Sveiki visi komentuoju cia pirma karta Bet seku jusu komentarus jau senokai Turiu klausima. Buvo kalbama apie kazkokias akustines lubas gal ka zinote ? bus jos ar ne ?
O tu pats kelnių nenori nusimauti?
Paėmei fotoaparatą ir pirmyn.
nekelk įtampos, čia toks posakis. bet jei duotum savo fotoaparatą tai pabandyčiau papyškinti su malonumu. ir su kelnėm
bet dėja turiu tik muiline, tai ir nepyškinu o tik laukiu ir ka kiti pripyškina.
Nesuprantu, juk buvo minėta, kad 6 aukštas bus neuždengtas, kodėl tada stiklina ?
Paskutinis aukštas beveik visas (ten kur nešildomos patalpos) bus stiklinamas ne stiklo paketais, o vientisais stiklais.Beje, jie ir sudege kelte, kaip pamenate, todėl jų dar ir nėra.
Sveiki visi komentuoju cia pirma karta Bet seku jusu komentarus jau senokai Turiu klausima. Buvo kalbama apie kazkokias akustines lubas gal ka zinote ? bus jos ar ne ?
Kiek teko girdėti, arenos akustikai bus skiriamas ypatingas dėmesys. Ir tai suprantama, nes tokio dydžio arenose vyksta daugiau kultūrinių, nei sportinių renginių. Pažiūrėsim (paklausysim), kaip tai pavyks pasiekti, nes kiek teko klausytis koncertų panašaus dydžio "Siemens" arenoje - tai akustika tragiška
Statant Kauno „Žalgirio“ areną bus pritaikytas inovatyvus architektūrinis sprendimas. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje pastato fasado apdailai bus panaudoti špuntiniai profiliai iš metalo, kurie skirti krantinių įrengimui. Jų svoris bus per 100 tonų.
Šiuo metu įrenginėjama Kauno „Žalgirio“ arenos pietų pusės fasado siena per visus aukštus bus suformuota iš špuntinių profilių arba vadinamojo špunto.
„Špunto dažniausiai naudojamas krantinių ir kalvotų šlaitų sutvirtinimui, tiesiog įkalant špuntą į žemę. Pastato fasado apdailai špuntas bus panaudotas pirmą kartą. Todėl projektuotojams ir mūsų specialistams iškilo nemažai galvosūkių kaip špuntą pritaikyti fasadui ir panaudoti ne pagal paskirtį, tačiau įgyvendinti arenos architekto inovatyvią apdailos idėją. Juk pati arena statoma Nemuno saloje ir ateityje bus sporto ir pramogų uostas“, – pažymėjo areną statančios „Vėtrūna“ projektų vadovas Mindaugas Klanas.
Statybų specialisto teigimu, špuntas bus sujungiamas ant žemės segmentais ir pakabinamas dideliame aukštyje ant specialių konstrukcijų, nors įprastai špuntas poliakalėmis kalamas į žemę, todėl jo įrengimas ne pagal įprastinę paskirtį yra sudėtingas ir reikalauja novatoriškų sprendimų. Ši netradicinė apdailos detalė uždengs apie 1500 m2 arenos fasado plotą ir svers apie 100 tonų.
„Špuntas nebus dažomas ir bėgant laikui natūraliai pasidegs rudžių sluoksnių, kuris atitiks architekto sprendimą ir itin derės prie bendros pastato architektūrinės koncepcijos, nes pastato apdailai naudojamos natūralios medžiagos – metalas, stiklas. Ši detalė puikiai derės ir su stovėjimo aikštelių bei krantinės konstrukcijomis, kurios taip pat bus įrengtos iš špunto.
Šiuo metu yra atlikta daugiau kaip 60 proc. fasado stiklinimo darbų. Visas stiklinės dalies fasado plotas be varstomų dalių ir langų sudaro 7400 m2.
Vyksta ir viduj įvairiausi darbai, klojami šaldymo vamzdeliai visoj arenoj, gal apie 50 darbininkų dirbo viduj šiandien.
Šaldymo vamzdynas jau turėjo būti seniai suklotas. Jegermeister'io fotoreportaže matyti, kad rišama armatūra paskutiniam (viršutiniam) betono sluoksniui. Betonavimo darbai tokiam plote turėtų būti įspūdingi. Įdomu, kaip sprendžiama "temperatūrinių siūlių" problema.
„Špuntas nebus dažomas ir bėgant laikui natūraliai pasidegs rudžių sluoksnių, kuris atitiks architekto sprendimą ir itin derės prie bendros pastato architektūrinės koncepcijos, nes pastato apdailai naudojamos natūralios medžiagos – metalas, stiklas........
.......... ir surudijusi Kauno „Žalgirio“ arena. Savotiškai įdomus sprendimas. Įdomu kiek tas procesas trunka ir kada pabaigia savo juodą darbą (tiksliau kada arena baigia griūti / juokauju)
Comment