Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ o kodėl tau atrodo, kad vilniaus akropolis yra šablonas kauno akropoliui? o oranžerijai šviesos yra, nes stogas tai stiklinis ir šviesus

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      /\ o kodėl tau atrodo, kad vilniaus akropolis yra šablonas kauno akropoliui?
      Savininkai lyg ir tie patys

      Comment


        /\ absurdiška būtų statyti tai, ką statei jau prieš 5 metus klaipėdos akropolis gražesnis už vilniškį, tai natūralu, kad ir kaune turi tobulėti akropolis toliau o be to ir iš foto matosi, kad vidus bus kardinaliai kitoks, nei ankstesnių dviejų centrų

        Comment


          Nu matai as ne manau, o zinau, cia ir yra visa esme. O be to VP market, nelabai ir stengiasi del grozio, ko nepasakyciau apie MEGA, Megos aleju lubos normaliai sutvarkytos, o bet kokiame VP market statinyje paziurejus i virsu pamatysi visas stogo konstrukcijas, kurios grozio tai tikrai nepriduoda (cia mano nuomone, kaip sakoma del skonio nesigincijama)

          Comment


            Parašė Turskis Rodyti pranešimą
            tai kad jokios orandzerijos nebus, nebent labai nedidele, nes orandziarijei reikia daug naturalios sviesos, kurios ten nera, o kadangi nera tai ir augalai nelabai gyventu o tuo labiau kokie nors dideli mediai kurie nemazai kainuoja, tai jie ir nuvystu ir nudziutu, o tai akropoliui vien del grozio per brangu, noreciau paklausti ar vilniaus akropolyje yra kas nors padaryta del grozio, as ten tokio daloko nemaciau
            Apie oranžeriją senų seniausiai kalbėta, tad jis turėtų būti. Jai neva bus skirta vieta kažkur prie sienos, kaip supratau, siauroje ir pailgoje aplinkoje, "aptvertoje" stiklu. Oranžerijai gali tikti ir dirbtinis, pritaikytas augalams, apšvietimas.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė Turskis Rodyti pranešimą
              Nu matai as ne manau, o zinau, cia ir yra visa esme. O be to VP market, nelabai ir stengiasi del grozio, ko nepasakyciau apie MEGA, Megos aleju lubos normaliai sutvarkytos, o bet kokiame VP market statinyje paziurejus i virsu pamatysi visas stogo konstrukcijas, kurios grozio tai tikrai nepriduoda (cia mano nuomone, kaip sakoma del skonio nesigincijama)
              Teisybė, nors "Savas" Kaune irgi lubų grožiu nepasižymi (dalinė apdaila), o "Mole" lubos irgi tik su daline apdaila (tik naujo korpuso nepamenu).
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Nu mane pasieke kitokia informacija, paziuresim kaip ten bus.

                Comment


                  Va, čia apie oranžeriją rašo:
                  http://www.info.lt/index.php?page=na...jiena&id=90917Beje, straipsnis gruodžio mėn., tad kiek senokas. Tiesa, straipsnyje klaida: bus ne 17 kino salių, kaip rašoma, bet septynios salės.
                  Paskutinis taisė Ametistas; 2007.03.15, 20:25.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Va, čia apie oranžeriją rašo:
                    http://www.info.lt/index.php?page=na...jiena&id=90917Beje, straipsnis gruodžio mėn., tad kiek senokas. Tiesa, straipsnyje klaida: bus ne 17 kino salių, kaip rašoma, bet septynios salės.
                    o ten rimtai bus 17 kinoteatru?nes zinau kad lygtais 7

                    Comment


                      Pasižiūrėk į mano 21:21 val. parašyto komentaro paskutinį sakinį. Straipsnyje klaida.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Jei Akropolis neturėtų oranžerijos - Mega "tipo" nukonkuruotų akropolį savo akvariumu Na bent jau pas vadybininkus toks požiūris. Iš tikro tai turbūt jėga - pirmą kartą pamatysiu medį, augantį vazone

                        Comment


                          Na man tas akvariumas tai nelabai akį traukia... Gal dėl to, kad namie turiu Bet žuvys tai ten tropikų, tikrai nepigios, viena kainuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių. O oranžerija išvis kažin ar man patiks, nebent bananmedis augtų, man jis patinka, Kauno botanikos sode auga
                          Paskutinis taisė Ametistas; 2007.03.15, 22:10.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Na man tas akvariumas tai nelabai akį traukia... Gal dėl to, kad namie turiu Bet žuvys tai ten tropikų, tikrai nepigios, viena kainuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių. O oranžerija išvis kažin ar man patiks, nebent bananmedis augtų, man jis patinka, Kauno botanikos sode auga
                            Paleiskim Akropoly orangutangą ir surenkime akciją maždaug "rask, kurioj parduotuvėj jis pasislėpė". Ot pritrauktų dėmesio Net Mega neturėtų kuo atsakyt.

                            Čia aš nieko prieš tave, šiaip labai ironiškas man tas pokalbis jūsų.
                            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                            Comment


                              Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                              Paleiskim Akropoly orangutangą ir surenkime akciją maždaug "rask, kurioj parduotuvėj jis pasislėpė". Ot pritrauktų dėmesio Net Mega neturėtų kuo atsakyt.

                              Čia aš nieko prieš tave, šiaip labai ironiškas man tas pokalbis jūsų.
                              Pokalbis kaip pokalbis... Kalbame apie prekybos centrų "simbolius'', traukos objektus. Mega - akvariumas, Akropolis - oranžerija, Hyper Maxima - malūnas, Savas gali pasigirti pirmuoju Kaune didžiuliu ekranu, Molas - nelabai ką ypatingo teturi...
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Pokalbis kaip pokalbis... Kalbame apie prekybos centrų "simbolius'', traukos objektus. Mega - akvariumas, Akropolis - oranžerija, Hyper Maxima - malūnas, Savas gali pasigirti pirmuoju Kaune didžiuliu ekranu, Molas - nelabai ką ypatingo teturi...
                                Ir Molas man labiausiai patinka. Keista.
                                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                Comment


                                  Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                  Ir Molas man labiausiai patinka. Keista.
                                  Gal dėl to, kad jis nėra toks pompastiškas kaip kiti prekybos centrai... Šiaip man tik gražus naujas korpusas, bet ir tai - kai pirmą kartą ten vaikščiojau - pasiklydau, nesupratau kur esu, pasigedau ir ženklų į WC, ir prekybcentrio vidaus plano O Akropolyje jaučiu išvis nerasiu išėjimo
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Molas man pati ta vieta po darbo ar paskaitų. Va, kad ir šiandien užsukau ten apsipirkt. "Mega", nuo Balandžio mėn. ir "Akropolis" - tik savaitgaliui. Nebent pavalgyt darbo dieną ten važiuosiu.
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      Molas man pati ta vieta po darbo ar paskaitų. Va, kad ir šiandien užsukau ten apsipirkt. "Mega", nuo Balandžio mėn. ir "Akropolis" - tik savaitgaliui. Nebent pavalgyt darbo dieną ten važiuosiu.
                                      Na pastebėjau, kad Mole besilankančių pamažu daugėja, bet vis tiek, nors ir didesnis už Savą, Molas lankytojų sulaukia mažiau nei Savas. Bet man taip atrodo, kiek esu ten ir ten buvęs.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Gal dėl to, kad jis nėra toks pompastiškas kaip kiti prekybos centrai... Šiaip man tik gražus naujas korpusas, bet ir tai - kai pirmą kartą ten vaikščiojau - pasiklydau, nesupratau kur esu, pasigedau ir ženklų į WC, ir prekybcentrio vidaus plano O Akropolyje jaučiu išvis nerasiu išėjimo
                                        Na ten viskas paprasta kaip 2x2: du lygiagretūs koridoriai naujame korpuse ir tiek.
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          Na pastebėjau, kad Mole besilankančių pamažu daugėja, bet vis tiek, nors ir didesnis už Savą, Molas lankytojų sulaukia mažiau nei Savas. Bet man taip atrodo, kiek esu ten ir ten buvęs.
                                          Labai jau drįsčiau abejoti. "Save" man niekad nėra kilę problemos su automobilio parkavimu ~17-19 beveik visada automobilį pasistatau tose vietose prie sienos. O "Mole" pastaruoju metu, na jau gan senokai, kyla ši problema. Va ir šiandien įvažiavęs pro Saboninę pasistačiau beveik prie gatvės
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X