ( cia suprast ant sonu?) Tai kokios problemos visa garaza apdaila uzdengt tada?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X