Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė batista Rodyti pranešimą
    pala, jeigu aš neklystu, tai garažas bus 3 aukštų su pusiau 4?
    Na kad tik 2 yra, ir vasaromis 3 atidarys.
    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

    Comment


      Tai, kad manau ir žiemą 3iasis aukštas veiks
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        aaa tada gerai, kad aukščiau nebekels, nes visiškai bažnyčią karmelitų uždengę būtų...

        Comment


          Man nepatinka šūdopolis iš šitos pusės, tik iš tos kur seni namai, aš būčiau daręs vientisą stiklinę sieną, tokią išgaubtą, kad apimtų ir garažą ir maximos kamputį, nemoku nupasakot, bet tikrai tvarkingiau atrodytų...

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Tai, kad manau ir žiemą 3iasis aukštas veiks
            Hm, gal ir veiks. Pradžioje tai tikrai turės atidaryti, nes bus begalė automobilių.
            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

            Comment


              Bet nesakykit, tas garažas yra baisus. Ypač kai žiūri iš šios pusės:



              Atrodo, lyg būtų jį kas nešęs ir pametęs vidury miesto. Užgožia beveik visą bažnyčią. O ir pats Akropolis per jį neturės aiškaus fasado. Iš vienos pusės bus renovuoti pastatai, iš kitos bažnyčia, iš trečios garažas.

              Taip, Akropoliui čia tikrai ne vieta...
              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

              Comment


                Jei būtų leistas aukštingumas, čia ir vietoj "Pergalės" galėjo būti dangoraižių klusteris. Deja, tas prakeiktas koncervatyvumas...
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Dekui eNjoy uz begale puikiu foto. Man asmeniskai nekaip atrodo atnaujinti buvusiu Kauno audiniu pastatai. Siaip idomu kokia apdaila bus panaudota garazui. Reziume-geras projektas.
                  Kaunas yra Kaunas

                  Comment


                    Padarys apdaila atrodys graziau
                    :buksvx:

                    Comment


                      Parašė Audrius_17 Rodyti pranešimą
                      Padarys apdaila atrodys graziau
                      Tikėkimės.

                      Man tai ironiškai labai atrodo tos Megos reklamos Ateina laikas, kai Mega praras dalį savo klientų.
                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                      Comment


                        Gal tada nebus tokios grusties tiek Megoj tiek Akropoli
                        :buksvx:

                        Comment


                          Parašė Audrius_17 Rodyti pranešimą
                          Gal tada nebus tokios grusties tiek Megoj tiek Akropoli
                          megoj grustys?
                          I love INNUENDO!

                          Comment


                            Apie masinu pasistatyma sneku Reik ratais suktis kol randi vieta
                            :buksvx:

                            Comment


                              Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                              megoj grustys?
                              pats nemaniau kad taip gali but pasirodo taip! pries pora savaiciu sekmadieni teko alkunem brautis, kad is kino iki pirmo auksto nueitum. zmoniu tikrai minios buvo.

                              Comment


                                Na va, pastatas pagaliau įgavo savo formą, belieka laukt garažo abdailos ir tikėtis geriausio

                                Comment


                                  Sendien pravaziavau pro Akropoli ir tiesa sakant pakraupau koks baisus garazas Vos ne antra Respublika Tikekimes kad bus kaskokia apdaila nes kitaip nesinores ten net vaziuot .
                                  Attached Files
                                  :buksvx:

                                  Comment


                                    Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                                    Na va, pastatas pagaliau įgavo savo formą, belieka laukt garažo abdailos ir tikėtis geriausio
                                    Ruoškimės blogiausiui, tikėkimės geriausio...
                                    Kas ten mėlynuoja? ruberoidai kokie supakuoti?

                                    Comment


                                      Tarp centre numatomų atidaryti maitinimo įstaigų yra ir pirmieji pasaulinių tinklų restoranai - amerikietiškas greito maisto restoranas "KFC" ir "Pizza Hut" bei Tolimųjų Rytų virtuvės "Gan bei".
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        "Akropolio" plotas iš viso sieks 81,5 tūkst. kvadratinių metrų, iš jų pekybai planuojama skirti 56,8 tūkst. kv. metrų. Į centrą planuojama investuoti apie 320 mln. litų, jame per dieną tikimasi sulaukti apie 35-45 tūkst. lankytojų.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          galėtų ką nors ir apie garažą parašyti, nes nerimas jau kyla...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X