Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    prabilo brangusis Andrius tik prieš rinkimus, o kur visą kadenciją sėdėjo?
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      ...yra žinių, kad atidarymas nukeltas į vasario vidury...nespeja

      Comment


        Kur tu radai tokiu ziniu ?
        :buksvx:

        Comment


          Parašė 5ki
          ...yra žinių, kad atidarymas nukeltas į vasario vidury...nespeja
          Visai aš tuom nesistebiu, nes jei saulės miestą nespėja įrengti ( o jis jau pastatytas), tai čia tuo labiau, kad nespės, nes jis dar net nepastatytas
          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

          Comment


            tai čia ir taip buvo aišku, kad nespės. juk čia ne paprastą dėžutę renčia...

            Comment


              Kada pastatys tada bet va man labiau rupi garazo statybos . Gal kas zinot gal jau persikele i kita gatves puse ?
              :buksvx:

              Comment


                Parašė Audrius_17
                Kada pastatys tada bet va man labiau rupi garazo statybos . Gal kas zinot gal jau persikele i kita gatves puse ?
                Dar nepersikėlė, bet pirmoje pusėje konstrukcijos jau baigtos, išskyrus užvažiavimą/nuvažiavimą.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Jau tveria antrą Karaliaus Mindaugo pr. pusę. Beje, tiek pat aikštelės statosi ir į Akropolio kiemo pusę.
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    siaip sklando tokie gandai, kad aiksteles projektas dar neparengtas ir yra statoma be jo, taciau nedristu teigti, ar sie gandai isties pagristi

                    Comment


                      /\ iš kur tokie gandai?

                      Comment


                        Viskas yra paruosta, ti vis keiciasi pandusai, bet tai tik laiko klausimas, ir nesutarimai, siaip kiek zinau jokiu nukelimu nera ir net negali buti, jus tik pabandykit isivaizduoti koki minusa ivarys VP jeigu neatidarys maksimos iki svenciu. Esu girdejas kad vien vilniaus akropolis gruodzio menesi per diena padaro apie 3-4 milijonus apyvartos
                        Siaip jau buvo nuo pat pradziu snekama kad pirma astidarys maksimine dalis o pati akropoli atidarys siek tiek veliau, bet kaip bus istikruju dar niekas turbut nezino.

                        Comment


                          Parašė batista
                          /\ iš kur tokie gandai?
                          Zmones sneka

                          Comment


                            Parašė player
                            Viskas yra paruosta, ti vis keiciasi pandusai, bet tai tik laiko klausimas, ir nesutarimai, siaip kiek zinau jokiu nukelimu nera ir net negali buti, jus tik pabandykit isivaizduoti koki minusa ivarys VP jeigu neatidarys maksimos iki svenciu. Esu girdejas kad vien vilniaus akropolis gruodzio menesi per diena padaro apie 3-4 milijonus apyvartos
                            Siaip jau buvo nuo pat pradziu snekama kad pirma astidarys maksimine dalis o pati akropoli atidarys siek tiek veliau, bet kaip bus istikruju dar niekas turbut nezino.
                            tai maximą aišku, kad atidarys iki kalėdų tik jaučiu patį akropolį tik vasarį atidarys...

                            Comment


                              Jau baisu pagalvot kas darysis is eismo puses kai atidarys Akropoli . Gal ir geriau butu jei atidarytu Vasari .
                              :buksvx:

                              Comment


                                o tai koks skirtumas?

                                Comment


                                  Visgi Akropolio šiais metais dar nebus
                                  22 parduotuves turinti "Baltika Lietuva" šiemet Lietuvoje planavo atidaryti dar 6, bet kadangi Kauno "Akropolis" bus atdarytas tik kitąmet, šiemet pora parduotuvių bus atidarytos Šiauliuose.

                                  Comment


                                    Tai jau buvo suprantama Bet koks skirtumas kada atidarys svarbu kad Karaliaus Mindaugo gatve atlaisvintu del eismo puses
                                    :buksvx:

                                    Comment


                                      Parašė Audrius_17
                                      Tai jau buvo suprantama Bet koks skirtumas kada atidarys svarbu kad Karaliaus Mindaugo gatve atlaisvintu del eismo puses
                                      Tikrai jokio skirtumo, kada atidarys. Tik VPM patirs nuostolius.
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        man dabar įdomu viena... Kas laukia Mitnijos? Ar keičiamos sutarties sąlygos ar gaus Mitnija susimokėti už dienelę po kokius 50K litų?
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Man ir sis dalykas labai idomu na dar gal ir graziai gali susitarti . Gal VP Market nenores pyktis su Mitnija nes Mitnija yra daug ju centru statytoja . Na bet kas cia zino , kai jau deda baudas niekas i nieka neziuri .
                                          :buksvx:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X